Переміщення чавуну з холодильника на плиту


8

Я зробив справді велику страву з одного горщика в чавунній (емальованій) голландській духовці, і я досить ледачий. Тож я беру всі залишки, щойно охололи, ляпну кришкою і поставлю в холодильник.

Наступного дня прийшов час розігріти їжу. Знову ж таки, будучи ледачим (і не володіючи мікрохвильовою піччю), я хочу просто поставити всю голландську піч прямо на плиту і закрутити газ.

Чи є небезпека пошкодити голландську піч (розтріскування праски або емалі), поставивши на конфорку дуже холодний праска?2
Моє запитання полягає в тому, що різниця температур між холодильником і кімнатною температурою становить лише 30 градусів, але полум’я на сотні градусів відрізняється, тому мені цікаво, чому 30 градусів мали б значення для розтріскування емалі.
Роб

Як осторонь: якби ваша голландська піч була «голою» чавунною, я б переймався, як праска реагує з їжею, якщо залишити її в холодильнику на ніч, особливо якщо їжа кисла. Але емаль майже повністю інертна, тому ви в цьому безпечні.
Ерік П.

Відповіді:


6

Відповідно до інструкцій по догляду та використанню Le Creuset для посуду з чавуну з емальованим покриттям, раптові різкі зміни температури можуть призвести до розтріскування. Інші анекдотичні зауваження на різних веб-сайтах з приготування їжі також погоджуються, що розтріскування може виникнути внаслідок раптових змін температури.

Веб-сайт Le Creuset


Розтріскування емалі, я припускаю, а не заліза.
Роб

Це попередження, мабуть, більше стосується емальованого покриття, яке може захоплюватися за таким сценарієм, ніж основного чавуну, який є досить стійким.
SAJ14SAJ

Я ще не бачив фактичної тріщини чавуну за всі мої роки володіння чавунними каструлями. Вони повинні означати, що емаль може тріснути при екстремальних змінах температури.
Крістіна Лопес

о Крістіна, я єдина людина, про яку я коли-небудь чув про це ... (ну ... окрім людини, яка готувалась у той час ..) .. я на власні очі бачив, як це насправді сталося. чавунна сковорода, видула ідеальну дірочку розміром 22 калибури прямо в центрі каструлі, і вона підірвала прямо через сковороду, а також через сильний агрегат над плитою, з дуже сильною силою ... так само, як і куля. !!! це було на верхній плиті з електричною котушкою, і ми готували паніровані курячі печінки в олії ... о, так, курячі печінки були приголомшливими ... так
смачно

5

Так, існує небезпека, але в основному, якщо ви дуєте голландську піч з великою кількістю тепла. Скажіть, від холодильника до найгарячішої конфорки професійної печі. Я б не переймався надто сильно; ці речі досить жорсткі. (Я робив це багато разів за десятиліття, яке готував з голландською духовкою. Поки, так добре.)

Ще одна причина, що ви, ймовірно, не бажаєте цього робити, тому що цикли повторного нагрівання (якщо ви повторно нагріваєтесь більше одного разу) можуть погіршити смак.


Так, я б більше переймався реакціями між чавуном та вмістом, ніж повторним нагріванням праски. Поки це не ацетиленовий факел швидко, сам горщик повинен бути добре.
SAJ14SAJ

-2

Я готую в чавуні. Курка, яловичина, свинина, риба тощо. Поки воно вариться, я кидаю всю (охолоджену / накриту) сковороду в холодильник. Деякі речі будуть на смак іронією / іржавістю. Ти будеш знати, що ти робиш, а що не любиш. Якщо його приготували, воно не отруїть вас. Тож перестаньте хвилюватися. Киньте її назад на плиту, нагрійте її та їжте ті смачні залишки, як Бог задумав. Недосвідчений користувач чавуну повинен бути обережним, оскільки в каструлі може утворюватися іржа і може бути небезпекою для здоров'я

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.