Що перетворило мій часник фіолетовим?


8

Я зазвичай використовую техніку при карамелізації цибулі, в якій додаю нарізану цибулю на сковороду з сіллю, олією та водою. Вода пом'якшує цибулю і допомагає їх рівномірно готувати так, що до того моменту, коли вона все відкине, вони карамелізуються швидко і рівномірно.

Я вирішив використати цю техніку на часнику днями, роблячи часниковий та олійний соус для макаронних виробів, і з подивом виявив, що часник набув досить яскравого відтінку фіолетового!

Що трапилось? Чи була якась реакція часнику на кипіння? Чи це могла бути реакція на чавунну каструлю, яку я використовував?


Великий пост антоціану: cooking.stackexchange.com/questions/40616/…
SourDoh

Моя здогадка була розлючена кухонними гномами з фіолетовим харчовим барвником, але, схоже, може бути щось у цій "теорії антоціану".
Джейсон Шок

Відповіді:


11

Від УК Девіс :

Питання: Чому мій часник став синім? Відповідь: Часник містить антоціани, водорозчинні пігменти, які можуть кислими або фіолетовими при кислих умовах. Це мінливе явище, яке більш виражене для незрілого часнику, але може відрізнятися між гвоздиками в межах однієї головки часнику. Якщо ви вирощуєте свій власний часник, перед тим, як вживати його, обов'язково дозрівайте його при кімнатній температурі за пару тижнів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.