Чи точно ця картина точно описує різні види кави?


8

У багатьох місцях, таких як блоги, facebook, я бачив таку картину, що описує різні види кави. Це точно?

введіть тут опис зображення

Також одне, чого я не розумію, - це те, як еспресо надходить на пару з молоком (Latte Macchiato), а в іншому місці воно опускається нижче розпареного молока (Caffe Breve)


Наскільки я знаю, так.
talon8

6
Неточно в тому, що еспресо ніколи не слід подавати в таку велику чашку.
jscs

Залежить від того, в якій країні ти живеш? Ці кави були розроблені у всьому світі, і міжнародного стандарту немає
TFD

Відповіді:


9

Це порядок наливання, а не те, як виглядає напій. Еспресо - це знімок, як міра для повністю автоматичних машин, таких як у Starbucks. Насправді, я думаю, що саме цей плакат я бачив у якомусь магазині кавової мережі.


9
Чи роблять Starbucks каву?
TFD

Іноді шкода, що ти можеш проголосувати лише один раз, TFD :-)
BaffledCook

Для отримання більше напоїв, висвітлення різних способів отримання «кавової» частини та точніших зображень на подачі чашки, перевірте popchartlab.com/products/the-compendious-coffee-chart
Кейт Грегорі

8

Як говорить інша відповідь, це лише порядок виливання (наприклад, вода відразу ж змішиться з кавою, у вас не може бути шару кави і шару води, фізично це неможливо)

Крім цього, ці речі є досить специфічними для країни.

Наприклад, в Італії, кав’ярня точно не була б такою. Якщо ви замовите кафе Breve в Італії, ви отримаєте ristretto (і дивний вигляд, можливо, так як caffè breve - це дивний спосіб сказати це), що це коротке еспресо ( breve означає короткий італійський).

Caffèlatte - це просто молоко + кава, зверху немає піни.

Еспресо маккіато - це еспресо + тире (не так багато, як на малюнку) молока. Молоко може бути холодним ( macchiato freddo ) або гарячим ( macchiato caldo ).

Більшість інших речей, здається, повністю відповідають тому, що ви, як правило, бачите у США чи Великобританії.


Багато з них точні і для Австралії.
staticsan

0

Єдина неточність, яку я можу побачити, і це помилка багатьох цих діаграм, - це те, що американо має бути гарячою водою внизу, а еспресо слід додавати зверху. Це не відрізняється великою різницею, але це так - зробіть себе одним із обох методів, і ви побачите, коли еспресо додають у верхню частину гарячої води, він не тільки виглядає краще з присутнім кремом, але і на смак. !

Чудова кава завжди в деталях.


Будь ласка, використовуйте великі літери, де це доречно - я цього разу зафіксував. Ще раз, ласкаво просимо на сайт!
Stephie

-2

Для першої десятки; На малюнку описані не різні кави, а різні гарячі напої на основі кави (що в даному випадку є еспресо), іншими словами, описано гарячі напої на основі кави (еспресо).

З іншого боку, вони точні за описом / інгредієнтами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.