Заміна свічників в індонезійській їжі


8

Індонезійська кухня в значній мірі покладається на свічники як основу і загусник для пряних паст, які є основою кухні. Це включає в себе багато з різних rendangs і sambals, таких як Sambal Kemiri . Свічники також використовуються в кухні Малайзії.

Справа в тому, що в Сан-Франциско свічки готуються важко. Доводиться купувати їх в азіатському супермаркеті, заморожених, і вони досить дорогі. Отже, моє запитання полягає в тому, що найкращий замінник свічок з використанням легко доступних інгредієнтів на американському загальному ринку?

Ось декілька я подумав, деякі з яких я навіть спробував:

  • Горіхи макадамії
  • Сирі кешью
  • Смажені кешью
  • Бразильські горіхи

Річ у тім, що я не маю дуже глибокого досвіду роботи з індонезійською кухнею, тому навіть якщо це смачно, я не впевнений, що я отримаю смак правильно. Рекомендації?

Відповіді:


5

Макадамія наближається до текстури та вмісту олії. Оскільки ви використовуєте його для пряних паст - єдине використання, яке я мав для них - тоді маки є чудовим носієм. Це злегка гірке і часом мильне післясмак, я ще не можу знайти заміну. Що таке Laksa без цього смакового компонента?


Я не знаю - я підозрюю, що я ніколи не мав справжнього лакша-дегустації.
FuzzyChef

1
@FuzzyChef: "[A] справжня дегустація Laksa" - це неправильне значення. Офіційного Лакса немає. Зарубіжні китайські громади в районах "протоки" / Перанакан (Індонезія, Малайзія, Бруней, Сінгапур) готують його дещо по-різному. Я кажу: Якщо колись це був сімейний рецепт, для мене це досить добре.
кевінарпе

3

Автор Лотер Арсана має це сказати в "Автентичні рецепти з Індонезії" (Periplus Editions):

"Свічники (buah kemiri) - це воскові горіхові кремові горіхи, схожі за розміром і текстурою, як горіхи макадамії, які можна використовувати як замінник, хоча це також дешевший сирий мигдаль або кешью. Ніколи не їдять сирі або їхні власні, але подрібнюють, подрібнюють і готують разом із приправами та додають до сумішшю каррі та прянощів для аромату та текстури. Вони швидко прогрівають через високий вміст олії, тому купуйте в невеликій кількості та зберігайте в холодильнику ".

"NY Times" опублікував рецепт "Лакса" від відомої фіолетової он, який закликав "свічки або горіхи макадамії". Один рецепт ні в якому разі не може встановити стандарт для всієї кухні. Однак це вказує на те, що якщо хтось із повноваженнями Фіолетової Он був готовий вживати горіхи макадамії замість свічників у лаксах, то макадамія повинна бути доброю заміною - навіть якщо заміна була зроблена просто для американських кухарів. Цікава стаття, що стосується походження лаксів та рецепту тут: http://www.nytimes.com/2001/06/06/dining/the-armada-s-gone-leaving-a-savory-memory.html?pagewanted=all

У публікації цього блогера "Їжа Індонезії" обговорюються рівнозначності, знайдені в цій книзі (сирі горіхи макадамії для свічників), а також питання про те, щоб не знати напевно, наскільки близька заміна насправді до оригінального інгредієнта. Ця книга, до речі, може бути іншою версією / друком (як, в основному, дупе) книги, яку я цитував вище. https://cookbookiditarod.wordpress.com/2010/01/12/the-food-of-indonesia/

У відповідь на ваш запит щодо рекомендацій, я рекомендую вам просто насолоджуватися тими замінами, які вам приємні на смак, і не надто зациклюйтеся на тому, як страва "повинна" смакувати. Навіть якщо ви використовуєте свічники, всі доступні вам інгредієнти можуть відрізнятись від тих, які мають походження рецепту, незалежно від того, наскільки ретельно ви намагаєтесь слідувати вказівкам. Це властива природа приготування. На кожен рецепт, який ви спробуєте, на ньому буде незліченно більше варіацій, навіть у регіоні, де він вироблявся. У своєму читанні я виявив, що навіть фахівці з кулінарії, які можуть стверджувати справжність інгредієнтів або страв, погоджуються, що головне - це те, наскільки гарний смак вашої страви. З початку часу кухарям скрізь довелося робити заміни на основі наявного. Це ' s насправді одна з радощів приготування їжі - тому зробіть найкращу версію доггонів, яку ви зможете насолоджуватися! Ось моя рекомендація!


0

Чи можна використовувати мелений мигдаль, оскільки шукається загусник?


Шановна Сью, дякую за твій внесок у досвідчені поради! Обговорення стану здоров'я та харчування тут поза темою, оскільки ми не вважаємо себе кваліфікованими для надання консультацій щодо здоров'я. Тож я видалив цю частину вашої публікації, але залишив фактичну пропозицію щодо мигдалю.
румчо


0

Бразильські горіхи добре працюють, також нарізані і посипані на лакса надають текстуру і хрусткість


-2

інші рецепти закликають горіхи кешью замість свічників


1
Кешью вже згадувалося у питанні; чи маєте якусь нову інформацію для додання? Як ви вважаєте, що деякі рецепти називають кешью «замість» свічників - вони згадували це як пряму заміну, чи ви знайшли два рецепти, які були однаковими в будь-якому іншому відношенні?
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.