таємничі зелені середньосхідні сливи


9

Я був у подорожі на Близький Схід рік або близько тому близько середини весни. Мені запропонували те, що було схоже на зелену сливу.

Смак був дуже кислуватий і твердий (не м’який, як слива). Місцеві жителі назвали це "janarek", і за життя мене я не можу знайти його тут, у Північній Америці.

Найближчі я знайшов жовті та золотисті сливи

загадкові зелені сливи, про які я говорю, трохи менші та багато хрусткі.

якісь ідеї щодо того, як його називати, і де я можу його придбати?

Відповіді:
3

Нещодавно я взяв проби на Вавилонському ринку в Тусоні, штат Арізона. Власник назвав їх "зеленими сливами", а також ім'я, яке ви згадали, "джанарек". Він сказав, що їх знайти нелегко - він отримує їх від компанії в Каліфорнії, яка імпортує їх. Ви можете оглянути близькосхідний ринок =)


2

Ви також можете знайти їх у Columbia, MD 21045

зробили деякі дослідження, це насправді кислі зелені сливи АБО сливи вишні…, але не звичайні сливи

http://parsmarketcolumbia.blogspot.com/2013/04/greengages-or-green-plum-now-is.html Слива вишня ... Годже sabz, дослівно перекладається як зелений помідор або кислий зелений слив, кажуть ростуть переважно в гірських районах Ірану. Карадж, у західній частині Тегерану також вважається однією з основних галузей, що росте і виробляє. Це само родючі круглі зелені сливи часто збирають до того, як вони повністю дозріли, і їдять свіжими або приготованими самостійно або з вишнею. Місцеві зазвичай їдять їх посипаними та приправленими сіллю, і, отже, вони перетворюються на "goje sabz" - популярне бажання проводити час, особливо серед дам.


1

Я в Калгарі, Канада, родом із Сирії. Ми завжди чекаємо травня місяця, щоб їсти "Жанарик"

Вони - найсмачніша річ, яку ти можеш з'їсти у своєму житті.

Тож я знайшов їх учора в нашому місцевому магазині з арабською мовою тут, у Калгарі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.