Сіль з трюфеля домашня


8

Як ви робите сіль з трюфелів в домашніх умовах? Я спробував із чорним трюфелем, що потрапив у язик. Я дрібно натерла його на мікроплані, а потім змішала з сіллю і дала настоятися деякий час. Це зовсім не на смак, як трюфельну сіль, яку я купую в магазині. Я нічого не можу знайти в Інтернеті. Які трюфелі я отримую? Що ти шукаєш? Як їх підготувати? Яке співвідношення солі до трюфелю? Які інструкції? Дякую.


Солі білого трюфеля знаходяться в межах 6-10% білого трюфеля. я б припустив, що солі чорного трюфеля приблизно однакові.
wootscootinboogie

4
Оскільки трюфелі мають досить летючий аромат, вся комерційна сіль трюфелів, яку я бачив, додала екстракти аромату (натуральні чи синтетичні), і це було б важко дублювати, якщо ви не зможете знайти джерело екстрактів.
JasonTrue

Відповіді:


3

Процес, мабуть, дуже простий: натерти свіжий трюфель в сіль за допомогою мікроплана і пульсувати з кухонним комбайном для змішування. Одне джерело сказало, що аромат посилився з часом. Я не можу знайти співвідношення, але, схоже, приблизно 10: 1 сіль: трюфель, можливо менше.

Аромат завжди буде трохи відрізнятися таким природним, як, наприклад, трюфелі , але якщо ваш результат не має нічого іншого, як зберігати трюфельну сіль, є кілька можливих причин. Можливо, трюфелі, якими ви користуєтесь, не справді свіжі. Я підозрюю, що магазинна трюфельна сіль додає смакові екстракти або синтетичну трюфельну олію, щоб трохи набити аромат. Речі, отримані з реальних трюфелів, часто м'якіші, але складніші, ніж речі, що використовують синтетичні імітації.

Нарешті, ви можете спробувати використовувати іншу сіль. Я б запропонував найкращу морську сіль, яку ви можете дістати. Більш грубі соляні зерна можуть поглинати смакові олії краще, ніж звичайніші, а кращі морські солі додають їх тонких смаків.


Який трюфель я повинен використовувати? А як мені взяти руки на свіжий трюфель? І як я дізнаюсь, якщо трюфель не свіжий?
anton2g

@ anton2g Залежить від того, з яким трюфелем ви хочете покуштувати його ... якщо ви знаходитесь в США, ви, можливо, зможете придбати орегонські трюфелі дешевше і свіжіше, ніж (наприклад) імпортні чорні зимові трюфелі вищого класу. Свіжий трюфель важко знайти, я не можу вам там допомогти. Вам або потрібно когось знати, або заплатити за це, можливо, придбавши заздалегідь. Останнє місце, яке я побачив, було продане - завзятий трюфельний хлопець, який здійснив обходи в місцевих ресторанах, повернувшись з Європи. Залежно від сорту трюфелю, він вам знадобиться в сезон, і він втрачає аромат за кілька днів.
BobMcGee

Чи повинні трюфелі бути свіжими, сушеними, замороженими чи що?
anton2g

@ anton2g О, це враховує, що свіжий трюфель вважається кращим для найкращого смаку. Можливо, вам вдасться втекти замороженим ціною більш тонких ароматів. Я б не возився з сушеними або консервованими / консервованими трюфелями для цього використання; обом знадобиться додаткова обробка, щоб відновити частину свого аромату, і не досягнуть свого піку таким чином.
BobMcGee
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.