Як замінити стевію на сорбіт?


4

У мене є рецепт торта, який вимагає 1/2 склянки сорбіту. Я хотів би використовувати замість стевії, оскільки я стурбований побічними ефектами сорбіту. Як зробити цю заміну? Я міг би просто додати воду в еквівалент стевії для кількості сорбіту, щоб принести стевію до 1/2 склянки обсягу. Але я не знаю, чи буде це мати той самий ефект, що і сорбіт. Я знаю, що використання несолодкого яблучного пюре допоможе зберегти вологу. Будь-які пропозиції?


1
Якщо у вас негативні реакції на сорбіт, еритрит це, мабуть, краща заміна замість стевії, тому що - як ви відзначаєте - сорбіт більше, ніж просто підсолоджувач, а еритрит дуже схожий за функцією, але взагалі без побічних ефектів.
Aaronut

Не могли б Ви вказати, будь ласка, гель або форму порошку або пасти сорбіту, щоб плакати нижче могли сформулювати відповідну заміну? Оригінальний рецепт також може бути корисним. Привітання.
Pat Sommer

Відповіді:


1

Згідно з stevia.net одна столова ложка стевії (в порошковій або рідкій формі) є "еквівалентом" однієї чашки цукру.

Аналогічно lowcarbdiets.about.com говорить нам, що сорбіт становить 60% від «солодкості» цукру.

Використовуючи цукор в якості загального знаменника, 1/2 склянки сорбіту = .83 склянки цукру і тому ви повинні використовувати ~ .83 столові ложки стевії, щоб отримати відносну солодкість.

1 склянка сорбіту = 1,66 чашки цукру «солодкість», так .83 чашки   цукор був би "солодким", як 1/2 склянки сорбіту

Що обчислюється, я би змішав 1 столову ложку stevia з 1 чашкою unsweetened яблучне пюре та тоді використовую 3/4 чашки + 1 tablespoons суміші, та тоді налагоджую з там.

1 чашка = 16 столових ложок, .83 чашки = 13,3 ложки

Такі конверсії, безумовно, є "неточними", але це може дати вам гарне наближення, щоб почати з ... Ваш пробіг може змінюватися.


Це не вирішує питання. ВП не турбує солодкість, а про інші ефекти сорбіту, яких не має стевія.
rumtscho

@rumtscho Я використовував техніку, описану для заміни стевії на цукор в рецептах тортів, з великим успіхом. Коли я читаю питання "Як мені ...", він безпосередньо відповідає на запитання ОП. Не знаючи специфічного рецепту, це найближче до відповіді відповідь. Головне питання: "Як я", а не "Чи повинен я". Ааронут добре прокоментував, чи є Стевія хорошим вибором як замінник, але я стою за пропозицією найкращого способу зробити заміну.
Cos Callis

Цукор є підсолоджувачем і аератором, але в залежності від рецепту можна включити повітря іншими способами. Сорбіт використовується для підтримки вологості тіста, його підсолоджування і його загущення, відразу. Стевія охоплює лише частину підсолоджування, і якщо ви правильно прочитали це питання, ви побачите, що ОП вже думала про використання кількості стевії, яка забезпечить таку ж солодкість, але це турбує відсутність інших ефектів.
rumtscho

@rumtscho ви кажете "Сорбітол використовується для підтримання вологості тіста, його підсолоджування і потовщення його все відразу." Яку з цих функцій ви вважаєте, що поєднання яблучного пюре і стевії, у відповідних пропорціях, не виконано?
Cos Callis

Яблучне пюре - не точно зволожувач, це більше замінник жиру. Це нормально, воно все ще може допомогти зберегти тісто відчутно більш "вологим", хоча (а) я не бачу, як це допоможе з потовщенням, через його високий вміст води, і (б) я не бачу ніякого пояснення тут, як ви прийшли до 1 чашки яблучного пюре - чому б обсяг яблучного пюре, який в основному є водою, був майже таким же, як обсяг сорбіту, який зазвичай знаходиться в порошковій формі? Це принципово питання, на яке намагається розв'язати питання.
Aaronut

-1

Полідекстроза для зволожувача з сукралозою для солодощі

http://en.wikipedia.org/wiki/Polydextrose

http://www.tateandlyle.com/ingredientsandservices/Chooseaningredientorservice/EuropeMiddleEastAndAfrica/Documents/PolydextroseSTALITETateLyleOct2009.pdf

Ive не використовував полідекстрозу занадто багато, але спробуйте 60/40 полідекстрозу / суміш сукралози, щоб замінити сорбіт за обсягом (не вагою)


Згідно з цією вікіпедійською сторінкою, полідекстроза містить 10% сорбіту, тому це, ймовірно, не є гарним рішенням. Крім того, він не відповідає на питання ОП з використанням стевії, яка є інгредієнтом на основі рослин, на відміну від чогось хімічно синтезованого.
lemontwist
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.