Який часник використовувати для часникових бубликів


8

Я мав великий успіх у створенні насіннєвих бубликів; Я відварю бублики у воді з харчовою содою і трохи цукру, а будь-яке насіння прилипає зовні і випікаю до досконалості. Моя проблема - це спроба тиражувати бублики часнику. Свіжий часник не прилипає і не висихає, як я хочу. Зневоднені «часникові гранули» згоряють до того часу, як будуть робляться бублики. Тому:

Який вид часнику найкраще працює для бубликів?

Я дуже шукаю когось із фактичним досвідом виготовлення бубликів з часником.

часниковий бублик від www.gourmetmeatman.com/siteimages/garlic%20bagel.jpg

Відредаговано, щоб відповісти на коментар: я можу побачити наступні проблеми із додаванням часнику частково через випічку.

  1. (Основна причина) Часник не буде прилипати до зовнішньої сторони бублика, оскільки бублик буде сухим. Треба було б якось повторно змочити бублик, а може, змочити часник?

  2. Перервати процес випікання хліба не дуже добре, на мій досвід. Оскільки я готую бублики в шестигранних партіях, бублики будуть достатньо часу, щоб додати часник. А повторне зволоження поверхні ще більше їх охолоне.

  3. Здається абсолютно абсурдним маніпулювати трубопровідними бубликами посередині, лише щоб додати начинку. Я впевнений, що так не робляться бублики, які я маю на увазі.

Однак якщо хтось зробив це так, дайте мені знати, які були ваші результати.


Я трохи збентежений цим питанням. Що ви думаєте, що часник застряг на зовнішній стороні бублика? Зазвичай бублики часнику містять часник всередині борошняної суміші - саме звідси походить аромат часнику.
spiceyokooko

7
Я говорю про це звичайні бублики з часником зовні. Часник повинен бути хрустким, але не пригорілим. Подобається ця фотографія: gourmetmeatman.com/siteimages/garlic%20bagel.jpg
kevins

1
Досить справедливо, я з ними не знайомий. Можлива пропозиція - додавати часник частиною шляхом приготування?
spiceyokooko

Взяв слова прямо з моїх уст.
ElendilTheTall

Відповіді:


9

Я ніколи не бачив, як йдеться про часник з часником spiceyokooko, але я знайомий з часниковими бубликами того сорту, про який ви маєте на увазі. Я зазвичай не роблю часникові бублики вдома, тому що я щасливіша з простими, але я зробила кілька років тому.

Зазвичай я вважаю, що більшість речей прилипають до нещодавно відварених бубликів, але для свіжого часнику ви можете вважати надійнішим вичистити яйце з миттям яєць (приблизно в рівних кількостях збитого яйця / води), перш ніж посипати подрібненого часнику. Це буде майже як цемент, щоб зберегти більшу частину часнику на місці після випікання.

Існує певна можливість, що рівень вологи в свіжому часнику може ускладнити просто натискання промитих яєць бубликів в миску з нарізаним часником, як ви могли б зробити з насінням.

Крім того, я не очікував, що весь часник залишиться застрягнутим. Але з миттям яєць більша частина буде.

Що стосується текстури часнику, то у різноманітних магазинах бубликів я спробував досить широкий спектр загальних результатів; деякі - золотисто-коричневі, а деякі поблизу спалені. Це, головним чином, час приготування, а також початкова вологість часнику.

Я б очікував, що більшість бубликових магазинів використовують сипучий, попередньо подрібнений часник, щоб вони могли заощадити на невеликій праці. Це, як правило, трохи сухіше, ніж якщо вдома ви свіжий рубаний часник. Подумайте про придбання збірних матеріалів і подивіться, чи це наблизить вас до того, що ви хочете. Якщо це так, і ви вважаєте за краще займатися важким підйомом самостійно, подрібніть часник і дайте йому посидіти на прилавку, щоб трохи висохнути.

Ще одна стратегія - це подрібнити часник і змішати його з деякою кількістю олії, і намазати руками відварені бублики. Я думаю, що це повинно дотримуватися розумної якості і впливатиме на текстуру вашого результату.

Оскільки я не на 100% впевнений у тому, що ваш платонічний ідеал стосується текстури часнику, я не можу сказати, чи стане кращим вибором масляна суміш чи яйця, чи якийсь гібрид, але це кілька варіантів досліджуйте, що, думаю, наблизить вас до своєї цілі


1
Я спробував ще раз зі свіжим часником. Я не використовував миття яєць, оскільки не їж яйця, але мені вдалося застрягнути, щоб мати розумний продукт. А часник, який приклеївся, виявився справді хорошим. Дякую за пораду!
кевін

Справжній бублик ніколи нічим не «мився». Бублики відварюють до випікання (саме це робить бублик різним, ніж запечений хліб). Коли вони виходять з фурункула, їх занурюють у насіння або на долину вибору, поки вони ще вологі. Я ніколи не насівав часник на зовнішній стороні бублика. Смажений часник з внутрішньої сторони, мм мм небо.
Alaska Man

3

Я розумію , обидва типи часнику бубликів: часник зовні це версія фаст - фуд і часник на внутрішньому обсмажуються часник , який розчиняється в тісто (пізній час оригінальні часнику бубликів , які були в гастрономі, перш ніж бублики став основним) .

Для приготування фаст-фуду використовуйте сушений гранульований часник - і вам знадобляться дощечки, щоб він не висох.

Для виготовлення бубликової дошки використовуйте лише шматок 2х4, який поміститься на вас лист для випічки. Потім дошка покривається тим, що схоже на смужку мішковини, яка називається джутовою павутиною, ви можете використовувати степлер, щоб прикріпити її до бублика.

Паличка джуту повинна бути мокрою, коли ви, але ваші відварені бублики, і вони повинні бути догори дном / насінням стороною вниз.
Щоб ваш часник не пригорів, запікайте бублики при 500 градусах, і зазвичай ви перевернете дошки і вийміть дошки бублика через 7 хвилин - у разі часнику залиште їх трохи довше на бублику. Видаліть, коли ваш часник підсмажується. Або до того кольору, який вам подобається.

Особисто мені завжди подобалася версія делі, яка виглядає просто як звичайний бублик або, як ми їх називали, водяний бублик, але це був часниковий бублик. Я був дуже здивований, коли вперше побачив бублик часнику в магазині, я був пекарем, який просто посипав часник зверху. Для багатьох, як я, це не справжній часниковий бублик. Спробуйте справжній вид: Обсмажте головку часнику в духовці протягом 40 хв. Тепер вона зробить чудову смажену пасту. Переживайте з кількістю вподобаної часнику. Додайте його за останні 2 хвилини замішування тіста, не додайте його у воду, так само і з будь-якою додатковою прихильністю.


2

Добре, щоб зробити бублики на зразок верхнього малюнка спочатку вам слід нарізати кубиками / подрібнити свіжий часник. Ви можете придбати баночку, але потрібно помістити їх між паперовими рушниками і поставити в холодильник або деінде, щоб трохи висушити. Ви хочете, щоб вся видима рідина пішла, а рушники повинні бути сухими. Тоді ви відварюєте бублики, як звичайні, коли виходять і знаходяться на сковороді для духовки, ви чистите їх з миттям яєць (яєчню і сіллю). мені було легше помістити бублик догори дном на часник, а потім назад на сковороду. Випікайте як звичайно .. Насолоджуйтесь !!


0

Спробуйте сухий фарш з часнику з обох боків бублика перед запіканням. Смак померти за :)


4
Чим "сухий фарш з часнику" відрізняється від зневоднених гранул часнику, з якими виникають ОП?
Кріс Штайнбах

0

Ви не можете виготовити часникові відливні бублики без спеціалізованих обертових газових печей, які ви знайдете в магазинах бубликів NYC. Вони потрібні для вивертання бубликів з шкірки під час запікання. Часник застосовують після того, як їх перевернуть догори дном.


Ласкаво просимо у досвідчені поради! Я запропонував редагувати вашу відповідь, яка може полегшити читання. Будь ласка, дайте мені знати, якщо я ненавмисно змінив значення того, що ви намагалися сказати. Я не був повністю впевнений і особисто не знайомий з цим процесом.
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.