Чи буде в магазині вилуплюються курячі яйця?


8

Мені трохи страшно спробувати це, тому що я не впевнений, що було б гірше - розтріскування гнилого яйця чи розібратися, що робити з куркою.

То як щодо цього? Якщо я залишу курячі яйця, чи зрештою вони вилупляться, якщо їх тримати при правильній температурі?

EDIT - Вибачте за плутанину. Я мав на увазі лише магазин, куплений з яйцями.


Чи можете ви дати трохи більше інформації? Скільки років твоїм курчатам? Вони інкубують? У вас є півень, сподіваюся? Як правило, яйце не повинно тріснути, тому не турбуйтеся про гниле яйце.
Мінь

1
Іноді можна знайти запліднені яйця в продуктових магазинах (або магазинах здорової їжі). Я навіть не маю уявлення, чи вони коли-небудь вилупляться, тому що проводять досить багато часу при температурі, не зовсім підходящої для розвитку пташенят.
Марти

1
@Marti: Охолодження заплідненої яйцеклітини вб’є зародок. Запліднені яйця, призначені для висиджування, слід тримати при температурі близько 50-65F до їх інкубації. Температура інкубації - 99,5F.
Собачатіна

Нещодавно, як у 1980-х, ви дуже часто час від часу знаходите яйце, яке містить плід у купленій у магазині коробці. Виробники перевіряють, тримаючи яйце на яскравому світлі. Нині цей процес автоматизований.
струнка

Відповіді:


23

Якщо ви отримуєте яйця з супермаркету, вони не вилупляться. Це справа з яйцями, які ви отримуєте для вживання в їжу майже з будь-якого джерела.

Кури відкладають яйця, навіть якщо вони не були, гм, не спаровуючись з самцем. Будь-яке яйце, закладене в цих умовах, ніколи не вилупиться, оскільки воно не оплодотворене, і це стандартна практика для будь-яких комерційних операцій з яйцем.

Тепер, якщо у вас є також вільна курка та півень, і вони не відокремлені, то так, ви можете отримати запліднену яйцеклітину. І це яйце потрібно тримати належним чином теплим, щоб вилупитися.


3
Чи охолодження яйцеклітини, навіть якщо вона запліднена, безповоротно вбиває ембріон?
music2myear

1
Поки ви занадто довго не тримаєте його охолодженим, відповідь: Ні, це зазвичай просто уповільнює розвиток ембріона, тому можна трохи відрегулювати «день народження» пташеня, регулюючи температуру.
jkadlubowska

14

Куплені в магазині курячі яйця зазвичай незапліднені, і тому вони не вилупляться ні за яких умов.

Виробники курей іноді зберігають яйця при незначно низькій температурі, щоб затримати вилуплення до тижня або іноді довше (для довідок див. Р.А. Ернста та ін., Загальні проблеми з інкубацією та Р. Ернст, Санітарія з висиджуванням яєць ), але найнижча рекомендована температура - 55 градусів Фаренгейта або 19,8 градусів Цельсія. Після зберігання їх поміщають в інкубатор при температурі від 99,5 до 100 градусів за Фаренгейтом (37,5 до 37,8 за Цельсієм), щоб вилупити їх.

Стандартна температура в холодильнику близько 5 градусів Цельсія (приблизно 41 градус за Фаренгейтом) значно нижче рекомендованої температури, тому майже напевно стерилізують запліднені яйця.


2

Вони не вилупляться, якщо їх купують у магазині, тому що вони незапліднені. Спробуйте піти на місцеву ферму і шукати курей з відкладеними яйцями; переконайтеся, що запитаєте фермера, чи вони спарені, бо якщо курка спарилася, вона буде запліднена.


-3

Вилуплюються тільки правильно запліднені яйця. Куплених яєць теж не хотів.


2
Що ви маєте на увазі під "більше серця для споживання"?
Yamikuronue

Якщо ви мали намір написати "здоровий" замість "серця", мені було б дуже цікаво побачити будь-які докази того, що часто повторювалося, гм, припущення. (У випадку, якщо це не очевидно, я маю на увазі те, що, наскільки хто-небудь, хто має якусь правдоподібність, знає, що запліднені яйця є поживно цілком і повністю ідентичними незаплідненим яйцям.)
Marti

-3

Я вважаю, що будь-яке яйце може вилупитися, і все, що вам потрібно зробити - це мати надію і спробувати.


5
На жаль, ваше переконання абсолютно невірно.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.