Як запобігти спалюванню дна хліба під час приготування їжі над багаттям?


8

У вихідні я взяв свою голландську піч і спробував спекти хліб над багаттям. У мене було дві проблеми, одна отримувала достатню кількість тепла. Це справді моя проблема, і я просто опустив решітку над вогнем, щоб отримати потрібне тепло.

Друга проблема, і, отже, моє питання полягає в тому, що дно хліба згоріло. Я використовував пергаментний папір в нижній частині, щоб полегшити покласти хліб, і він не липне. Однак хліб згорів на дні. Я розумію, що це через кількість тепла на дні каструлі. Що я можу зробити, щоб зменшити опік на дні хліба? Чи допоможе використання чавунної каструлі для піци під голландською духовкою?

Я поставив голландську піч на вогневу решітку над вогнем.


ви поклали вугілля на кришку голландської духовки? Це звичайний підхід, щоб зробити його гарячим протягом усього часу, а не лише знизу
Кейт Грегорі

Ні. Уточнено, де сиділа голландська піч. Чи варто поставити голландця над ВІД вогнем?
Майк Уіллс

Я отримую багато корисної інформації. Я ніколи раніше не готував з голландською духовкою, тому все це був великий експеримент.
Майк Уіллс

Відповіді:


10

Багато кулінарних книг рекомендують забрати вугілля з вогню і покласти їх на кришку голландської духовки, поки вона знаходиться на решітці над вогнем. Це дає більше «все навколо» тепла, а не просто намагання приготувати цілий хліб знизу. Цей пошук зображень дає безліч прикладів.

Особисто я не намагаюся спекти цілу буханку хліба - я роблю англійські кекси. Більш швидкий час для їстівної їжі, легше прибирання, вам не потрібно носити важкий горщик, оскільки фріпан все одно приходить, і якщо один спалить, решта все ще може бути гаразд, тому менший ризик. (Важливо, коли ви годуєте своїх дітей у пустелі.) Я давно написав це з картинками - подивіться, чи це вам допомагає.


Якщо ви не використовуєте вугілля, а табірний вогонь, ви можете використовувати цей метод, запалюючи другий вогонь з дровами зверху кришки голландської печі.
трепет

коли я сказав вугілля, @awe, я не мав на увазі, що вони почалися як грудочки вугілля. Пожежа з великими шматками дерева розгориться на вугілля або вугілля через досить довгий час, і ці світяться звичні для деревини шматки - це те, що слід покласти на горщик. Полум'я дійсно смокче для приготування їжі.
Кейт Григорій

6

Вугілля на кришці допоможе. Я кладу плоский камінь у дно, щоб запікатись, як шифер у пічці для піци. Ви можете використовувати стелаж, якщо готуєте на сковороді. У будь-якому випадку тримайте його від дна. Пергаментний папір занадто тонкий, вам доведеться розсіювати пряме тепло.


5

Ваш вогонь був, мабуть, занадто гарячим внизу, і занадто холодним вгорі голландської печі. Це було полум'я чи вугілля та попіл? Тільки останній зробить правильно.

Ви можете нагріти голландську духовку (включаючи кришку), перш ніж покласти хліб всередину, щоб зробити температуру більш регулярною. Повертаючи його на 1/4 кола кожні 1/4 часу, також допомагає мати більш однорідну температуру та менше чорних плям.

Як вирішення проблеми, якщо у вас тільки полум'я або поспішаєте, ви можете краще утеплити хліб від стінок духової шафи, додавши шар картону там, де він буде горіти без додаткової ізоляції. Це дозволить уникнути горіння дна та дозволить готувати все-таки (через внутрішню температуру голландської духовки).


3

Для готування в духовці в Голландії вам потрібен наземний вогонь, без решіток та інших конструкцій

Коли дрова або деревне вугілля горять чистими (без диму), відітріть курган вугілля від основного вогню. Кількість залежить від виду деревини та часу, необхідного для приготування їжі. Для типового деревного вугілля з листяних порід близько 4 л на півгодини (1 гал) для типового рецепту в типовій голландській печі

Якщо у вашій голландській духовці немає обода для утримання гарячого вугілля, просто переверніть кришку. Покладіть трохи більше половини вугілля на кришку. Потім поставте голландську духовку над іншою половиною гарячого вугілля, що все ще знаходиться на землі. Їх слід було вишкребти в охайну плоску форму розміром з духовку

Щодня кожні 20 хвилин або близько того вибирайте показники температури та регулюйте рівень вугілля за своїм рецептом. Використовуйте довгий металевий цифровий термометр і просто засуньте його під кришку, не знімаючи кришку повністю


2

Ця відповідь стосується вашого другого питання - як зменшити опік на дні хліба.

Потріскана пшениця або якесь інше зерно, посіяне на дно голландської духовки перед тим, як класти хліб, сповільнить, скільки тепла поглинає з цього напрямку. Ви помітите це іноді з куплених в магазині заквасок. Це дає більше часу для того, щоб боки та вершки приготувались до того, як знизу згорить.


1
Кукурудзяна мука добре справляється з цим. Я використовую його для кексів і піци на сковороді в дикій природі, і для хліба на камені піци в духовці в домашніх умовах. Працює краще, ніж олія і набагато простіше очистити.
Кейт Григорій

1

Нотатки з Єлизаветинської Англії пропонують загорнути буханець у капустяний лист! Спробую це разом з теплом на кришці. Не знаєте, чи смакуватиме це?


3
Будь ласка, поверніться і повідомте нам, як це відбувається!
Catija
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.