Нержавіюча сталь проти кераміки Емаль мікрохвильові печі


4

Хочу купити конвекційну мікрохвильову піч. Я планую придбати або від LG, або від samsung. Майже всі продукти LG мають порожнину з нержавіючої сталі, а Samsung поставляється з керамічною емалевою порожниною. У чому полягає різниця між нержавіючою і керамічною емаллю з точки зору:

  1. Довговічність
  2. Легкість прибирання

Відповіді:


4
  1. ні
  2. ні

Обидва вони довговічні і легкі в очищенні, фактори, на які я дивлюся, - це потужність, функції та досвід користувачів. Використовувати службу тестування, наприклад, звіти споживачів у США чи які? у Великобританії, як керівництво з купівлі, вони зазвичай дають хорошу інформацію.


-2

у мене є LG & amp; SAMSUNG у моєму готелі, але я відчував, що порожнина з нержавіючої сталі буде добре через наступні причини: -

1) краще відображення електромагнітних хвиль 2) швидше нагрівання 3) відсутність витоку електромагнітних хвиль, що перешкоджає небезпекам нашого тіла. 4) менша витрата електроенергії, ніж у керамічної порожнини, тому потрібно більше часу для нагрівання. 5) Я віддаю перевагу мікрохвильовій печі LG завдяки відмінному обслуговуванню клієнтів, ніж Samsung.


Ви повинні надати джерело для обґрунтування ваших тверджень.
Chris Bergin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.