Альтернативи з низьким вмістом натрію для приготування азіатських соусів?


8

Я люблю азіатську кулінарію, але лікар хоче, щоб я на дієті з низьким вмістом натрію. На жаль, навіть соуси з низьким вмістом натрію або «знижений натрій» (соєві, тамарі тощо) надзвичайно багато вмісту натрію. Чи є альтернатива, яка може повторити аромат цих соусів без важкої дози натрію?


@EmmyS Я видалив коментарі, тому що ми намагаємось осторонь здоров'я. Однак зауважу, що ми, як правило, вважаємо, що це нормально коментувати та вказувати на можливі помилки, оскільки у нас дуже багато людей, які задають питання з харчовою основою, настільки дико помилково вважають, що це введе в оману майбутніх читачів.
Каскабель

1
Вживайте менше солі в інших частинах страви? Солоний аромат - це солоний аромат, і сольовий баланс страви важко зіпсувати, якщо тільки ви не підете шляхом хлориду калію.
rackandboneman

Кілька постів рекомендують соєвий соус марки Chinatown. На жаль, бренд був проданий іншій компанії, і формула була змінена, тому це не чудова заміна, якою це було колись.
Теріт

Відповіді:


8

На жаль, хлоридна натрієва сіль - це потреба у процесі грибів та пивоваріння, що перетворюється на приготування соєвого соусу. Ви вкрай навряд чи знайдете соєвий соус із значно нижчим вмістом солі; однак експериментуйте з в'єтнамською кухнею, яка використовує більше чилі та менше сої.

Якщо ви можете переносити трохи натрію, це найнижчий натрій соєвий соус, який я можу знайти: соєвий соус Кіккоман менше солі . Він містить 3,4 г натрію на 100 мл, що дає 170 мг на 5 мл ложки, близько 6% на ложку або 18% на 15 мл столової ложки. (Ці відсотки базуються на рекомендації США та Великобританії натрію 2400 мг на день, або 6000 мг солі.)


6

Я рекомендую спробувати рідкий амінос Брегга . Вміст натрію становить 6% добової норми на кількість 1/2 ч. Л. Це не спрацює, якщо застосовувати міру, проте порівняно зі зниженою тамарі натрію San-J на 29% за 1 TBS або соком солі менше Kikkoman на 24% за 1 TBS. (Рідкий амінос Брегга перевищить їх на 36%.) Якщо його можна використовувати успішно з меншими кроками (можливість зважаючи на концентрований характер), це буде корисною заміною.

Я рекомендую бренд Bragg, тому що я використовував його і вважаю його задовільним, хоча для власних заслуг, а не як замінник соєвого соусу. Я не використовував жодного іншого рідкого амінокислотного продукту для порівняння. Це не дасть тобі аромат соєвого соусу, але він має достатню кількість тіла, щоб бути корисною заміною, особливо в кулінарії.


2
Вибачте, будь ласка, якщо моя математика помиляється, але хіба 6% за 1/2 ч. Л. Не вийде до 36% за 1 TSP? (3 чайні ложки на столову ложку, 6% на 1/2 чайної ложки * 2 * 3 чайні ложки / столова ложка = 36% / столова ложка)
shufler

О, ти маєш рацію! Кинулась моя математика на ту. Цк. Дякую!
Фішер

5

Коротка відповідь, ні. Але ви можете роздивитись інші інгредієнти на смаженому носі та посилити аромат там:

для кислих інгредієнтів (оцтовий лимонний сік) спробуйте чорний оцет Shaanxi, який має міцний темний смак

Кілька крапель більше підсмаженої кунжутної олії замінить іншу м'яку олію

бульйон, приготований з шитаке, замість м'якого курки / овочів

дефіс витриманого вина Шаоксін (питний, а не найкращий сорт) додає завареного виміру

Лише деякі способи додати, що пікантний коричневий щось не вистачає без сої


2

"Екстракт клубка" з морських водоростей комбу (клубка) використовується в японській кухні для посилення ефекту глутамату натрію - це може значно зменшити споживання натрію. Який би рецепт не вимагав для MSG, використовуйте крихітну щіпку і хорошу дозу комбу, щоб отримати той же ефект.

Більше інформації тут .


Я не використовую MSG, тому я не впевнений, що ця заміна дійсно матиме ефект, який я шукаю, але я буду розглядати це.
EmmyS

2
Екстракт Комбу містить глютамати, що зустрічаються в природі, які функціонують аналогічно MSG в їжі. Вам не потрібно додавати MSG окремо, щоб отримати ефект.
SourDoh

2

Так, ви можете використати патоку в якості замінника в поєднанні з рисово-винним оцтом, яблучним оцтом і навіть бальзамічним оцтом.

Рецепт

2 tablespoons reduced sodium beef broth
1 tablespoon red wine vinegar
1 teaspoon balsamic vinegar
2 teaspoons molasses
1 teaspoon sesame oil
1/8 teaspoon garlic powder
black pepper to taste
1/4 cup boiling water

Напрямки

  1. З’єднайте всі інгредієнти. У цей момент можна або: а) використовувати соус таким, яким він є, залишаючи на годину, щоб дати ароматизаторам можливість змішатися, або б) для густішого насиченого соусу кип'ятити рідину, поки вона не зменшиться вдвічі, приблизно 3 столові ложки.

  2. Зберігати в герметичній тарі в холодильнику. Вживайте соус протягом 3 - 4 днів.


2

Я купую соєвий соус з найменшим вмістом натрію, який я можу знайти. Потім змішую соус 50 50 з дистильованою водою. Дистильована вода не має ароматів, які б конкурували з розведеним соєвим соусом. Для рибних та устричних соусів я купую вегетаріанські типи, які містять менше натрію. Для рибного соусу я його розбавляю близько 25% дистильованою водою.


1

Темний соєвий соус марки "Chinatown", продукт, виготовлений на Ямайці, містить лише 145 мг натрію на 15 мл. Тож він нижчий натрію, ніж будь-який інший соєвий соус, хтось до цього згадував.

Ви можете замовити деякі з < http://healthyheartmarket.com/chinatownsoysauce.aspx >.

Плакат Chowhound "bailey2012" сподобався .

Ви можете замовити інші соєві соуси зі зниженим натрієм на веб-сайті < http://healthyheartmarket.com/lowsodiumsoysauce.aspx >.

Я ніколи не скуштував жодного з продуктів, згаданих у цій публікації. Якщо ви спробували його, натисніть "покращити цю відповідь" або "додати коментар", а потім додайте свій відгук.


1

Спробуйте доктор Грегер Як не вмерти кулінарної книги. У нього є рецепт соусу Umami, який готується з патоки, оцту, часнику, імбиру, сиропу з фінікових томатів, томатного пюре, лимонної та місової пасти. Я роблю велику партію і заморожую її. Це добре! Місо солоне, але процес бродіння дає нам хороші речі, які погано скасовують. Читайте, Як не вмерти, щоб дізнатися більше, що її життя змінюється!


0

Вибачте, але в більшості східноазіатських соусів багато натрію. Більшість азіатських кулінарних соусів (наприклад, соєвий соус, рибний соус, даші) шанують своєю смаковістю, яка походить з (амінокислот натрію солей); саме тому у багатьох азіатських людей високий кров'яний тиск.

Соєвий соус з низьким вмістом натрію (як згадувалося вище), але навіть це все ще досить високий вміст натрію. Однак у японській кухні можна знайти слабосолоні даші, які повинні мати менше натрію, ніж соєвий соус. Ви також можете зробити власні даші з низьким вмістом натрію, замочуючи комбу у воді на ніч, а також не використовуючи занадто багато пластівців Боніто (які містять багато натрію). Нарешті, спробуйте не додавати жодної додаткової солі до жодної страви, і вам слід добре.


0

Соєвий соус "Chinatown" від здоровогомаркету становить 145 мг. натрію в ст. Найнижчу, яку я міг знайти. Я використовую це багато! Спробуй це.


Про це вже йшлося в попередній відповіді.
Sneftel

0

Coconut Secret Organic Raw Coconut Aminos - це досить вдала альтернатива соєвого соусу. Зауважте, що відгуки Amazon говорять, що це солодший, ніж соєвий соус, як видно з даних про харчування (приблизно в 10 разів більше цукру з соєвого соусу), але, здається, люди доволі задоволені додаванням цього соусу в тушковані страви та супи. Це навіть дешевше в мене, поруч із Trader Joe, тому у вас може бути продуктовий магазин, який продає кокосові аміно. Я спробував це, і він має смак як поєднання соєвого соусу, теріякі та оцту. У ньому набагато нижчий натрій, тому я задоволений цим поки що.


0

Існують вегетаріанські альтернативи на 360-380 мг натрію на порцію, які доступні на Амазонії, але я використовую їх у 1/2 зілля, оскільки додаючи рибний та устричний соус разом, все ще приходять до 1/2 0f щоденної допомоги для серцевих пацієнтів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.