Що змушує хлібну цвіль рости; світло, повітря чи те й інше?


6

Я будую хлібопечку, яка вмістить кілька хлібів. Мені було цікаво, чи було б гарною ідеєю поставити прокладку навколо кришки, щоб зменшити проникнення повітря, але я не знаю, що важливіше. То є ключ до того, щоб утримувати світло чи повітря чи те й інше?


Я трохи відредагував вашу назву - це питання, в якому середовищі найкраще росте цвіль.
Cascabel

Порада мати свіжий хліб - це або заморозити його, або придбати / випікати хліб із закваски. Залежно від розміру, ви можете зберігати його до тижня в паперовому пакеті + кухонному рушнику. У мене ніколи не було хлібної закваски. Ви або з'їсте його, або він висушиться (зробіть грінки!), Перш ніж воно почне погано.
громадянин

Відповіді:


10

Цвіль найкраще росте в теплих вологих умовах. Це грибок, а не рослина; світло не має нічого спільного з цим. Свіже повітря теж не змушує його рости, але циркулююче повітря допомагає зменшити конденсат, позбавляючи цвілі вологи. Таким чином, ви дійсно не хочете запечатувати хлібопечку - це просто допоможе створити приємне вологе середовище для росту цвілі.

Хлібопечки справді полягають у тому, щоб не допустити подалі інших шкідників від вашого хліба, при цьому все ще можна тримати його при кімнатній температурі. (Він швидше застигає в холодильнику.) Якщо ви переживаєте за ріст цвілі, ви, мабуть, просто хочете заморозити частину хліба.


1
Насправді ви хочете зберегти трохи вологи у хлібній коробці; хліб, що піддається впливу повітря в кімнаті, стає несвіжим швидше. Навіть якщо у вас немає коробки, зберігання в паперовому або тканинному мішку є кращим перед голим зберіганням. Але так, занадто висока вологість полегшить ріст цвілі, тому її не слід зберігати в герметичній коробці чи в поліетиленових пакетах.
румчо

@rumtscho: Я не хотів сказати, що ви хочете повністю висушити хліб. Але я думаю, що потрапляння його на повітря в кімнаті змушує його висихати, а не залишатися несвіжим.
Каскабель

Варто зазначити, що найпростіший домашній хліб стає несвіжим, але насправді не легко вирощувати цвіль, тоді як куплений у магазині хліб буде легко рости цвіллю. Я думаю, це має щось спільне з жирами, які вони додають.
Мік Сір

Хіба не затьмарене те саме, що висихання?
Роб

@Rob Це поширена віра, але не зовсім правда! en.m.wikipedia.org/wiki/Staling
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.