Як можна приготувати курку аналогічно тому, як це робилося в біблійні часи?


9

Я хочу зробити історично точну біблійну страву для групи. Я використовую курку і подаю її з плосним хлібом та ізраїльським салатом (без томатів та інших нових овочів у світі)

У когось є рецепт історичної курки для барбекю або ідея про те, які сорти спецій використовували тоді?

редагувати: Просто думав, що я дам вам знати

Я маринував курку в суміші розмарину, чебрецю, орегано, підсмаженого кунжуту, часнику, солі і трохи м’яти / перцю протягом ночі. Потім покладіть їх на шпажки. Можливо, не на 100% справжні, але смачні.


4
Яка біблійна епоха вас цікавить?
Елі Лансі

3
Справжнє питання - наскільки багатими були люди того часу, які ви намагаєтесь наслідувати?
rfusca

2
"історична барбекю курка" звучить як оксиморон.
румчо

2
Віднесіть курку до храму, спаліть жирові порції на вівтарі, а решту з'їжте.
Кріс Кадмор

Відповіді:


7

Науковий інститут МакКорміка: історія спецій:

Папірій з Стародавнього Єгипту в 1555 р. До н.е. класифікував коріандр, фенхель, ялівець, кмин, часник і чебрець як сприятливі для здоров'я спеції (3). Записи з того часу також зазначають, що робітники, які спорудили Велику піраміду Хеопса, вживали цибулю та часник як засіб для зміцнення здоров'я.

Спеції Енциклопедія спецій в Раді , здається, дає історію / походження для великого вибору спецій.


Дякую, ця енциклопедія спецій виглядає добре. Я знаю, що спеції були тоді дуже дорогими, але я хочу лише розумного наближення. Справжня страва стилю, мабуть, все м'ясо відварене, що не ... добре.
Даніель Чуй

1

Курка, спека, олія, сіль, мед, якщо ви відчуваєте потребу в солодкому. Спеції були рідкісними і дорогими в біблійні часи, навіть чорний перець використовувався як товар для подарунків між народами.


3
Можливо, справжній, але не дуже веселий. Безумовно, лимон був би поширеним, як і середземноморські трави, такі як розмарин або орегано.
Собачатіна

@Sobachatina, мабуть, не лимон; це азіатська рослина, яке не було введено в західну Азію до закінчення біблійної ери cf en.wikipedia.org/wiki/Lemon#History
Вінс Боудрен

Мед, мабуть, був би медом, а не тим, що ми називаємо медом.
Даміла
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.