Які способи витягувати сік з граната?


Відповіді:


8

На щастя, ви попросили ефективний спосіб, а не чистий спосіб!

У мого брата в Каліфорнії є численні зрілі гранатові дерева на своїй власності і щорічно видавлює більшість плодів, щоб використовувати для желе. Він використовує ручну соковижималку Hamilton Beach Orange, яка, за його словами, найкраще справляється з усього, що він спробував. Зазвичай у нього від 16 до 20 галонів соку на рік, тому він, безумовно, поставив це на тест. Його місцевий ресторан запропонував близько 250 доларів за одного, але він отримав його на ebay за 150 доларів.

Щоб мінімізувати безлад, він робить це на старому столі на вулиці і накриває себе великим мішком для сміття, вирізавши в нижній частині отвору для голови та боків для рук.


2
У моїй частині світу ви отримуєте вуличних продавців зі всілякими свіжими фруктами та одним із таких ручних соковижималок. Виберіть будь-який фрукт, який вам захочеться, і вони соку подадуть у чашку для вас, включені гранати. Здається, це працює досить добре, і я не пригадую, щоб побачити жодного продавця, червоного пляму.
Кармі

4

Найпростіший спосіб, з яким я зіткнувся, - це відокремити коштовності, загорнути їх у сир і повільно скрутити сир, щоб сік вичавити в чашу очікування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.