Як їжа готується інакше на грилі з відкритим верхом, ніж на критій?


7

У заголовку майже все сказано, як їжа готується інакше на грилі з відкритим верхом, ніж на критій?

Відповіді:


7

Я вважаю, що це на зразок різниці між обсмажуванням та випічкою. "Відкритий верхній гриль" готується лише знизу (на кшталт того, що прокручується, але не зверху). Запечена або «крита» гриль розподілить тепло рівномірно.

Для отримання додаткової інформації див: http://www.epicurious.com/articlesguides/howtocook/primers/grilling_lightingandgrilling

Саме тут я ще раз перевірив своє припущення і отримав метафору обсмажування та випічки.


5

Це різниця між променистим теплом та конвективним теплом.

Промені, що випромінюють, чудово підходять для спалювання, і виробляються вашим вугіллям / пальниками. Ви завжди матимете (приблизно) однакову кількість випромінюваного тепла, незалежно від того, зверху вгору чи вниз.

Конвективне тепло так само добре для приготування їжі, але ви не збираєтеся отримати смачну скоринку. Якщо у вас кришка гриля, ви отримаєте набагато більше конвективного тепла, а непокритий - набагато менше.


Тож радіаційне тепло не виявляється, а конвективне тепло охоплюється?
Нік Ларсен

Що ж, в критому грилі теж є променисте тепло. Це просто поєднане з непрямим теплом.
ceejayoz

1
@ NickLarsen: Ви збираєтеся отримати те і інше, і в будь-якому випадку, але якщо це буде покрито, ви отримаєте набагато більше конвективного тепла, а якщо це буде не розкрито, ви отримаєте набагато менше конвективного тепла. Ви отримаєте приблизно однакову кількість променистого тепла в будь-якому випадку, але якщо ви готуєте біфштекси, ви, ймовірно, захочете приготувати його з верхівкою, щоб не перестати над вареним м'ясом, і якщо ви готуєте курку, вам захочеться готувати зверху вниз, щоб зовні не перестаратися, перш ніж всередині буде готуватися.
Satanicpuppy

4

Я не буду вникати в її фізику, бо це не страшно цікаво. В основному, на відкритій грилі ви нагріваєте одну сторону, що б ви не готували, і не даєте тепла витікати з іншого боку. Само полум'я також гарячіше, через кращий повітряний потік.

Коли ви закриваєте гриль, вогонь сам прохолодніший (все-таки достатньо, щоб вас спалити), але тепло залишається заблокованим на грилі. Таким чином ви отримуєте більш рівномірне приготування, і це насправді трохи швидше, тому що навколишнє середовище їжі набагато спекотніше, ніж було б на відкритому повітрі.

Існує також вторинний ефект, коли закриття гриля захоплює частину диму, і надає їжі димчастий аромат.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.