Поводження з сирою птицею робить мої кутикули чорними! [зачинено]


8

Щоразу, коли я обробляю сиру птицю (курка, індичка, качка тощо), мої нігті, кутикули, а шкіра під нігтями і навколо них стає чорною. Це трапляється навіть після того, як я ретельно мию руки, і при роботі з ретельно очищеним посудом.

Це трапляється зі мною вже більше десяти років. Поки що я не зміг отримати відповідь на те, чому або як запобігти.


1
FYI, я скопіював ваше запитання (це рекомендується на сайті, нам подобається, щоб усі наші запитання та відповіді були максимально читаними). Якщо ви не схвалюєте моє редагування копій, не соромтесь додатково редагувати або повністю відновлювати зміни. Це можна зробити, натиснувши кнопку "редагувати", розташовану під тегами.
дероберт

Це звучить дуже дивно. Google нічого не виявляє. Я можу лише думати, що бактерії з м’яса реагують чимось на руках. Чи трапляється це з іншим м'ясом, скажімо, яловичиною або свининою?
ElendilTheTall

Мені цікаво, якщо ви робите 30-30-30 миття до і після обробки м’яса, чи проблема відходить? (30 секунд полоскання, 30 секунд скраб з великою кількістю мила, 30 секунд полоскання). Це миття довше, ніж звичайне, що ви робите для обслуговування продуктів харчування, але повинно вийти майже все, не будучи смішно суворим. Також ви можете спробувати інше мило - це може бути щось, що реагує з милом.
дероберт

Я підозрюю, що це підроблене питання. Ніякого посилання на стан ніде, ні фотографій, ні іншої участі в SA. Вони просто висівають обліковий запис з причин спаму, останній
TFD

1
@pam - будь-яке оновлення тут? ми можемо отримати фотографію?
Самтебранд

Відповіді:


3

Будучи студентом медицини, я ніколи не чув про будь-який стан, подібний до описаного вами, але все ж існує маса захворювань, станів та генетичних причин, невідомих людині (і студентам медицини). Спершу я подумав, що це може бути алергічна реакція на білки птиці, але наша шкіра зазвичай не має багато імунних клітин зовні (але все-таки може призвести до висипань або вищого рівня), і ви, мабуть, матимете дуже сильну алергічну реакцію, коли їсти птицю (це, здається, не так). Що я хотів би знати, як довго ваша шкіра чорніє? Чи змінюється колір ваших рук повільно або за кілька секунд до чорного? Чи є у вас інші симптоми під час контакту з птицею або взагалі?

Як би там не було мало можливостей. Або щось дійсно не так з м'ясом, яке ви купуєте (і я в цьому сумніваюся), або з вашою шкірою щось не в порядку. Можливо, у вас на шкірі ростуть якісь дивні бактерії. На шкірі всіх людей фізіологічно росте багато різних бактерій ... це для мене не здається нормальним. Вам слід розглянути можливість звернення за професійною допомогою та поговорити з лікарем загальної практики. Тим часом я пропоную використовувати рукавички з латексу або нітрилу (ви повинні мати можливість придбати їх в аптеці). Це повинно не допустити, щоб ваші руки стали чорними, і вони все ще дозволяють вам точно поводитися з м'ясом.


0

Носіння рукавичок повинно вирішити проблему.


4
Це, мабуть, спрацювало б, але спочатку було б принести в жертву точність, а по-друге, я вважаю це питання цікавим, навіть якщо для цього є вирішення.
румчо

Звичайно, рукавички - це варіант ... Але мені все ж потрібно з’ясувати, що це за основна проблема. Сьогодні я обробляв сиру мелену індичку, після очищення та миття, приблизно через 45 хвилин руки мені були огидні! Мої руки виглядали так, ніби я копався в бруді. Будь-яка допомога вдячна.
Пам

0

Я не маю поняття, що це спричиняє, але єдине рішення, про яке я можу придумати, - це промити руки хлорним розчином після цього. Звучить дивно, але це вб'є майже все.


+1 Я б сказав, що замочуйте, а не промивайте
gen-z готовий загинути
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.