Створюючи каву французького преса, яка мета цвітіння ґрунту?


8

Роблячи каву з французького пресу, вам часто доручають «цвісти» підстави, додаючи невелику кількість окропу, перемішуючи основу в суспензію, а потім додаючи решту води.

Що я не розумію, це ... Чому?

Для уточнення, більшість інших ситуацій, коли вам доручено цвісти щось, для мене є сенс - кукурудзяний крохмаль, який додається в суп, повинен повністю гідратати до того, як він потрапить у гарячу воду, щоб він не згустився, "дріжджі з активним сухим" потрібно розчинити гранули і почніть випускати дріжджі до поживних речовин, перш ніж розводити їх у тісті, і желатин повинен гідрат повністю інтегруватися з іншими інгредієнтами, не збиваючись. Кавова шафа здається мені загадковою.


Звучить як маркетинговий клапоть
TFD

Відповіді:


8

Я знайшов цитату з цієї статті

Одне, що ви, можливо, не хочете робити з прес-горщиком, особливо з більшою моделлю, - використовувати смажені боби менше, ніж за 2 або 3 дні до цього. Що, я божевільний? Ні. Існує проблема з ультра свіжою квасолею, і вона називається "цвітіння". Коли квасоля знаходиться лише на день або два від смаження, вони містять групи CO2. Я говорю вам. Цей Co2 перетвориться на масивний відтінок коричневих пір на верхній частині вашого прес-горщика, можливо, переповнений, але також полегшить перескоку та пропуск великих частинок (вашої меленої кави) при першому застосуванні це. Блум виглядає круто, але це може зробити використання преса горщиком складніше.

Погана частина фільтрування звучить для мене сумнівно, тому я погуглив її і знайшов кілька коментарів, пов’язаних із розквітом у цій публікації в блозі . Схоже, що деякі люди починають призначати час замочування лише після того, як побачать цвітіння.

Це здається справжньою причиною для мене. Я точно знаю, що вміст повітря в ґрунтових речовинах може суттєво відрізнятися: одна чашка борошна може містити подвійний об’єм іншої, якщо одна сильно просіяна, а інша ущільнена. Наведена цитата, на мою думку, є точною.

Застосуйте цю логіку до кави і для того, щоб отримати точний, загальний рецепт того, скільки часу потрібно, щоб деякі сполуки виходили з кавової гущі, потрібно визначити різницю між кавовою гушкою: скільки повітря в помелах. Можливо, перша невелика заливка наситить кавовими сполуками або швидко знизить температуру, зменшивши, скільки вона може витягти з ґрунту. Після того, як він видавить все повітря, решту води наливають, щоб зробити справжню видобутку.


+1, я думаю, що це СО2. Я насправді це бачив раніше і цікавився, що відбувається. Останнім часом я використовую квасолю попередньо подрібнену (я знаю, я знаю), тому у неї не було такого спінювання. Звуки, схожі на попередній крок "цвітіння", найкраще підходять для свіжої меленої квасолі.
Сем Лей

6

"цвітіння", коли мова йде про французьку пресу, - це те, що ґрунт збирається поверх води, коли швидко заливається. Імовірно, це через швидке виділення вуглекислого газу.

Якщо не перемішати в каву, цей «цвітіння» призведе до часткового вилучення ґрунту. При змочуванні ґрунту цей цвітіння відбувається передчасно, і сила виливу води, що залишилася, розбиває ґрунт.

Я б сказав, що ви отримуєте той же ефект, перемішуючи через 20 секунд або близько того. :)


Я також мав непогані результати при перемішуванні після заливки
Пат Соммер

2

tl; dr відповідь: немає чітко дослідженої причини, чому чи ефект Більш детальна дискусія на https://www.reddit.com/r/Coffee/comments/39t5k2/ive_stopped_doing_blooms_for_now/

Зволожуючі майданчики перед течією води через них можуть покращити дифузію (виливати) - але це не стосується Французької преси, оскільки вода просто сидить і вбирається в каву (як би припускати, що ви перемішалися).

Поліпшення дифузії може мати відчутний ефект для виливання за рахунок води, що має обмежений контакт з кавою під час її протікання.
Однак кавовий чемпіон, здається, думає, що це теж не важливо. https://colinharmon.wordpress.com/2011/03/07/the-bloom/

Перші десятки результатів Google щодо „ефекту квітучої кави” описують інформацію, як викид CO2 та покращену дифузію. Якщо підстави розподіляються однорідно (перемішуються для розподілу та видалення газу), я не можу побачити, як цвітіння додає нічого.

Отже, жодних фактів для покращеної кави від цвітіння я не бачу. Зробіть кілька сліпих тестів і приготуйте каву так, як вам подобається.


Привіт там. Ласкаво просимо у досвідчені поради! Мені важко зрозуміти вашу відповідь. Ви сказали, що "відповідь - ні", але це не питання "так". Здається, ви маєте тут чудову інформацію, але чи все-таки ви можете додати якусь структуру, щоб полегшити її слідування? Це досить доволі заплутано, як представлено.
Престон

1
Можливо, я випив занадто багато кави! Відредагували .. сподіваюсь, це трохи зрозуміліше.
користувач2763985

Це неправильно, Макс правий, а Ерік доходить до реального пункту в останній частині своєї відповіді. "Французькій пресі це не має значення, оскільки вода просто сидить і все-таки просочується кавою". неправильно. Якщо ви просто вилийте всю воду в суху землю, гази, що виділяються з ґрунту, змушують їх підпливати до верху преса, а вода не дає повного контакту з підставами. Обходити це можна, перемішуючи підставу після заливки водою, або насичуючи ґрунт перед заливанням (цвітінням). Або і те й інше. Ваші два посилання є обома людьми, які роблять переливання.
Dan C
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.