Як ви робите сік гуави?


8

У мене в дворі є три дуже продуктивних дерева гуави і в кінці кожного дня викидаю по 25-50 гуав, оскільки я не можу пережити їх усі досить швидко. Я хотів би приготувати сік з частини цього надлишку, але я не впевнений, як це зробити.

Я роблю все можливе, щоб їх очистити від шкірки, а потім покласти в блендер? Або я просто кидаю їх цілком у блендер? Чи потрібно я очистити від шкірки, а потім закип’ятити? Або просто кип'ятити? Або я просто ламаю і купую соковижималку?

FWIW, гуави мають розмір м'яча для гольфу, трохи більше, і відрізняються ніжністю від дуже вибагливої ​​до трохи твердої.

Дякую

Відповіді:


8

Шкірка, безумовно, їстівна, від вас залежить, вживаєте ви її чи ні. Якщо ви вирішили їх не очищати від шкірки, спробуйте використовувати великі соковиті гуави. Насіння також їстівні, але, можливо, трохи дратує сік. Тож, можливо, ви могли б поставити його через сито після його соку (при використанні соковижималки). Якщо ви не вважаєте їх дратівливими, немає проблем із тим, щоб залишити їх. Деякі сорти гуави мають сильний запах. Якщо вам це не подобається, ви можете спочатку їх відварити, щоб зменшити це.

Що стосується блендера, я його ніколи не пробував, я знайшов цей веб-сайт, який дає хороші вказівки. Там написано подрібнити гуави, покласти їх у блендер з додатковою кількістю води (необхідна кількість буде залежати від того, наскільки соковиті ваші гуави, тому не накладайте занадто багато з ними на початку), змішайте, покладіть все в чисте рушник або сирну тканину і намагайтеся вичавити сік, щоб м’якоть і насіння залишилися позаду. У м’якоті нічого поганого, ви можете пустити її, якщо не хочете робити рушник. Але ваш сік буде більше схожий на пюре.

Соковижималка буде менше працювати, але це дорожче. Можливо, спробуйте приготувати сік за допомогою блендера, і якщо вам це дуже подобається, ви завжди можете придбати соковижималку, якщо знаєте, що вам це подобається.

І лише бічна примітка: ви, безумовно, можете або заморозити гуави, так що вам не доведеться їх викидати.


2
Просто зауважте, що сирна тканина створена спеціально для того, щоб процідити щось подібне. Це може працювати краще, ніж просто рушник.
Джей

У Бразилії деякі суміші подрібнюють гуаву з водою і цукром, а потім просіюють рідину.
Родріго де Азеведо

2

Оскільки його цілком плосколюбний плід, я сумніваюся, він перетвориться на будь-яку річ більше, ніж пюре гуава в блендері. Так само для соковижималки навіть (якщо ви не вибрали більш тверду), де зазвичай використовується прядильна лопатка, яка натирає фрукти та відсік для віджимання соку, це просто створить пюре / куліс, як це робиться з м'якими ягодами.

Я б змішав фрукти, потім поклав м’якоть у мішечковий мішечок, повісив його над глечиком у холодильник і дав би соку стікати протягом ночі.

Крім того, ви можете перетворити м'якоть гуави в сорбет, я думаю, що це буде смачно!


2

Я щойно зробив свою ранкову склянку соку, використовуючи м'яч для гольфу розміром «дитячі гуави» з Мексики. Я використовував відцентрову соковижималку від Breville на рівні швидкості 3 і просто промив всю гуаву. Я кинув в соковижималку 1 гуаву разом з 1 очищеним тангело, 1 очищеним морським апельсином і 1 цілим яблуком Granny Smith. Сік смачний і прекрасного кольору жовтого кольору, без ідентифікуючих насіння чи м’якоті. Смак гуави не виділявся з-поміж інших фруктів, тому в майбутньому я збільшу кількість гуави. Соковижималка може бути дорогою, але це найефективніший спосіб виробництва соку. Весь процес зайняв близько 5 хвилин, включаючи миття машини


1

Також можна скористатися харчовим млином. Я ніколи не очищав гуави, але я розрізав їх навпіл, натріть насіння чайною ложкою, подрібніть їх і або тушкуйте на кілька хвилин, трохи цукру, якщо потрібно, і потім вони також можуть бути заморожені на цьому етапі, або покласти в «холодильник», який можна їсти на сніданок або як десерт з ванільним морозивом.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.