Чи є кашкоподібні сливи нормально використовувати в кулінарії?


3

У мене є деякі сливи, які почали ставати м'якими і м'якими. Чи будуть вони в порядку в решітках / хрустких рецептах?

(Я не можу спробувати їх перед приготуванням, тому що у мене алергія на сирі фрукти).


Нарешті, хтось інший алергія на сирі фрукти. Ми рідкісний вид. Будь-який сирий фрукт і деякі горіхи і насіння роблять моїм ротом свербіння.
ElendilTheTall

1
@ElendilTheTall: Це називається синдром оральної алергії / OAS, і це пов'язано з перехресною реакцією з пилком. Коли мені поставили діагноз приблизно 10 років тому, Інтернет не чув про це, і я нікого з ним не знав. Зараз є досить трохи інформації там (включаючи списки котрих фрукти / veg / горіхи проблематичні залежно від котрих пылять ви є алергія) та я знаю пригорща людей що є співробітник страждають. Ласкаво просимо в клуб!
Vicky

Цікаво. Я отримую сенної лихоманки теж так пилок має сенс.
ElendilTheTall

Відповіді:


4

До тих пір, поки вони не зіпсовані вони будуть добре для розсипатися / хрусткий / cobbler. Ви захочете, щоб хтось ще пробував їх, щоб переконатися в першу чергу. Їм може знадобитися менше цукру і менше або взагалі без попереднього приготування. Якщо вони дійсно, дуже м'які, то ви можете додати деякі тверді сливи або інші фрукти, щоб дати деяку текстуру.


Чи не можна сказати, чи вони зіпсовані, не скуштувавши їх?
Vicky

(до речі, я планую змішати їх з деякими більш твердими сливами і деякими нектаринами, тому я не переймаюся текстурою - просто чи вони зіпсують смак)
Vicky

Ну, є запах і зовнішній вигляд. Якщо вони пахнуть гнилою і дійсно клейкою і коричневою, то це гарна ознака, що вони зіпсовані.
GdD

Добре, вони добре пахнуть. Вони трохи м'які і м'які, але не клейкі. Я буду ризикувати, я думаю!
Vicky

Схоже, що вони просто справді дозріли, тепер настав час їх використовувати!
GdD

1

Мати їх м'якими - це добре, але перевірте їх на черв'яків - вони можуть бути м'якими з розуму, а сливи інфіковані справді маленькими, важко помітними черв'яками іноді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.