Як контролювати дим від димоходу?


5

Я приправляю мого нового курця Weber Smokey Mountain відповідно до чудові інструкції , надається безкоштовно, на Amazon, 20x великим чемпіоном барбекю. (Яка дивна річ для цього хлопця!)

У всякому разі, я використовую Стартер димоходу Weber RapidFire , та обидва рази я використав це поки що, це повністю заповнило весь backyard з деревом та папером дим.

enter image description here

Мої сусіди нагорі спати з їхніми вікнами тріснуті коли йому тепліше (котрий є коли я буду BBQing), та таким чином я дійсно люблю не дим їх з їхніх власних спалень у 6 у ранку. Будь-які поради щодо мінімізації диму під час використання димоходу?

Є кілька порад тут про використання тільки одного аркуша газети, облитого трохи олії, але я не знаю, чи це пом'якшує дим.


Я використовую теж, з Webers освітлення кубів. Я не пам'ятаю, що це змусило його палити. Де ви розміщуєте димохід? Чи вільно протікає повітря знизу?
johnny

Так, я розміщую його на решітці.
Rich Armstrong

Принаймні з моїм, газ диму закінчується досить швидко, але тоді є багато вугільного диму. Не знаю, як це уникнути.
derobert

Відповіді:


6

По-перше, я б перестала використовувати папір як ваш трут. Хоча це найдешевший спосіб отримати ваш вугілля почав, він створює багато диму і попелу літає. І уникайте паперу, просоченого маслом. Це створить ще більше диму (я говорю з досвіду).

Я почав користуватися кубиками вогнепальної зброї, оскільки вони гостріше і довше, тобто мої вугілля готові до швидкого приготування. Крім того, інший побічний ефект полягає в тому, що єдиний дим, який я бачу, - це саме з вугілля. Я почав використовувати Вебера, але вони дорогі і не горіють так довго. Тому я перейшов на іншу запальничку. Ви повинні пробачити мене, як мені втікає ім'я - коли я повернуся додому, я відрегулюю цю відповідь малюнком мішка. У всякому разі, вони дешеві, приблизно в $ 5-6 за мішок 72. І вони спалюють довго, спекотно і не палять.

Єдиною проблемою, яка залишиться, є те, що, коли деревне вугілля починає запалюватися від низької стартової температури, воно викидає досить багато диму. Якщо ви все ще переживаєте за куріння ваших сусідів, ви, ймовірно, захочете експериментувати з різними брендами і типами. Брикети Stubbs трохи менше задимлені при запалюванні, так само як і більшість кускового вугілля. Якщо ви використовуєте грудку, але, ви повинні переконатися, що ви упакуєте вугілля кільце у вашому WSM красиво і щільно, або він буде горіти дуже жарко і швидко. Крім того, покладіть шматок розширеної сталі на решітку з деревного вугілля, щоб дрібні шматочки деревного вугілля не провалювалися.


щоб обмежити дим, спалити його донизу, побачити моє рішення
JulienFr

4

У мене була ця проблема протягом багатьох років, але я знайшов ідеальне рішення:

  • Використовуйте газовий факел на деревному вугіллі (я використовую невеликий газовий факел, присвячений крему бруле, купую будь-який газовий пальник).
  • Світло зверху димоходу, а не дна

Горить згори, чорний дим спалюється полум'ям і не втікає. Запалювання повного димоходу не займає більше часу, ніж метод знизу вгору.


Постарався, добре працює. Не дим, якщо ви запалите його зверху.

0

Використовуйте алкоголь (етанол, мети, метильовані спирти, спирт, залежно від того, де ви живете)), щоб запустити вугілля

Наповніть чашку з пляшки алкоголю і закрийте пляшку. Повільно налити чашку над деревним вугіллям, дати йому декілька секунд, щоб всмоктуватися, і проштовхнути відповідник

Він розгорається приблизно на 5 м (2 '), тому відступайте. Полум'я швидко затихне і запалить деревне вугілля без будь-якого диму

Не забувайте завжди закривати пляшку спирту перед початком вогню. Ніколи не наливайте з пляшки на потенційний вогонь, ніколи не додайте більше алкоголю до вогню, який вже був запалений, навіть якщо він згасає

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.