Домашній перець соус - Пропозиція для подачі пляшки


3

Я планую зробити домашній соус перцю що Я бачив у Serious Eats . Рецепт є прямим, але мене турбує найкращий спосіб «подати» цей соус. Я думаю, що традиційним способом буде мати пляшку типу табаско, оскільки вона контролює кількість, що вийде (крапля за один раз). Хто-небудь має іншу пропозицію? Я б вважав за краще триматися подалі від пластикових стискувати пляшки, оскільки оцет у соусі може взаємодіяти з пластиком.

Дякую

Відповіді:


5

Я проходжу через багато гарячого соусу, і, як правило, просто повторно використовувати старі пляшки Tabasco. Головний вибір, який ви повинні зробити, це те, який розмір отвору редуктора вам потрібно. Я вважаю, що найкращим для більшості тонких соусів є скляна пляшка з правильним розміром редуктора. Ви знаєте, що у вас є правильний розмір, коли один струс пляшки видаляє близько 1/4 кількості соусу, який ви хочете. Таким чином, кілька трясек отримує все, що вам потрібно, але ви не ризикуєте перестаратися (справжня проблема з гарячими соусами). Є чотири поширені діапазони розмірів, які ви бачите в тонких приправах:

  • "Tiny", як у стандартному Tabasco, Worcestershire соус, перець-infused оцет, та ін. Мені подобаються тонкі соуси, щоб вони потрапляли в тріщини їжі, тому я напружував свої соуси, щоб видалити тверді тіла. Тверді речовини переходять в одну банку, щоб використовувати її в якості пасти для чилі, і рідина надходить у пляшку з "мініатюрним" редуктором.
  • "Medium", як у Chipotle Tabasco або інші трохи товстіші соуси. Ці соуси все ще тонкі, але більш чутливі або товщі, ніж справді рідкий соус. Середні редуктори все ще вимагають, щоб соус був у значній мірі вільним від шматочків, але якщо ви включаєте томатну пасту або більш товсті елементи, вам потрібно більше відкриття.
  • "Ніякий редуктор", як і в багатьох соусах Dave's Insanity, або будь-якому соусі, який має шматки або справді гоп. До того часу, коли соус стане таким товстим, я фактично віддаю перевагу пляшці стиснення для точності.
  • Пляшки для стиснення, такі як Sriracha, добре підходять для соусів, які менш гарячі (дозуються у великих кількостях), і досить товсті, щоб виправдати його. Більшість пластиків добре підходять до кислого соусу, але можуть не захотіти зберігатися так довго.

Ви можете замовити пляшки з гарячого соусу з різних джерел, таких як пляшки SKS, в тому числі з різними редукторами для отворів на основі бажаної товщини соусу. Я віддаю перевагу скла, а маленькі пластикові редуктори призначені для кислого середовища.

http://www.sks-bottle.com/340c/fin18aa.html


3

Old fashioned oil can eyedropper syringe poison bottle


В залежності від рівня тепла вашого соусу звичайно.

Ви могли б справити враження на своїх гостей.


Творчі ідеї, мені подобається шприц. ;)
Sam Ley

Тепер я хочу зробити домашній перець соус, щоб я міг скористатися старовинною нафтою, щоб її подати.
Sobachatina
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.