Кава французького пресу має борошнистий смак


8

Нещодавно я замовив французьку пресу (Бодум Кенія) та керамічну конічну шліфувальну верстат. Я спробував це з двома різними сумішами для приготування кави від кавової компанії Vermont, такою, яку я подрібнював у магазині за чотири дні до цього, та тією, яку я придбав у вигляді квасолі та меленої безпосередньо перед заварюванням.

На обох чашках я відчув дивний, терпкий пудроподібний смак (можливо, ближче до відчуття) на кінці язика. Я зробив додаткову чашку з попередньо подрібненої і використав гарячу воду (200 градусів замість 190), і, здавалося, це трохи допомогло, але це не вирішило проблему.

Моя методологія полягала в наступному: нагріваю воду, а тоді вона наповнює мій прес гарячою водою (щоб нагріти її, щоб мінімізувати втрати тепла і запобігти розтріскуванню), перш ніж я подрібнюю квасолю. Тоді, коли вода закипіла, я приборкував воду, поки вона не вдарилася навіть на 200 градусів, викинула воду з пресу, а потім наповнила її трьома ложками кави та приблизно дванадцятьма унціями води (мензурка мого преса відмічена.)

Нарешті я почекав майже чотири хвилини, перш ніж заливати.

Будь-яка ідея, що тут не так? Я не отримую багато аромату чи тіла. Шліфувальна машина, яку я використовую, виготовлена ​​компанією Hario, і являє собою ручну конічну конічну шліфувальну машину, яка отримала відмінні відгуки.

Оновлення: В якості експерименту я спробував подрібнити дрібну партію для тестування її в моєму спокійному (але ненавмисному) Senseo. Я дізнався дві речі: одна, моя абсолютно нова шліфувальна машина, має косий задирок, який накручує консистенцію шліфування, і дві, більшість зафіксованих мною офсетів, як і раніше. Я роблю два висновки:

  1. Я використовую WAY більше кави для французької преси, ніж я для півовареного стручка
  2. Моя шліфування, напевно, не допомагає
  3. Мені це взагалі не подобається.

Я повертаю шліфувальну машину і замовлю щось інше. Тим часом я замовив пакетик цільнозернового Lavazza, знаю, що мені подобається, так що якщо ця проблема повториться, я буду діагностувати проблему на основі суміші, про яку я маю конкретні та широкі знання.

Оновлення 2: Я значно збільшив розмір моїх шліфувань і зробив три послідовні чашки з меншими та меншими шліфуваннями. На теперішньому місці я виробляю пристойно-ароматні 12 унцій з трохи менше двох совок квасолі, і це зовсім без кислих або порошкоподібних символів, яких раніше страждав. Він все ще слабкий, хоча, незважаючи на слабке оксамитове багатство, яке, на мою думку, вказує на те, як повинна виглядати ця кава.

Збільшення кількості кави повертає кислинку, але не борошнистий смак. Цікаво, що в цьому випадку відпрацьована земля пахне досить неприємно - кислий смак набирається до 11. Я збираюся закінчити пакетик з квасолею і замінити м’ясорубку і подивитись, куди мені це потрібно - і як тільки питання з обладнанням буде вирішено, я ' Я повернусь, щоб повідомити і прийняти відповідь.


Дві речі: 1.) Чи дозволяєте ви каві цвісти? Бачачи, як ви отримуєте слабкі пивоваріння, вам здається, що ви не можете добре контактувати з водою та бобами. 2.) Випийте свою гарячу воду, перш ніж спробувати заварити каву. Крім того, запустіть прес без кави через французький прес і пийте це. Вода може мати великий ефект (вода моєї першої квартири була оброблена сіркою, що зруйнувало мою здатність приготувати каву без відфільтрованої води). Тільки дві речі, які спливали мені в голові під час читання поста та його відповідей.
сславік

Відповіді:


8

Ви не згадали розмір вашої шліфування. Ви, безумовно, хочете, щоб курс був середнім помелом. Дрібнозернисте / еспресо-мелене залишить багато осаду і вийде гірку чашку кави з надмірного видобутку.

Дві речі, які ви можете зробити, щоб мінімізувати осад:

  1. Перед тим, як зануритися, дайте настоятися, використовуйте пару ложок, щоб вичерпати якомога більше кавової гущі. Це відео демонструє демонстрацію цього.

  2. Слийте каву. Налийте каву з преса в інший глечик і дайте йому відстоятися за мить, перш ніж наливати у ваші чашки.

Ще одна порада: Поставте блюдце над вершиною преса на чотири хвилини, щоб мінімізувати втрати тепла.


Це досить грубого помелу. У мого пристрою немає нумерованих налаштувань - він має внутрішній болт, який, якщо його розібрати, можна затягнути або послабити - але я робив міні-шліфування пару бобів за один раз, поки у мене не було щось порівнянне з тим, що відбувається в цій іншій публікації : cooking.stackexchange.com/questions/4996/…
затримано

Я думаю, що пропозиція про декантацію є досить хорошою. Мені цікаво, чи може частина моєї проблеми бути перемішуванням кави посередині крізь круту, тому що - окремо від цього запорошеного смаку - напевно проникають шматочки.
затримано

Прошу вибачення, але я не погоджуюся з вичерпуванням шліфувань. Французька преса робить найкращу каву, але люди надмірно ускладнюють її, відправляючи новачків у тире до своїх найближчих Старуків.
Томас

Я ніколи не ворушив свою французьку пресу середньо-крутою. Ви не можете його бачити, але уявіть, що там є великий об'єм замуленого осаду, який осідає під час процесу крутіння. Ви майже завжди будете бачити менше мулу, якщо 1. перемеліть кювету, 2. залиште його під час кручення, 3. Настоюйте досить довго і 4. не пийте шматочки.
АдамО

1
sudowned - Спробуйте, принаймні. Якщо це не працює для вас, то це не працює для вас, і ви підтвердили своє припущення. З іншого боку ...
Еван

4

Кава французької преси неминуче має більше підстав, які проробляють її через фільтр, ніж деякі інші способи приготування кави. Деякі люди не люблять це щодо методу - у мене особисто це не виникає, і Французька преса вважає одним з найкращих простих способів приготування кави.

Щоб мінімізувати кількість осаду у вашій чашці:

  • Використовуйте високоякісну шліфувальну машину, яка дасть більш рівномірну шліфовку, з меншою кількістю пилу, що потрапить через фільтр. Ви сказали, що вже використовуєте шліфувальну машину, яка зазвичай пропонує високоякісну шліфувальну машину.
  • Французька преса використовує більш грубого помелу, ніж інші види пивоваріння; переконайтеся, що ви шліфуєте відповідний розмір.
  • Дайте каві посидіти кілька секунд після того, як ви натиснете на неї, щоб залишився осад відстоявся; тоді не виливайте останні шматочки кави, саме там залишиться найбільше осаду.

Ця стаття в «Мені потрібна кава» - покрокове керівництво по французькій пресі з кавою, в якому добре зображено розмір помелу, включаючи нікель для накипу.

Вони також пропонують прилад під назвою "Кавовий виловлювач" (який, очевидно, зараз не випускається, але все ще може бути доступний), щоб мінімізувати осад. Я не можу говорити про ефективність пристрою.


Насправді я досить добре з осадом - турецька час від часу нудне лікування, тому мені подобається думати, що це я щось добре переношу. Цікаво, що я також отримав цей несмачний смак з дека Lavazza Dek (попередньо подрібнений), який я варив у своєму гетто Сенсео за допомогою наповнювального бункера. Я все впевнений, що те, що я виявляю, насправді не речовина, а якість кави.
затримано

1

Кава з французької преси - науковий експеримент щоранку.

Консистенція важка, але можлива.

A. Вивчіть свою партію квасолі: кожна партія різна, навіть партії одного квасолі та смаженої.

В1. Майте базовий шліфувальний. Для французької преси базовий рівень повинен бути грубим. Подрібніть трохи квасолі на базовій основі і подрібніть каву. Як це смак? Занадто "жувальний" або "порошкоподібний" або "мул-у", подрібнення потрібно бути більш грубим. Занадто водянисті, менш грубі. Ви повинні навчитися подрібненню для кожної партії, навіть партій тієї ж квасолі та смаженої. Кожен буде різним, але не драматично.

В2. Caveat: Занадто багато кави може сприяти. Кількість квасолі на партію - це те, що ви повинні визначити для себе (за смаком). Я вважаю, що для темнішого смаження потрібно менше квасолі (25-30 грам квасолі на 750 грам води), ніж середня смажена (30-35 грам квасолі на 750 грам води).

C. Гріндер. Вам не потрібна фреза, але вам потрібна шліфувальна машина. Круп на 20 доларів буде добре. Однак вам потрібна техніка: "Для цієї партії квасолі мені потрібно це подрібнення". Він буде різним для кожної партії, навіть партій одного і того ж смаженого. Скористайтеся базовою лінією (тобто, що виглядає приблизно так) і приготуйте каву в цій базовій лінії. Потім відрегулюйте грубість і кількість вгору або вниз. Якщо важко натиснути на прес, кава його занадто дрібно подрібнюється. (По другій думці, я гадаю, що шліфувальна машина з налаштуваннями могла б допомогти послідовності. Я просто підкреслив це зараз, коли я продав свої чудові, але в кінцевому рахунку зайві http://www.baratza.com/cgi-bin/commerce.cgi ? пошук = дію і категорія = RGRD .

D. Температура. 200 F може бути занадто високим для квасолі, яку ви використовуєте. Я вважаю, що 195-197 F для французької преси працює добре для більшості бобів. Я сумніваюся, що температура має щось спільне з тим, що ви відчуваєте, але температура становить 90% від приготування чудової кави: отримання правильної температури. для квасолі, тримаючи її за темпером для заварювання, дістаючи її до чашки, не втрачаючи занадто багато тепла і т. д. Чи кладете в чашку кави окріп для попереднього нагрівання? Це крита чашка? Якщо ні, ви втратите цілих 20 F, переходячи від преса до чашки. Більше, якщо ви додасте вершки і цукор, які відповідно становлять 33-41 F і кімнатна температура. Температура - це все в каві. Ви повинні докласти чимало зусиль, щоб отримати це прямо з моменту, коли вода потрапляє на боби до моменту, коли вона потрапляє на ваш язик. Це чітко налаштована гра на правильну температуру.

E. Відпочинок. Якщо ви попередньо розігрієте накриту чашку, тоді ви можете дати каві відпочити хвилину-дві, перш ніж випити її. Це дозволяє осаду (який також не фільтрується у Французькій пресі) осідати на дні чашки.

Коротше кажучи, саме осад дає французькій пресі порошкоподібний / жувальний / смак. Обмежте це, навчившись перемелювати кожну партію квасолі і (якщо можливо) дати каві відпочити хвилину або близько того, перш ніж пити.


1
Це приголомшлива відповідь, тому що вона настільки велика, навіть якщо вона повторює основи (га!), Про які ми розповідали в інших відповідях та коментарях. Дозвольте мені переглядати по черзі: A: Робота над цим! Я визначив, що проблема полягає в тому, що навіть при відповідному подрібненні в крапельній машині мені не подобається ця кава (вона занадто квіткова і кисла.) В1: Працюю над цим. Буде легше, коли у мене буде шліфувальна машина, яка працює краще (у мене є кривий задирок). В2: Так, це. Я клав чотири вимірювальні ложки Бодом на 12 унцій води. Це вдвічі більше мого співвідношення для крапельного.
затримано

1
З урахуванням температури, це моє припущення, що мені потрібно, щоб температура була 200F, якщо я хочу, щоб температура була вище 195F, коли я закриваю прес. Тепло розсіюється під час заливки, і споживається певною мірою самим склянкою, якщо я не кип'ячу зайву воду, щоб утримувати прес теплим (замість цього я використовую гарячу водопровідну воду, можливо, це має змінитися.) Причина - це кімнатна температура, що означає 50 градусів у моєму будинку. Я спробую охолодити воду до цільового діапазону температур і побачу, чи допомагає вона.
затримано

Я почав робити це так, як це робить Альтон Браун: у термосі. Я проціджую його через дрібне сито після закінчення заварювання (про що іноді забуваю на 8-15 хвилин і закінчую кавою з кофеїном убер). Я почав це після того, як купив цифровий термометр Thermapen. Я не міг зрозуміти, куди йде температура під час використання моєї Французької преси. Він піде від 197 F до 160 F менш ніж за 5 хвилин. Все було поєднано: графин, плунжер, ложка, цукор, кава, вершки тощо. Вони схожі на злодіїв температури.
Томас

Безумовно. Я живу у Вермонті, і я пива домашнього пива, де темпи дуже важливі - у мене є найлонове "затишне" для того, щоб утримувати свій котел під тиском під час кашку, і навіть з десятьма галонами рідини, підтримуючи температуру в діапазоні 160ish (залежно від рецепту) - ризикований бізнес. Я припускав, що зі значно меншою тепловою масою це буде ще складніше, і я думаю, що я мав рацію. Цікаво, що зараз, коли я трохи більше розкрив шліфувальну машину, я отримую прохідні, але слабкі чашки; Я спробував додати більше кави, щоб компенсувати, і я повернувся до кислого, хоча і без порошку.
затримано

Я думаю, що моя проблема полягає в нерівномірному подрібненні, що гарантує, що я надмірно віддаляюся від маленьких шматочків, перш ніж аромат може вийти. Я збираюся побачити, чи є у Вільямса-Сонома якісь ручні шліфувальні машини на складі в понеділок, і куплю одну, яку я можу перевірити в магазині. З цікавості, коли ви варите десять хвилин, як це впливає на смак? Будь-який несмак чи це просто рецепт дрімоти?
затримано

0

Бін

По-перше, важлива примітка, завжди купуйте свіжоспечені цілі кавові зерна і робіть власне подрібнення. Є приблизно 800 летких молекулярних компонентів, які містяться в каві, і значна частина її випаровується протягом декількох днів після спокою та / або хвилин після подрібнення.

Шліфувальний

У мовленні кавового мовлення "валуни" використовуються для опису шматочків, а "тонкощі" - для опису мікродисперсних частинок. Коли ви вводите воду (будь-яким способом видобутку), "дрібні" швидко відмовляються від її аромату, додаючи гіркоти при надмірній екстракції, і валуни навряд чи відмовляються від чого-небудь, залишаючи тонкий і кислий недоотриманий аромат. Метою подрібнення кави є консистенція подрібнення, все повинно бути приблизно однакового розміру, щоб воно витягувалося рівномірно.

Тут Харіо Скертен робить жахливу шліфувальну машину для будь-якої заварки, коливання в задирах призводить до вкрай непослідовного подрібнення та досить випадкових результатів пивоваріння. Існують комплекти для встановлення нижнього кронштейна для фіксації коливання, або ви можете просто отримати шліфувальну машину більш високої якості, яка має як верхній, так і нижній підшипник.

Ось відео, яке детально описує Харіо Скертон та Кіоцеру.

Якщо ви вже не відрегулювали розмір шліфування, ви повинні виготовити послідовний шліфувальний розмір панірувальних сухарів для пивоваріння французької преси.

Результат пива

Крейдяний / порошкоподібний результат походить від штрафів, які пробиваються через металевий екран на пресі. В ідеалі ваша мета повинна становити нульові штрафи за варку французької преси. Кавовий злом, який ви можете зробити, щоб обминути це, - струсити свіжомолоту грубу каву в невелике металеве сито, щоб штрафи провалилися. Зробіть це над чимось білим, щоб легко визначити кількість штрафів, які виробляє ваша шліфувальна машина. Я також бачив природну статику як корисний побічний продукт подрібнення, який запобігає виходу штрафу з шліфувальної машини.

Для видобутку французької преси переконайтесь, що ви випили весь напій з пивоварі після завершення варіння. Залишивши перемелені сидіти в каві, це призведе до надмірного приготування наступної чашки.

Ура!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.