Різниця часу випікання в pyrex порівняно з металом


6

Який час випічки є оптимальним для рецептів, які робляться в pyrex для бананового хліба порівняно з металевою випічкою?


Відповіді:


5

Час - лише приблизний показник того, чи будь-яка страва "зроблена", найбільший "невідомий фактор" у вашому питанні - "на яку температуру ви печете?".

Я б запропонував вам скористатися наступними 3 тестами, щоб визначити, коли ваш банановий хліб зроблений (незалежно від того, використовуєте ви pyrex чи метал) :

  1. Хліб зверху дуже коричневий і твердий
  2. Зубочистка або зубочистка, вставлена ​​в хліб, виходить абсолютно сухою. (Навіть кілька вологих крихт є свідченням того, що ваш хліб не зроблений.)
  3. Хліб досяг внутрішньої температури (від 90 ° C до 95 ° C) від 195 ° F до 205 ° F

Кожна умова повинна бути виконана для того, щоб не турбуватися зубочисткою, поки ви не побачите насиченого коричневого кольору, а після того, як зубочистка буде чистою, перевірте внутрішню температуру.


1

Все, що Cos Callis вказує на приблизний час, і як перевірити, чи робиться банановий хліб - це правда.

Однак існує загальна картина різниці між скляними металевими сковорідками, що є прямим наслідком того, як духовки готують їжу. Хлібобулочні вироби зазвичай готуються дещо швидше у скляній посуді, ніж у металевій.

Є два способи компенсувати це:

  • Деякі люди знижують температуру приблизно на 25 F, щоб час вийшов більш рівномірним.
  • Інші варіанти - уважно спостерігати за предметом, щоб побачити, коли він зроблений, що може бути дещо раніше, ніж на металевій каструлі.

Оскільки найчастіше печуть у скляному посуді, - це швидкий хліб та пікантні страви, жоден з яких не дуже чутливий, насправді це не те, про що слід глибоко турбуватися.

Це набагато більший фактор для печива, але вони майже ніколи не готуються на склі. Тим не менш, ви можете побачити той же ефект, оскільки печиво випікається швидше на листках темного печива, ніж на світлих кольорах.


Причиною того, що предмети готуються швидше (при заданій температурі) у склі, полягає в тому, що основним способом передачі тепла в духовці є інфрачервоне випромінювання, яке є формою світла (занадто довга хвиля, щоб його бачити, тому він невидимий). Це та сама причина, коли тримати руку біля лампи розжарювання старого стилю, не торкаючись її, все одно буде тепло.

Скляні каструлі прозорі до інфрачервоного зв'язку, тому все випромінюване тепло досить добре подається на їжу. Металеві каструлі є більш віддзеркалюючими, тому деякі відбиваються. Чим темніше каструля, тим більше вони вбираються, і тим швидше готується їжа.

Це не означає, що конвекція та провідність їжі також не готують їжу, але вони є меншим фактором.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.