Які види яблук вважаються яблуками, що швидко готуються?


8

У рецепті моєї прабабусі для яблучного пирога відкритого типу вона пише: "Наріжте яблука на восьмі, якщо вони не швидко готуються". Я припускаю, що це означає, що деякі яблука будуть готуватись швидше, ніж інші, але я не можу ніде знайти список таких яблук.

Відповіді:


8

Одна з моїх улюблених тем, виростивши близько двох яблуневих садів ...

Швидше за все, шляхом «швидкого приготування» рецепт має намір використовувати яблучний пиріг або соус, тобто такий, який легко пом'якшує нагрівання.

  • Соус яблука . Використовуйте їх для пирога, якщо вам подобається ДУЖЕ м'який вміст пирога. Особисто я віддаю перевагу яблучному соусу, в якому є кілька шматочків, тому я не використовую «яблучні соуси» для соусу; однак, стандартним є перерахування для соусу тих яблук, які практично розчиняються (як Макінтош).

  • Пиріг яблука . Яблуко, перераховане на пиріг, як правило, зберігає форму, але добре пом'якшує (наприклад, Кортланд, Муцу, Імперія, Джонагольд або Фудзі).

  • Розглянемо смак . Деякі яблука (наприклад, Гала) втрачають багато смаку, коли їх готують, і найкраще їсти в сирому вигляді. Інші набувають приголомшливий смак, коли готуються (імперія).

Яке яблуко використовувати, звичайно, питання переваги. Декому подобається, що їхні яблучні пироги залишаються досить твердими (використовуючи, скажімо, бабусю Сміт), а іншим подобається, що вони ДУЖЕ м'які (і таким чином використовують яблуко «соусу»).

Ось кілька списків / діаграм яблук ... Я б сказав, подивіться сорти, доступні вам, і подивіться, які з них вказані для соусів або пирогів.

Знайдіть веб-сайт свого місцевого саду - вони можуть посилатися на графік використання яблук, які вони вирощують!


3

Це може стосуватися «твердості» яблук. Деякі яблука готуються до соусу набагато швидше, ніж інші (Брамелі можна вважати швидким приготуванням, тоді як Кокс можна вважати повільним приготуванням).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.