Що говорить шкірка про сир?


9

У шкірці сиру дуже багато варіацій, смію сказати, можливо, навіть більше, ніж у самих сирах. Чи розкриває колір, фактура, твердість і щось про те, як був виготовлений сир, як він буде смаком, скільки років і т.д.?

Просто, подивившись на шматочок сиру, що можна зробити?

Відповіді:


10

З шкірки сиру можна багато чого навчитися.

http://cheese.about.com/od/howcheeseismade/tp/cheese_rinds.htm Існують три типи шкірки: цвіте, вимивається та натуральна. Хоча я не думаю, що це технічно шкіра, я також зазначив би воскову категорію.

Квіткові шкірки утворюються, коли цвіль і такі, що виросли під час старіння сиру, розбиваються плоско. Зазвичай такі сири матимуть унікальні текстури через дію цвілі. Поміркуйте про кремовість бри, як приклад. Шкірка їстівна, якщо вона в хорошому стані.

Вимитий - сир протирають оцтом або подібним, поки він старіє.

Натуральний. Верхній шар сиру дають висохнути у віці сиру. Пармезан - хороший приклад цього.

Восковий воск застосовується для пригнічення висихання та росту цвілі. Це властиво багатьом напівтвердим до твердих сирів і не говорить вам багато, окрім улюбленого кольору людей, які продають сир. Чеддар майже завжди є воском.

Деякі сири взагалі не мають шкірки - це загалом означає, що вони не були у віці. Сметанковий сир, фреска Queso - приклади. Мозарелла і фета є розсоленими, тому не мають шкірки.

Звичайно - це добре, коли ви можете бачити будь-яку шкірку, оскільки шанси на те, що сир не був масовим для недискримінаційної клієнтури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.