Сири для макаронних виробів, збиті [закриті]


9

Я шукаю кілька сирних рекомендацій, щоб подати терті або подрібнені над макаронами. Однак я хотів би відійти від очевидних, які всі знають, таких як пармезан, моцарела, рікотта або навіть фета. Які ще смачні сири, які добре поєднуються з макаронами?


1
є сири, які не добре підходять із макаронами?
Джо

3
@Joe: Velveeta.
JSB ձոգչ

4
@JSBangs: Я міг присягнути, що сказав "сир", а це означає, що американець та вельвета не мають права. (хоча, зізнаюся, у мене є дуже непоганий мак і сир, який їх використовував)
Джо

1
@Joe, touché. Я згоден, що Velveeta не кваліфікується як сир, а є скоріше "сиром".
JSB ձոգչ

1
Не забувайте сир в банку, не дуже сир, і я не збираюся його намагатись покласти на макарони.
ManiacZX

Відповіді:8

Pecorino romano - це мій абсолютний улюблений сир для майже будь-якої ситуації, особливо для нанесення макаронних виробів.


6

Азіаго дуже схожий на пармезан і добре розсипається.

Копчена гауда може також додати вершково-маслянистий присмак певним макаронам.

Або ви можете спробувати горгонзолу, шрифт, романо чи багато іншого.

Цей сайт може допомогти вам знайти більше, що вас зацікавило б: http://www.cheese.com/


Майте на увазі, що сири азіаго та романо значно солоніші, ніж пармезан.
hobodave

Я чудово використовував копчену гауду. Це приємний акцент.
sysadmin1138


4

Мені щойно дали гарний іспанський сир Манчего. Це досить важко, щоб бути привабливим, але стиль досить жирний. Я макарони не робив давно, але я дегустував, і я думаю, що це було б добре з макаронами, якщо соус не надто насичений.

Ще одна рекомендація, якщо у вашій макароні є зелень, наприклад, шпинат або мангольд, буде використовувати симпатичний синій сир, як рокфор. Стілтон теж працює, але аромат дуже потужний.


Я виявив, що це працює в більшості місць, де пармезан
Роуленд Шов,

2

Під час моїх коледжів ми їздили на фабрику Старих спагетті за дешевим харчуванням. Більшість речей були жахливими (приємно солодкі соуси, подані над пересмаженими макаронами), але одне, що мені дуже сподобалось, - сир [mizithra] [1] та коричневий соус з коричневим маслом. Це грецький сир з козячого молока, який має чудовий відчутний смак, коли трохи постаріє. У їхніх меню говорилося, що Гомер (Одіссея, а не Сімпсон) їв цей матеріал. Я все ще жадаю цього!


2

у сирній секції улюбленого продуктового магазину:

  • Виберіть довільний твердий сир
  • Заморозьте його
  • Натерти його на макаронах

EDIT

Я мав на увазі те, що сирів там багато, а тверді (крім синього сиру) дійсно добре натерті. Тож піди і дістати той фіолетово-червоний твердий сир і спробувати його.

Я особисто не люблю тертий сир на своїх макаронах


1

Там, де я живу (центральний Техас), наші місцеві продуктові магазини переповнені голландськими сирами "Beemster". Вони в основному є напівм'якими сирами, схожими на Гауду, хоча є віковий, який досить важко натерти. Однак сорт «часник» - чудове доповнення до сирного соусу. Насправді, це плюс чеддер Ford Farm «Прибережний» робить сирний соус, який майже ідеальний.

Також ірландський сир, проданий як "Івернія", схожий на пармезан, але сам по собі досить смачний.

М’який шевр - це дійсно приємне доповнення до сирних соусів, або його можна просто скинути шматками на макаронні вироби для страви, більш схожої на салат.


1

Мені подобається вживати шрифт у вершково-грибних соусах у макаронах, а також іноді реблошон (хоча я зазвичай більше використовую це з картоплею).

Але це дуже залежить від того, що ти ще покладеш разом з макаронами і чим ти можеш здобути, французький сир особливо часто не є (легко) доступним за межами свого регіону.


0

Гран Падано варто шукати як альтернативу пармезану - він дуже схожий (твердий, солоний), але, як мінімум, у Великобританії становить приблизно дві третини ціни :-)


0

Я останнім часом займався Мізитрою , оскільки їв менше сирів на основі коров'ячого молока. З трохи оливкової олії, часнику та лушпинь ви отримуєте приємні верхні ноти, повне тіло та "пасторальну" обробку міцного овечого сиру.


0

Рокфор чудово підходить для макаронних виробів. Ще краще, ви можете зробити соус з рокфор, розплавивши його трохи вершків і чорного перцю.

Горгонзола також добре ...0

Ще один хороший сир, який можна спробувати з макаронами - це Tallegio , це м'який сир, тому ви не зможете натерти його, але він чудово поєднується з трохи вершків і брокколі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.