Як би я пішов про домашнє куріння суглоба шинки?


8

Я люблю аромат копченостей, таких як шинка, і замислювався, чи можна домогтися куріння у домашніх умовах? Чи потрібно мені гарячий дим чи холодний дим? яку найменшу практичну суму спробувати?

Відповіді:


6

Завжди гарячий дим зі свинини. Якщо ви не знаєте, що робите. У такому випадку ви це знаєте.

Подивіться на це, щоб отримати ідеї, як зробити дешевого домашнього курця, який буде працювати для вас.

Загалом вам потрібно:

  • джерело тепла (плита працює добре)
  • ємність для деревної стружки / тирси (сковорода працює і допомагає модулювати і поширювати тепло)
  • житло (будь-яка річ з коробки: картон, дерево, кераміка, наявна решітка ... її просто потрібно герметизувати і підтримувати трохи тепла)
  • стелаж для куріння їжі (або ви можете використовувати мотузку та повісити їжу, як у коптильнях)
  • термометр (клацніть його вгорі або вбік, щоб стежити за речами)

Складіть все разом, покладіть тирсу в сковороду, увімкніть її і регулюйте потрібну температуру. Я б рекомендував 200-250 для свинини.

Ви також можете поставити другу конфорку окропом або при нагоді поплескати трохи води в коптильню для збереження вологи всередині куріння протягом тривалого періоду.

Перш ніж курити що-небудь, розсоліть його і дайте йому просидіти в холодильнику протягом дня. Це дозволяє поверхневому білку висохнути, і це допомагає розвинути аромат диму.


1
На житлі - у мене є родичі, які зробили чудового курця зі старим холодильником ще з епохи «допластику». Вони повинні були вирізати отвори для вентиляції і мати піддон на дні для вугілля. Я з нетерпінням чекаю кожної осені копченого лосося на річці Колумбія.
wdypdx22

1
Оскільки це ОП вперше вилікування та куріння, можливо, доцільно буде спробувати менший шматок, як плече на грилі ... Ціла шинка може стати досить страшним місцем для початку.
Діджедрідрю

4

Можна курити шинку в домашніх умовах напевно, але я б настійно радив придбати ту, яка вже вилікувана. Причина шинки - рожева, а шинка схожа на текстуру замість білого / сірого та смажена, як за текстурою, полягає в тому, що вона отверждена сіллю і нітратами. Вилікування цілої шинки - це помірно розвинений подвиг м'яса, оскільки важко вчасно отримати очищення від кісток.

Я другий коментар Адама про гарячий дим з міркувань безпеки їжі, незважаючи на те, що сучасне постачання свинини зазвичай досить чисто, ви говорите про дуже великий шматок м'яса. Тримати його при низькій, але злегка підвищеній температурі тривалий час значно збільшить ризик бактерій.


-1

Я купую гаммон, а потім гарячим димом, використовуючи барбекю Cobb.


-4

рідкий дим + вазон


2
Не впевнений, що ви маєте на увазі під одним із них, але це може бути проблемою інтернаціоналізації
Rowland Shaw

1
горщик для посуду - це повільна плита: нагрівальний пристрій, який обгортає керамічний або металевий горщик, який тримається при постійній температурі. рідкий дим: конденсований дим, продається у пляшках, використовується для додання димності.
Адам Шімке

Горщик з посудом - це повільна плита, а рідкий дим - вода, наповнена ароматом диму.
ceejayoz
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.