Я намагаюся зробити йогурт, але це не вийде. Хтось може допомогти?


6

Я пішов за ним цей рецепт . Звідси випливає структура тут але з різними темпами:

 1. Отримуйте молоко. - Я використовую 1 склянку 2% (без сухого молока).
 2. Отримати стартер. - Я пробував Dannon Oikos звичайний грецький йогурт (зроблений з цільного молока), та Yoplait Дуже Ваніль, та деякий інший гатунок звичайного грецького йогурту. Йогурт «іншої марки» був принаймні пару тижнів у холодильнику, перш ніж я спробував використати його для стартера.
 3. Нагрійте молоко до 175-180 ° F (замість 190 ° F).
 4. Охолоджуйте молоко при температурі від 40 ° C (110-120 ° F).
 5. Змішайте у стартері. (Я використовував for ч.л. на 1 c молока.)
 6. Тримайте суміш теплим протягом 6-10 годин. - Для джерела тепла я використовував глиняний горщик на теплій воді з 2-3 ”водою. Молоко / стартер було вільно покрито мірною чашкою класу. Я контролював темп з термометром і тримав його біля 110 ° F. (Це, напевно, змінювалося від 105-115 °, як я намагався зберегти темп 110 °)
 7. Напружуйте свій йогурт. - Одна партія, що затверділа, я успішно напружився з фільтром кави. Моя проблема полягає в тому, щоб дійти до цього.

Перший раз, коли я зробив це, я розігріла духовку до 170 ° F (якнайменше), а потім вимкнула. Я загорнув ще тепле молоко / стартер (у скляній мисці) в рушники в духовці, яка була нагріта до 170 ° F, а потім вимкнена. Я використав «дуже ванільний» стартер, а вранці це було ще молоко, тому я додав деякий простий грецький йогурт і переніс його в глиняний горщик на теплому, з кришкою горщика з глини і рушником над кришкою. Після декілька більше годин це затверділо але beige кольоровий. У що пункт, temp перевірка показала це 170 ° F. На жаль. Після його напруження текстура нагадувала сир «Рікотта». Він пахнув горіхою і смачною, але не смакував горіхові або смачні. Я думаю, що це було все, що запах з сироватки. Смак був не неприємний, але й не приємний, і точно не терпкий, як йогурт.

Другий / третій раз я зробив це, я просто використав звичайний грецький йогурт стартер. Інкубують у посудині з глиняною ванною з водною партією протягом 8-10 годин. Результатом стало молоко. Коли я вилила молоко, я побачила внизу тверді тіла (що виглядало як стартер).

Так що тепер мені цікаво, що пішло не так. Кілька питань приходять на думку:

 1. Мій стартер занадто старий? Якщо так, то як я можу отримати свіжий йогурт?
 2. Чи використовую я достатньо стартера?
 3. Чи отримую я достатньо молока на кроці 3?
 4. Чи зберігаю я молоко занадто гарячим / холодним під час інкубації?
 5. Чи допоможе вологість з водяної ванни моїм шансам у виробництві йогурту?

Чи може хтось запропонувати деякі вказівки? У мене є передчуття, що стартер занадто старий, тому що я не знаю, як старий йогурт, коли я купую його в магазині. Але я також не знаю, як зробити краще, ніж купувати його з магазину і робити відразу йогурт.

Є так багато змінних, які я не впевнений, що я просто подумав, що було б добре отримати поради перед тим, як продовжити.

Відповіді:


6

Не розчаруйтеся. Там дійсно не так багато змінних для відстеження.

1 - Я не знаю віку магазину купив йогурт, але я ніколи не тільки що купив йогурт не працює як стартер. I є не мав місячного старого йогурту з мого холодильника. Якщо ви не плануєте робити йогурт досить часто, щоб тримати вас заживним життєздатним, то розглянемо заморожування деяких у лотках кубиків льоду.

Що б ви не використовували - переконайтеся, що в ньому перераховані "живі, активні культури". Особисто я б не використовував ароматизований йогурт як закваску.

2 - Я не думаю, що достатньо стартера. Я буду використовувати 1/4 чашки стартера для літра молока. Якщо ви використовуєте 1 склянку молока, що було б однією ложкою стартера (12x кількість, яку ви використовували).

3- Це залежить. Метою є денатурація білків альбуміну в молоці. 180F достатньо гаряча, якщо молоко тримається при цій температурі принаймні півгодини. Вона повинна проходити на 190F ближче до 10 хвилин.

4 - Вам потрібно краще контролювати температуру. 130F вб'є ваш стартер, але нестабільні коливання температури також призведуть до дуже поганого йогурту. Без регулятора температури або ручного втручання ваша повільна плита стане занадто гарячою - навіть на водяній бані.

Більш успішними є підстави його у вільний від осаду місце в ізольованому контейнері або у вимкненій печі.

5 - Вологість не буде відігравати певну роль, якщо вона не конденсується у ваш контейнер достатньо, щоб розбавити речі.

Удачі. Я сподіваюся, що ви працюєте. Заквашування молока весело.


Спасибі Я дам цю спробу сьогодні. Можливо, я буду використовувати піч замість глиняного горщика. Так чи інакше вона працювала б у більших обсягах.
Stainsor

2
Це спрацювало!! Я так накачаний, я нарешті зробив їстівний йогурт! Це не був ДОБРИЙ йогурт, але це був, безумовно, йогурт. Я повинен кредитувати збільшену кількість стартера. ... Я розігріла духовку до 170 з каменем для випікання, коли я додавала моє молоко до 190. Потім я вимкнув піч і поставив молоко на 190 градусів на 10 хвилин. Я взяв його протягом 15 хвилин, щоб охолодитися, перш ніж додати стартер (Dannon Oikos), а потім назад в піч. Через вісім годин у мене був йогурт! Це певно потребувало більше часу збільшити tartness. Але тепер у мене є щось, щоб побудувати. Дякую!
Stainsor

1
Тепер я зрозумів, що перегріваю свій йогурт. Я не розігріваю духовку до 170, я просто включаю світло печі. Зараз я отримую набагато більш гладкий йогурт. Особливо, коли я зняв грубий верхній шар. До ранку вона становить близько 125 градусів. Таким чином, я думаю, що (40 Ватт) світло печі тільки може забезпечити занадто багато тепла. Я збираюся намагатися тримати дверцята духовки частиною відкритою. Я навіть можу спробувати вимкнути світло печі (закривши двері).
Stainsor

3

Я бачу, що ви мали успіх у відповіді, наведеному вище, так що з повагою. Я використовую ці загальні вказівки для того, щоб зробити йогурт, і це вийшло красиво, за винятком одного разу (і тільки тому, що мені була потрібна піч на півдорозі, роблячи йогурт - поганим плануванням з моєї сторони!)

 • 2 л 3,8% органічного молока (повний жир - моє перевагу, тому що я віддаю перевагу смаку)
 • Спочатку я використовував звичайний органічний грецький йогурт як закваску, 4 ст. для 2 л молока
 • Нагрійте молоко до 180F і тримайте при цій температурі 30 хвилин.
 • Остудіть до 110F (я використовую функцію швидкого охолодження в моєму холодильнику)
 • Додайте стартер і обережно перемішайте (я використовую силіконовий шпатель - читаю кілька рецептів, які підкреслюють «м'яку» частину, я думаю, що це пов'язано з нерозриванням молекул)
 • Розташуйте в духовці з підсвічуванням і залиште на 8-10 годин або доки не досягнете бажаної кислотності.

Я використовую голландську піч, щоб зробити йогурт, і я завжди використовую термометр. Я тримаю невеликий баночку йогурту як стартер для наступного разу і іноді тримав його протягом двох тижнів між партіями без жодних поганих наслідків.

Потім я проціджую йогурт у сітчастому друшці з сіткою в холодильнику протягом 4-6 годин або до моєї бажаної консистенції густого грецького йогурту. Кінцевий прибуток становить близько літра і коштує близько половини того, що я заплачу за органічний грецький йогурт у моїй частині світу - і смак набагато перевершує, на мою думку.


1

Можливо, якщо ваша піч виглядає так, що вона не буде такою низькою, спробуйте побачити, чи буде вона продовжуватися, якщо ви переміщаєте ручку нижче позначки температури. Я знайшов хоч мій сказав це могло тільки поїхати до 60 градусів Цельсія (140 F) це фактично поїде нижчий та підтримка право temp щоб зробити йогурт. Просто думка :-)


0

Я використовував рецепт на цьому сайті для мого першого приготування йогурту. Вийшло прекрасно.

http://m.chickensintheroad.com/cooking/homemade-yogurt-in-a-crock-pot-and-yogurt-cheese/

Я використав 5.1 унції. Грецький йогурт до 1/2 гал. молока.

Після перемішування в живому культурі йогурт, я дав йому встановити протягом 11 годин протягом ночі в духовці з підсвічуванням (Crockpot обгорнуті в великий пляжний рушник). Знову розігнали його вранці. Мій двоюрідний брат залишає її, виходячи довше, покриті марлею, що призводить до більш густого йогурту.

Сьогодні я зробив другу партію, використовуючи 1 чашку першої партії йогурту. Подивимося, як це виходить вранці.


2
Привіт Селесте і ласкаво просимо до Досвідченої поради. Хоча я тільки скопіював рецепт, який ви опублікували, ключові відмінності між цим і тими, що описані в цьому питанні, не вискакують на мене. Можливо, ви могли б вказати на те, що ви вважаєте важливим.
Chris Steinbach
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.