яйця тамагоякі прилипають до сковороди


9

Я пережив багато ящиків з яйцями, намагаючись приготувати тамагоякі, ось японський рулетний омлет. Він використовує прямокутну сковороду, яка є такою ж, як і звичайну сковороду, але прямокутної форми.

Коротше кажучи, ви кладете трохи олії, кладете шар яйця і згортаєте його. Потім повторіть.

Я спробував низьке нагрівання, сильне нагрівання, середнє нагрівання, знявши його з тепла, невелику варильну поверхню, велику варильну поверхню, попередній нагрів без масла, попередній нагрів олією, невелике покриття масла, просочене маслом, дочекався його встановити суцільний, згорнутий, як тільки він почав налаштування, і кожен рецепт і кожен відео-посібник YouTube на тамагояках - все.

Результати завжди однакові: він прилипає до «антипригарної» каструлі і розпадається.

У чому секрет?

Ось базове успішне навчальне відео про тамагоякі

Ось мій результат

Відповіді:


9

Ви впевнені, що "антипригарні" властивості вашої квадратної каструлі все ще в порядку. Каструля на малюнку виглядає досить втомленою.

Також зауважу, що каструля у "вдалому відео" має проколене дно. Це дає більше площі поверхні на дні каструлі та отримує більше нагрівання в яєчній суміші для її приготування.


Ви маєте рацію, я думаю, що це каструля, мені вдалося знайти відгуки про сковороду, і кілька людей кажуть, що це не добре!
hwu

забув додати, я спробував це зараз на звичайній сковороді - про що я хотів би почати з того - і все вийшло нормально.
hwu

5

Важливо, коли консистенція правильна. Дивлячись на ваш приклад, я б сказав, що для спроби потрібно було більше тепла. Яйце слід готувати на дні, а зверху бути «желеподібним».

Це робить рулет прилипати до себе, не прилипаючи до каструлі. Також потрібно просто протерти сковороду з більшою кількістю олії після кожного рулету. Коли ви сумніваєтесь, підніміть тепло та керуйте, переміщуючи сковороду.

Ваша проблема трохи дивна, оскільки вам слід було б стикатися з комбінацією зі всіма переліченими вами спробами: P

Удачі


3

Насправді це ваша сковорода, я маю ту саму сковороду у прямокутній формі, як і ваша, а також круглу. Ця сковорода фактично НЕ має антипригарну поверхню. На ньому майже пофарбований шар вуглецю, але він не липкий. Ця сковорода досить вибаглива від тепла, і вам потрібно дуже багато олії, щоб переконатися, що яйця не злипаються. І як сказала одна інша людина, каструля повинна бути гарячою, і посунути каструлю ближче чи далі від тепла, щоб відрегулювати її.

Також вам потрібно також змастити олію між шарами, щоб вона не прилипала. Масло потрібно розлити загорнутим паперовим рушником, щоб воно було розсипане тонко. Якщо налити олію, воно буде надто густим і буде готуватися нерівномірно, що призводить до прилипання. Ця техніка також працює з млинцями, щоб зробити більш рівномірний коричневий колір, де тонкий шар жиру краще. Сподіваюсь, це допомагає.


2

Існує пара причин, чому вона прилипає. Однією з причин є ваше співвідношення цукру до яєць у вашому рецепті. Я робив тамагоякі кілька разів, коли був шеф-кухарем. Ключ - це завжди менше цукру в яйці, щоб не прилипати. Також тримайте сковороду ГОРЯЧЕ! і вилийте одночасно 1-2 с. яєчної суміші на сковороду. Весь час, коли ви постійно рухаєте каструлю та вимикаєте тепло / пальник, поки готуєте. Не тримайте сковороду на вогні весь час, коли ви готуєте, вона спалить приготовлену частину яйця, коли ви будете заливати яєчну суміш під час процесу розшарування. Проб і помилок багато, але це дуже весело, як тільки ти розберешся. Це багато рухається і вимикає пальник. Також не забудьте переглянути свій рецепт і налаштувати його. Сподіваюсь, це допомагає.


1

У мене була така ж проблема. Ви помили сковороду миючим засобом? Або ти використовував сковороду для приготування інших речей, таких як бекон?

Це звучить смішно, але коли це сталося зі мною, моя мама «вилікувала» свою каструлю і сказала мені, що я ніколи більше не буду використовувати цю сковороду для інших речей, тільки для тамагоякі, а також, що я ніколи не повинен мити каструлю миючим засобом, тільки дуже гаряча вода.


-1

Я не можу сказати з малюнка, але якщо це антипригарне керамічне покриття, яке у вас було деякий час, я б відкинув його. У мене ще є сковорода з керамічної антипригарної тривалості. Коли вони починають втрачати свої антипригарні атрибути, вони дійсно погані.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.