Як слід готувати яловиче серце?


7

У мене в морозилці. Все серце. Після прохолодного розморожування ...

Як я повинен готувати цю серце корову?

Стейки - це єдиний додаток, який приходить в голову.


Не переохолоджуйтесь, інакше воно стане жорстким
Марк Шультейс

Відповіді:


13

Якщо це від тварини, яка "на душі молода" (телятина / теля), може бути досить ніжним, щоб нарізати тонкими смужками і швидко обсмажити або обсмажити на грилі як "біфштекс". Не переохолоджуйтесь, інакше вони будуть по-справжньому жорсткими, і ви розбите серце.

Але щоб дійти до суті справи, якщо це дійсно доросле яловиче серце, це занадто жорстко і жувально, щоб швидко готувати. Брейзінг - це мій вподобаний метод і найбільш близький моєму серцю. Це одна з тих речей, яку можна готувати цілий день і з часом стане неймовірно ніжною - на смак, як злегка незвичне і ситне смажене горшко.

Ви також можете їх набити, а потім або тушкувати, або обсмажувати - знову ж таки, "низьке і повільне" жар - це найбільше серце. Якщо ви обсмажуєте його, також будьте впевнені, що в начинні достатньо вологи (тобто залиште «м’яке пляма» у вашому серці), інакше воно може висохнути під час тривалого запікання. (Ви також можете "обсмажити" його в голландській духовці чи щось.) Коли ви відкриєте своє серце після приготування, суха начинка просто залишить вас з важким серцем.

Остаточний варіант - використовувати його як тушковане м'ясо. Готувати буде потрібно більше часу, ніж більшість м'ясних тушкованих страв, тому, можливо, ви захочете спочатку трохи заварити, перш ніж додавати овочі. Потім готуйте до тих пір, поки аромати не зійдуться і не сповниться вашого серця.

Одного разу, коли у мене залишилися залишки після приготування набитого серця, я просто збирався його з'їсти, але потім у мене змінилася душа. Я нарізав ніжне м’ясо і додав його до чилі. Ймовірно, це було приблизно 1/3 загального м'яса в чилі, разом з деякими кубиками, нарізаними шматками патрона і деякою яловичиною. Вийшло неймовірно добре: був глибокий земляний аромат, який справді добре працював. Я подав її ряду друзів, не пояснюючи страву, і вони не помітили нічого незвичайного; У мене не було серця сказати їм. Насправді, декілька людей сказали, що це якийсь найкращий чилі, який вони скуштували, про що насправді було серце.

Прийміть серце! Існує маса способів його приготування. Будь-який метод або рецепт повільного приготування, який ви можете використовувати для жорсткого нарізки яловичини, ймовірно, спрацює - просто слідкуйте за своїм серцем.

(Я насправді серйозно ставлюсь до всіх цих методів - але, гаразд, справді шкода каламбурів. Знизу мого ....)


2
Мені подобається розріз твого дроба.
Собачатіна

Ви також можете розглянути його подрібнення для використання в інших препаратах, щоб використовувати його приємний мінеральний смак.
Брендан

Яка приємна, щира відповідь.
JWiley

2

Ви можете знайти на деяких сайтах потрібний вам спосіб, наприклад, Сайт 1 або Сайт 2 .

Але як особистий досвід, ми нарізаємо серце кубиками. У сковороду покласти трохи оливкової олії, скибочку цибулі або двох; потім помістіть серце. Трохи підрум’янивши, додайте лимонний сік. Дайте їм прокипіти 10 хв, після чого вилийте в блюдо, що подає hte. Після подачі можна додати трохи спецій Сумак .


2

Одним з моїх улюблених страв у дитинстві було фаршироване ягнятими сердечками, але вони були досить ніжними для смаження, а сало в начинці допомагало приготувати серце.

Серця - це міцно щільно упаковані м’язи з дуже мало жиру, щоб допомогти їх приготувати. Серця із свинячих, телячих і баранячих досить ніжні, щоб їх приготувати з начинкою, яка включає деяку форму жиру, але серці волів та коров’ячої яловичини просто занадто жорсткі для того, щоб готувати таким чином, і до них потрібно ставитися як до жорсткого нарізання м’яса і тушкується до тих пір, поки тендерний.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.