Як дізнатись, чи має яйце тріщину шкаралупи, перш ніж її відварити?


8

Тріщини практично невидимі неозброєним оком, але, киплячи, вони виводять весь жовток у воду, створюючи безлад. Мені цікаво, чи зможу я протестувати яйце перед варінням, щоб я міг використати тріщини для виготовлення омлетів, наприклад.


Відповіді:


5

Якщо я вважаю, що яйце розтріскається до того, як я його відварюю, я обов'язково додаю його в окріп, а не даю грітися з водою під час нагрівання. Я даю йому швидкий рулет у воді ложкою, щоб переконатися, що він нагрівається круглий. Це швидко готує зовнішню сторону яйця, негайно ущільнюючи тріщину. відсутність протікання. Коли ви додаєте збите яйце в прохолодну воду, у нього буде достатньо часу, щоб витекти з сиру.


8

Основна причина, коли яйця тріскаються при кип’ятінні не тому, що вони вже тріснули, а через різку зміну температури з холодної на гарячу. Те ж саме може статися зі склом або металом, або практично будь-якою речовиною. (Я насправді один раз зламав скляну верхівку журнального столика, встановивши пиріг з духовки над духовкою для охолодження ... через пару хвилин вершина впала на землю, що дало мені початок!)

Деякі пропозиції щодо запобігання розтріскування яєць під час закипання можна знайти тут . Підсумок:

  1. Дайте яйцям нагрітись до кімнатної температури протягом 20 хвилин до кипіння.
  2. Помістіть яйця в сковороду перед нагріванням води та повільно піднімайте температуру води (тобто не встановлюйте тепло на "Високе")
  3. Додайте у воду оцет або сіль, щоб вилікувати невеликі тріщини.
  4. Варіть яйця повільно.

4
Оцет або сіль не заживуть тріщинами; це може допомогти відкритій частині яйця швидше згортатися, перш ніж вона матиме можливість занадто сильно просочитися у воду. Але це вплине на яйце; краще просто не дати йому тріснути в першу чергу.
Ааронут

2

Також яйця можуть тріскатися, коли вода кипить, коли вони «танцюють» вгору і вниз і, таким чином, багато разів потрапляють у каструлю. Рішення цього - переконатися, що у вас є достатня кількість води, щоб яйця не кидалися в землю, коли вода кипить.


1

Відкиньте яйце на бік на тверду поверхню, як ваша стільниця, з дуже короткої відстані. 1 або 2 сантиметри. Якщо яйце не трісне, воно трохи підстрибне. Повторіть це 2 або 3 рази з іншою (бічною) стороною, зверненою до поверхні. Якщо є якісь тріщини, яйце не відскочить.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.