Чи є імбир хорошим замінником галангалу в тайському зеленому каррі?


8

Чи свіжий імбир є гарною заміною галангалу в тайському зеленому каррі? (Я ніде не можу дістати свіжий галангал)

Чи б я вживав менше або більше імбиру, ніж галангальна кількість?


1
Консервований чи висушений галангал не корисний Я використовував консервований раніше, мені було надзвичайно важко подрібнити, але аромат був.
jontyc

приємна ідея, я не знав, що ти можеш отримати їх у тих формах, спробую знайти будь-яку з них і подивитися, як це відбувається, дякую.
scottishpink

Розгляньте замість цього зробити жовту каррі - у ній все одно буде імбир :)
rackandboneman

Сушені порошки гангаль красиво в кавомолці з лопатками. Аромат здебільшого зберігається за допомогою сушіння та присипки. Це має трохи більше удару, ніж імбир, тому варто додатково турбуватися.
Шлях до незнайомця

Відповіді:


8

Шотландська,

Використовуйте рівну кількість імбиру, щоб замінити галангал. І так, це найкращий замінник, наявний у вашому середньому неазіатському продуктовому магазині.

Якщо ви можете отримати свої руки на висушеному порошкоподібному галангалі, проте ви можете зробити краще. Додайте приблизно половину кількості імбиру, а приблизно на середині шляху після варіння додайте чайну ложку порошкового галангалу на кожну столову ложку свіжого в рецепті. Поєднання свіжого імбиру та порошкової галангалу за смаком буде дуже близьким до свіжого галангалу.

Крім того, якщо ви зробите екскурсію на азіатський ринок, очищений нарізаний на шматки галангал досить добре застигає.


4

Це не буде зовсім однаковий за смаком, але це досить близько, що їжа все одно буде добре смакувати, а комбінації ароматів працюватимуть добре.

На жаль, я теж мав лише куплений в магазині імбир з мого померла галангал ...


2

Я знаю, що це звучить дивно, але коли в Таїланді на курсі приготування їжі мені сказали, що замінником галангалу була лимонна трава.


1

Через його аромат я б сказав, що вам потрібно в основному імбир і трохи лимонної трави разом, щоб наблизити аромат галангала (в щіпці, трохи лимона, а ще краще, листя кафірного липи).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.