Чи кришка на горщику безпечно «запечатує» суп?


5

Мої свекрухи мають практику, коли вони роблять суп із кришкою на горщику, вимикають тепло і залишають каструлю на плиті, не піднімаючи кришку, до наступного дня, коли вони її з'їдять.

Їх твердження полягає в тому, що тепло знищує будь-які існуючі патогени, а кришка запобігає забрудненню зовні і що вміст таким чином безпечно споживати.

Я вважав це все трохи сумнівним. Мені здається, що якби кришка мала настільки гарне ущільнення, то при спробі зняти її було б різним тиском, що дало б значне опір.

Це безпечний засіб короткочасного збереження кімнатної температури?


1
Це здається досить близьким до приготування їжі.stackexchange.com/questions/19183, щоб вважати це дуром .
Пітер Тейлор

Однозначно був би різниця тиску, і він був би в декількох діапазонах PSI. -2 PSIg на 10-дюймовій кришці дає ~ 160 фунтів (за умови, що я правильно займаюся математикою). Вам потрібно буде зірвати кришку, щоб зламати пломбу. Дивіться також посилання на @ PeterTaylor.
derobert

Відповіді:


10

Ущільнення, горщик, нічого з цього насправді не має значення.

Ви не стерилізуєте їжу, коли її готуєте, ви пастеризуєте .

Навіть якщо це було ідеально запечатано, все одно лиходії, які не загинули. Пастеризація приносить харчові бактерії на безпечний рівень , а не на 0 рівень. Як тільки їжа повернеться в «небезпечну зону», вона може почати рости досить швидко.

Це та сама причина, що ви не можете приготувати їжу sous vide, а потім залишити її на прилавці назавжди.


6

Причина, яку ви вважаєте сумнівною, полягає в тому, що ви маєте рацію.

Кришка не дозволить утримати хвороботворні мікроорганізми в систему. І навіть якщо б це було, приготування супу - це не стерилізація системи, а просто вбивство в ній достатньої кількості патогенів, щоб вона була безпечною для споживання. У горщику знайдуться бактерії, які пережили готування, і як тільки температура опуститься в небезпечну зону, вони почнуть розмножуватися серйозно.

Звичайно, є фактори, які можуть зробити цей сценарій більш безпечним, ніж, скажімо, залишити смажене на прилавку на ніч. Очевидно, що наявність кришки на горщику означатиме, що менша кількість циркулюючих організмів над супом. І суп - це, мабуть, високосолоне середовище, яке буде гальмувати ріст бактерій. Можливо, ці фактори змовляють зробити це безпечним для їжі або принаймні трохи розширити "вікно небезпечної зони", але я б не рекомендував довіряти цьому.


1
Я поставлю +1 +1 кожному, хто скаже, що я правий;)
Рей

2

Швидка відповідь: Ні, кришка не закриває горщик.

У скороварці є герметизація, і як уже згадувалося, була б різниця тиску між горщиком і повітрям поза ним. Звичайні горщики не мають такої пломби. Тому суп не закривається від зовнішнього світу.

Однак правда, що тепло готування повинно знищити будь-які патогени, які були в складі супу перед приготуванням. Це означає, що все, щоб зіпсувати суп, повинно надходити з повітря, що займає відносно тривалий час, оскільки немає попередньої культури. З мого досвіду, суп, залишений вночі після того, як його готують ввечері, добре вранці, коли я зазвичай ставлю його в холодильник.

Можливо, варто відзначити, що уряд (FDA, я думаю) хотів би, щоб будь-які харчові продукти зберігалися вище 60 градусів або нижче 4 градусів Цельсія, що знаходиться поза межами тієї, що вони називають небезпечною зоною. На мою думку, уряд дещо на панічній стороні цих питань.


4
"теплота приготування повинна знищити будь-які патогени, які були в складі супу перед приготуванням. Це означає, що все, що псує суп, повинно надходити з повітря". Це не правда. Ви знищите активні бактерії ретельним приготуванням, але є багато неприємних речей, які залишають після себе спори, які можуть пережити навіть кипіння. Вони можуть знову активуватися в «небезпечній зоні», навіть у герметичному горщику. Наприклад, Bacillus cereus - одна з найпоширеніших причин харчового отруєння, де спори його виживають у таких речах, як варений рис (поширена причина хвороби від залишків китайської їжі).
Афанасій

0

Ви можете попросити своїх законів тримати кришку ще кілька днів і побачити, чи все-таки вони хочуть її з'їсти: D

Власне, залишення горщика на плиті замість того, щоб поставити його в холодильник, коли він достатньо охолоне, дасть бактеріям / цвілі ідеальні умови для росту. Це вологе і тепле середовище. Через пару днів ви не зможете розпізнати їжу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.