Чи можна перетворити варення в чатні?


8

Я трохи раніше робив варення з ревеню, в основному ревінь, цукор і тертий імбир. Її цілковита біжутерія.

Зараз я зробив качку террін і фантазії, подаючи її з якоюсь чатні. У мене є трохи чатні, але я не заперечував би намагатися перетворити частину мого варення з ревеню в чатні з ревеню, щоб використати сьогодні ввечері.

Не дуже впевнений, як я можу це зробити, але думав, що я можу пом'якшити трохи цибулі та часнику, а потім змішати ці та сидрий оцет у частину варення.

Це, ймовірно, спрацює? Хтось отримав кращі ідеї? Чи було б інакше, якби у мене було більше часу?

Відповіді:


11

Ідеальна ідея та чудове багаторазове використання варення! Ваш план ідеальний ... просто створіть приємний солодкий баланс на свій смак. Якщо ви хочете трохи більше текстури, ви можете нанести трохи золотистих або темних родзинок, поклавши їх в мікрохвильову піч перед додаванням. Насіння коріандру часто використовується і забезпечує невеликий контраст текстури. Трохи меленої духмяної горошини також може бути корисною.


1
Тільки щоб сказати, я поїхав із меленим перцем і деяким грубо натертим насінням кмину, і це спрацювало частування. Знову дякую.
Сем Холдер

Чудово! Радий, що вам сподобалось.
Дарін Шенерт

4

У мене була така ж дилема. Минулого року я використовував сливи з мого сливового дерева, щоб зробити багато варення з сливи і (на задумку) лише одну банку сливової чатні. Більша частина варення пішла у морозильну камеру. Я з’їв одну баночку, але варення не їмо, тому решта варення сидить у морозилці майже рік! Однак чатні пішов ДУЖЕ швидко, як мені це подобається з каррі. Отже, сьогодні я вийняв з морозилки залишився сливовий джем, розморозив його і поклав у великий горщик. На окремій сковороді я обсмажив 4 нарізані / нарізані кубиками цибулю, пару нарізаних / нарізаних кубиками моркви, трохи часнику, трохи імбиру і кинув різні трави, які я знайшов у шафах, і дав йому варитися деякий час, потім додав приблизно 400 мл білого -вищий оцет і 400мл оцту з червоним вином, а потім поєднали його з варенням, що нині кипить, трохи перемішали його і потім дали охолонути. Зараз у мене є 4 баночки великого розміру з смачної чавунної сливи. Смачно!


2

Мені подобаються всі пропозиції Даріна, але мій внесок (пізно, як завжди) полягає в тому, щоб запропонувати використовувати яблуко або банан для змішування з варенням.

Ядро викресліть і наріжте яблуко, мікрохвильову піч на хвилину-дві, і у вас є ідеальний матеріал «терпкий баланс», який можна змішати з цим варенням. Якщо ви лінуєтесь, ви знайдете, що зможете відокремити м’якоть від шкірки ложкою після мікрохвильовки. Палиця з перцем і коріандром - мої дві улюблені спеції.

Банан також буде працювати так само, але ви отримаєте менше текстури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.