Основний процес виготовлення лазаньї


8

Мені 16 і завтра я роблю лазанью для своєї родини. У мене є фарш, цибуля, білий соус, червоний соус, листки лазаньї, консервовані нарізані помідори, свіжі помідори, тертий сир. Не шукаючи додати нічого іншого; як я можу це зібрати в лазанью? Чи потрібно спочатку готувати локшину з лазаньї?


2
Вам найкраще підійде рецепт, який ви можете знайти за допомогою Google або пошукаючи на сайті, як allrecipes.com . На жаль, запити на рецепти тут поза темою. Я все-таки піду і відповім основою.
Каскабель

PS Я пішов вперед і відредагував ваше запитання, щоб спробувати уникнути його закриття як запит на рецепт. Я думаю, що я залишив всю англійську англійську мову, хоча!
Каскабель

Додайте великий шар свіжого шпинату в один шар, і ваша мама буде надзвичайно задоволена. Паруйте його дуже легко спочатку, щоб запакувати його
TFD

1
Лазань, як і більшість випічки - ви дійсно повинні слідувати рецепту перші кілька разів, оскільки частка рідини є досить важливою. Занадто багато, і це неохайний, супий безлад і не охоче після охолодження. Якщо ви спробуєте один із рецептів без кипіння, і він занадто сухий, локшина не розм’якшується.
Джо

Відповіді:


10

Загальний процес виготовлення лазаньї:

  • Варіть інші інгредієнти - підсмажте м’ясо на сковороді (можливо, з приправами); якщо ви використовуєте свіжі помідори, готуйте їх; якщо ви використовуєте консервовані помідори, злийте зайву рідину. Важливим є те, що все приготовано, а рідини залишилося не так багато, оскільки це зробить лазанью брудною в кінці. Це означає, що це швидше з консервованими помідорами, оскільки їх потрібно лише злити, а не варити.
  • Готуйте локшину так, як будь-які макарони. Обов’язково розмішайте, оскільки велика плоска локшина злипається легше, ніж більшість. (Також є лазанья без лаваги, але ви вже купили свою, і я сумніваюся, що у вас є.)
  • Розкладіть інгредієнти на сковороді, починаючи з соусу на дні (інакше локшина буде триматися на сковороді), потім локшина, потім чергуйте шари з іншими інгредієнтами та локшиною та соусом до тих пір, поки не закінчиться або ваша страва з лазаньєю не заповниться.
  • Випікайте до тих пір, поки не нагріється (інгредієнти вже готові).
  • Перед подачею дайте трохи охолонути; це допомагає уникнути розпаду, коли ви врізаєтесь у нього.

Коли ви вирушаєте шукати рецепти, хоча їх є тонни і тонни, вони майже все виглядатимуть так. Вони будуть просто змінювати пропорції інгредієнтів, приправи, порядок шарів тощо. У вас не повинно виникнути проблем з пошуком того, який відповідає інгредієнтам, які є у вас, якщо ви хочете, щоб рецепт слід було ретельно слідувати. Поки він зазвичай відповідає переліченим мною крокам, це повинно бути добре.


3
Я б рекомендував починати готувати м'ясо перед локшиною - якщо вам доведеться тримати макаронні вироби, ви ризикуєте їх злипатися і бути справжнім болем. І додайте цибулю після зливання більшої частини жиру з м’яса, але перед тим, як додати помідори - кислота в помідорах дозволить їм не зруйнуватися так само легко. Ви також можете потримати частину соусу (білого або червоного) в запасі, щоб покласти зверху при подачі.
Джо

@Joe Спасибі; Я обміняв ці два кроки. Я мав локшину спочатку як пряму відповідь на питання ОП, але ви цілком праві.
Каскабель

2
Порада, яку я додам до цього, - спробувати приготувати м'ясний соус принаймні пару годин. Ви не тільки отримуєте смачніший соус з більш ніжним м'ясом, але рідина буде випаровуватися більше, залишаючи вас приємним густим соусом і, таким чином, цілісним лазаньєю. Крім того, дайте лазанью сидіти 5 хвилин після випікання, щоб він міг трохи «затвердіти».
ElendilTheTall
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.