Випікання нана без духовки?


8

Чи можна зробити напівголовий наан без духовки?


Ось рецепт, який ви можете спробувати: foodformyfamily.com/recipes/how-to-make-naan-in-the-oven . Я думаю, що головне - просто повернути духовку так високо, наскільки вона піде. І, можливо, увімкніть гриль, якщо у вас є. Камінь для піци також може допомогти.
Генрік Седерлунд

але я хочу приготувати той без духовки.
Сунішта Сінгх

1
Тоді вам слід відредагувати своє запитання, щоб сказати так. Більшість читачів трактуватиме питання так, як написано: "У мене немає доступу до тандира, як я можу зробити наан у звичайній духовці". Насправді я відредагую це для вас; Я також опущу eggless; це не актуально.
струнка

@slim Як ви вважаєте, що частина запиту без яєць є непоправною? ОП просить рецепт без яєць зробити без духовки. Обидва, здається, є для мене актуальними моментами.
colejkeene

@nicoleeats так, як я його читаю, у них є рецепт горячих ягід (який більшість з нас) і хочуть готувати його, крім того, як у духовці. Яйце не має жодного відношення до того, як його можна приготувати.
струнка

Відповіді:


10

Мені пощастило випікати на закритому грилі. У мене є електричний, але ви можете використовувати і плиту. Просто нанесіть трохи вершкового масла, топленого масла або розпилення олії, витріть його і запікайте.

(Клацніть для збільшення зображень)

Naan 1

Наан 2

Я використовував альтернативний метод для виготовлення лаваша: перевернутий вок над плитою. Для цього вам знадобиться газова плита. Я наносила їх сухими, готувала близько 1-2 хвилин тільки з одного боку. Можна намазати маслом або топленим маслом після їх закінчення.

Вок 1

Вок 2

Вок 3


@ joefish дуже дякую за вкладення зображень ...
Sunishtha Singh

Я спробував електричну сітку і результати не сподобалися. Шахта не стає майже гарячою, і результат був більше схожий на коржі замість відкритих, жувальних та злегка обвуглених способом, яким має бути Naan.
Sobachatina

@joefish рецепт, який ви надали, не містить яєць, але все ж чи має це додаткові впливи на м'якість наану? що ще я можу використовувати замість яєць, що призводить до однакових або ледве помітних відмінностей у смаку, текстурі та м'якості.
Сунішта Сінгх

@Sobachatina, я закрутив сітку вгору на висоту, і я був дуже задоволений результатом. Це, очевидно, не те саме, що правильний нан, приготований у тандирі, але вони були м'якими, жувальними та смачними.
JoeFish

@SunishthaSingh, більшість рецептів, які я бачив, використовують йогурти. Я не знаю, чи буде це точно так само, як ваш рецепт з яйцем, але ви повинні спробувати його і дізнатися.
JoeFish

5

Наан за визначенням - це квашене печиво, запечене в тандирі.

Ви можете імпровізувати, використовуючи дуже гарячу духовку, можливо, з каменем для піци, щоб затримати тепло при відкриванні дверцят духовки та передавати тепло в наан шляхом прямого контакту.

Однак ви запитали, як приготувати нан без будь-якої духовки.

На сухій сковороді можна приготувати хліб, схожий на нан. Приготуйте тісто так само, як ви готували б нан тесто. Нагрійте сковороду, поки вона не дуже гаряча. Розкачайте шматочки, які помістяться в каструлю і мають товщину близько 5 мм. Помістіть в сковороду і нагрівайте до готовності з одного боку. Ви побачите, як вона набрякає. Переверніть його, щоб приготувати іншу сторону.

Це не наан - це ближче до кульчі, - але це дуже смачний супровід плодового хліба до каррі, подібно до наану.


3
Я часто готую плоский хліб на сковороді. Мій кращий спосіб, крім того, що ви згадали, - додати чайну ложку води на сковороду і накрити її кришкою. Це генерує багато пари швидко і може розбризкувати, якщо торкнутися масла, тому будьте обережні. Пар допомагає імітувати важливий аспект тандира. Він зберігає хліб більш податливим і дозволяє йому «обсмажуватися» до повного приготування.
АдамО

4

У мене були найкращі результати випікання наану на грилі на відкритому повітрі - бажано, на вугіллі.

Приготуйте гриль якомога гарячіше. Якщо ваш гриль досить великий, то непрямим нагріванням було б добре. Якщо хліб над полум’ям, то буде трохи обвуглювання, але це буде смачно, доки воно не буде надмірним.

Наан готуватиме близько хвилини з кожного боку. Вживайте багато вершкового масла.


2

Ключовим для наану є температура випічки. Я виявив, що десь близько 315 ° C - 425 ° C [600 ° F - 800 ° F] - оптимальна температура для виготовлення naan. Більшість домашніх печей не в змозі досягти такої високої температури, тому важко повторити результати ресторану вдома.

Без духовки ще важче досягти такої високої температури, хоча є рецепти, які використовують внутрішню стінку скороварки як тандир для виготовлення наану на плиті. Ви можете спробувати використовувати цю техніку, але збільшуйте відсоток гідратації тіста. Я роблю нан-тісто з приблизно 80-відсотковим йогуртом по масі. Ви можете спробувати збільшити частку йогурту і подивитися, чи працює техніка на верхніх плитах.


1

Я думаю, що найближчим чином до Наану можна дістатись без духовки - це спекти його на сковороді / сковороді на сильному вогні (про що згадувалося і раніше). Я особисто не маю досвіду з випічкою з нааном, однак одного разу я робив коржі (що, звичайно, не те, що Naan), на антипригарній сковороді, яка добре працювала.

Незважаючи на те, що тортилья та Наан - це дві різні речі, я рекомендую спробувати це за допомогою сковороди.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.