Я люблю “Оволодіння мистецтвом французької кулінарії”. Може хтось порекомендує подібні книги для інших кухонь? [зачинено]


9

Оволодіння мистецтвом французької кулінарії виконує фантастичну роботу з викладання того, що потрібно зробити, щоб приготувати всі класичні французькі рецепти і чому це потрібно робити так, як рекомендується.

Хтось може порекомендувати подібні книги для північної та південної італійської, іспанської, мексиканської, японської, китайської (кантонська, сечуанська ...) ... тощо?


1
Це складно: більшість місць, які не є Європою, не зашифрували свою кулінарну практику жодним правильним / неправильним способом робити речі. У більшості культур їжу готують голодні люди в будинках, оскільки не вистачає грошей, щоб зробити ресторани вартими. Так було з індійською їжею, поки англійці не зацікавились у 70-х, і досі це стосується більшості країн третього світу. Не кажучи, що ви не знайдете хороших етнічних кулінарних книг, просто нічого подібного до MtAoFC.
Адам Шимке

Ви дійсно повинні зробити це питання вікі-спільноти, оскільки це не питання, яке могло б мати правильну відповідь, а в основному це опитування.
Майк Шеров

@Mike Не очевидно, як це зробити
richcollins

натисніть посилання "Редагувати", щоб відредагувати питання, після цього має бути галочка для вікі спільноти
Майк Шеров

Нам потрібні такі книги, як MtAoFC, тому що це чудова робота з поясненням тонкощів, тому хлопці, будь ласка, опублікуйте книги, з яких ви випробували рецепти заради правдивості.
Рено

Відповіді:


6

Французька кухня (крім JC):

Патрісія Уеллс - приготування бістро, вдома в Провансі

Paula Wolfert - Приготування їжі Південно-Західної Франції (якщо ви любите качок, це книга для вас)

Елізабет Девід - французька провінційна кулінарія

Я також чула чудові речі про нещодавнє переслідування Дорі Грінспан навколо "Мого французького столу", хоча рецензенти зазначають, що як сучасна французька кулінарія має чимало впливів з усього світу (Азії, Північної Африки та навіть США). Однак, якщо ви хочете дізнатися, що французи, ймовірно, занадто готують вдома в наші дні, це має бути чудовим ресурсом.

Іспанська кухня

Пенелопа Касас - Продукти харчування та вина Іспанії, Тапас

Португальська

Жан Андерсон - їжа Португалії

Італійська

Марчелла Хазан - Основи класичної італійської кулінарії

Мексиканський

Рік Бейлес - автентична мексиканська, мексиканська одна пластина за раз

російський

Аня фон Бремцен - будь ласка, до столу: Російська кулінарна книга

Німецька

Мімі Шератон - німецька кулінарна книга: повний посібник з оволодіння автентичною німецькою кулінарією

Японці

Shizuo Tsuji - Японська кулінарія: просте мистецтво

Китайці

Ірен Куо - ключ до китайської кулінарії

Барбара Тропп - сучасне мистецтво китайської кулінарії

Тайська

Девід Томпсон - Тайська кухня

Індійська

Джулі Сані - класична індійська кулінарія, класична індійська вегетаріанська та кулінарна їжа

Мадхур Джефрі - індійська кулінарія, запрошення до індійської кулінарії, смак Індії

Близькосхідний

Клавдія Роден - Нова книга про продукти Близького Сходу

Грецька

Сюзанна Гофман - Оливка та каперс: Пригоди в грецькій кулінарії

Діана Кочілас - Продукти харчування та вино Греції

Південноамериканська

Філіпе Рохас-Ломбардді - мистецтво кулінарії Південної Америки

Copeland Marks - неправдиві язики та недільний хліб

Елізабет Л. Ортіс - смак Латинської Америки


Я не знаю всіх цих книг / авторів, але ті, кого я знаю (Хазан, Бейлесс, Джефрі, Роден, Тропп) у цьому списку, є видатними та чудовими рекомендаціями.
bikeboy389

4

Я теж люблю книгу Джулії Чайлд. Італійський еквівалент - без сумніву, "Основи класичної італійської кулінарії" Марчелли Хазан. Вона описує техніку та філософію кухні, торкається регіональної інформації та відповідає на безліч "баїв" про ідіосинкразії кожного рецепта. Я не можу його досить рекомендувати.


Я мав би сказати, що у мене це є, і що це моя друга улюблена кулінарна книга ;-)
richcollins

2

Тайська кухня Девіда Томпсона - одна з найкращих регіональних кулінарних книг, яку я бачив. Він детально розглядає інгредієнти, методи та історію тайської кулінарії. У мене були великі успіхи і кілька епічних невдач, використовуючи його.

Для деяких це може бути занадто багато, і це не робить компромісів щодо інгредієнтів, тому якщо у вас немає азіатського магазину поруч, це може бути не надто корисним для вас.


1

Це чудова книга для мексиканської кухні.

http://www.amazon.co.uk/Mexican-Food-Simple-Thomasina-Miers/dp/0340994975/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1279568735&sr=1-1

Ця леді була в Master Chef UK та була фантастичним шеф-кухарем у змаганнях.

Не впевнена, чи це книга "Оволодіння мистецтвом", але у неї є чудові ідеї щодо їжі.


1

Класика Мімі Шератон Німецька кулінарна книга приходить до тями - схожа епоха, всебічна тощо.

Кухні Мексики Діани Кеннеді також.0

Якщо ви любите книги з приготування їжі, які пояснюють, що і чому, ось вам дві:

  • "Про їжу та приготування їжі" Гарольда Макгі
  • "Готовкою" Ширлі О. Корріхер
0

Щодо китайців, подивіться на китайську кулінарну книгу Бетті Крокер , від Ліанн Чин. Це не повна Тома, як Mastering , але це почне вам почати. Я бачу, що є інша плитка - Нова китайська кулінарна книга Бетті Крокер , яку я вважаю переглядом, але я її ніколи не бачила.


0

Для мексиканської кухні справжня мексиканська рика Бейкласа - це вершина з точки зору широти покриття та детальних пояснень способів приготування. Ви дійсно отримуєте сильне розуміння того, як їжу готують і вживають в Мексиці, і чудову інструкцію щодо того, як приготувати ці продукти на немексиканській кухні.

Я також дуже рекомендую телевізійну програму Ріка Бейлеса "Мексика одна плита за раз". У кожному епізоді він їде до Мексики і показує, як якусь страву або інгредієнт вживають і їдять в Мексиці, а потім повертається на свою кухню в Чикаго і показує, як приготувати її версію в домашніх умовах.

Мексиканські кулінарні книги Діани Кеннеді також високо оцінені, і у мене є, але я не вважаю це таким привабливим, як книга Бейлесса.


0

Я майже забув свою іншу прихильну кулінарну книгу усіх часів Моро Кукук , це власники ресторану Moro в Лондоні. У нього є два спостереження, але я думаю, що перший - найкращий. Хоча вона не така глибока, як деякі згадані тут книги. У ньому є велика різноманітність кухні під впливом північноафриканської кухні, з деякими смаками, які всі, крім самих пригодних кулінарів, знайдуть нові.


0

Якщо застосовуються методи, освоєння гриля Ендрю Шлосс ( Amazon Link ). Це енциклопедично - охоплює всі інгредієнти, препарати, терміни, техніку, маринади, соуси, розсоли, рубери, кухні, страви, спеції, дрібниці. Плюс це дуже добре організовано та візуально доступне.


0

Книги Джеймі Олівера є досить епічними, коли мова йде про італійську та англійську кулінарію . Хоча настійно рекомендую замість цього переглянути відео :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.