"Легший" варіант американського сніданку


3

(Я ні англійська, ні американська, тому я можу змішати деякі речі.)

Вдома у нас зазвичай є сніданки або хліб на сніданок. Мені дуже подобається англійський / американський сніданок з яйцями, квасолею та беконом. Чи є у вас якісь пропозиції щодо того, як зробити легший варіант такого сніданку для людей, які думають, що такої важкої / жирної їжі вранці занадто багато?


3
Вважайте, що американський сніданок робиться саме так, оскільки вони зазвичай їдять сніданок, легкий обід та вечерю. Американський сніданок не відповідає європейським обідам.
kiamlaluno

4
Ніколи не чув про квасолю як про американський сніданок, і я жив по всьому США
Тім Гілберт

1
Я думаю, що він говорить про "традиційний" англійський сніданок: en.wikipedia.org/wiki/Full_breakfast
Нік Канцонері

Священство! Немає такого. Крім того, ми не їмо квасоля на сніданок.
hobodave

@hobodave: він згадує англійський / американський сніданок у запитанні (не в заголовку), який часто включає боби: en.wikipedia.org/wiki/Full_breakfast ; Я б замінив квасоля з картоплею або навіть просто тости, щоб вона була більш "американською".
Джо

Відповіді:


7

Але ... ось так ми мусимо бути американцями =). Деякі пропозиції:

  • Бекон індички (порівняно) легкий і дуже мало змащений.

  • Вживайте одне яйце і змішайте у воді / молоці, використовуйте антипригарну сковороду, щоб у вас не було приводу додавати масло.

  • Замініть квасоля / що завгодно іншим фруктом


Ось кілька справді хороших пропозицій, саме те, що я шукав. Деякі речі (наприклад, турецький бекон) не очевидні для всіх.
tobiw

+1 Я вже майже цілий час використовую рашер з індички замість бекону, і рекомендую принаймні спробувати їх.
DMA57361

5

Я не знаю про "легші", але одне, що не вистачає у тому, що ви перерахували, - це овочі. Навіть британський чи ірландський «Повний сніданок» іноді включає помідор на грилі.

Я часто готую трохи картоплі з цибулею і болгарським перцем і часником («домашня картопля фрі»). Хитрість полягає в тому, щоб попередньо приготувати картоплю, тому вам не доведеться занадто довго смажити їх на плиті. (Я запікаю пару зайвих кожного разу, коли роблю запечену картоплю; даю охолонути, загортаю у фольгу, потім шашшу в холодильнику)

Також можна додати до яєць овочі - омлет або яєчню з грибами, цибулею, болгарським перцем тощо.

Якщо ви збиваєте яйця, ви можете видалити частину жовтків, якщо ви намагаєтесь зменшити жир - я не шанувальник усіх білків, але одне ціле яйце + 2 яєчних білка - приблизно стільки ж, скільки не потрібно їжі як два яйця, не впливаючи на речі занадто сильно.

Ви також можете замінити квасоля на тост (цільна пшениця для того, щоб бути здоровішою), якби хотіли бути американцями.


3

Протизаконне заміщення канадського бекону (пір'яного бекону) звичайним беконом зменшить кількість жиру та калорій.


І на смак чудовий!
sdg

1

Не впевнений, що ви отримаєте те, що вам подобається, із "легшої" версії. Я б не став. Мій улюблений сніданок - це пара яєць над легким, нарізаний 1/4 фунтів кільбаси , на мить підрум'янився, потім пропарився, і "домашня смажена" картопля. Я використовую дуже мало вершкового масла для картоплі та яєць, тому що я не люблю їх жирних.

Сенс традиційного англосаксонського сніданку - бути ситним і наповнюючим, тому що обід для робітничого класу, як правило, легкий, оскільки його проводять на роботу в обідню пору.

Щоб відповісти на ваше запитання ..

  • Зменшіть кількість їжі .., що може зменшити "важкість", але також пропустить кращу користь, заповнюючи сніданок.

  • Яйця чи яєчню збийте, а не обсмажте.

  • Яєчні « яєчні збивачі » або яєчні білки лише замість цілих яєць.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.