Який тип херес зазвичай використовується при приготуванні їжі?


8

Якщо раніше не використовували херес, який тип використовується, коли рецепт просто вимагає "херес"? Я бачу вершковий херес, сухий херес і дуже сухий херес у своєму місцевому продуктовому магазині. Чи багато значить бренд?

Відповіді:


7

Крем-шеррі дуже солодкий - напевно, занадто солодкий для більшості рецептів, які прямо не згадують його.

Якщо рецепт просто вимагає "херес", він зазвичай означає сухий херес, оскільки це найпоширеніший вид доступних. Насправді, я не думаю, що я ніколи навіть не бачив "дуже сухих" тут. Тож я б точно прилипав до сухого.

Що стосується бренду, якщо ви бачите кілька різних пляшок, на яких позначено херес, я не думаю, що це занадто важливо, яку з них ви виберете - принаймні, якщо ви використовуєте її для приготування їжі та не пиєте.

PS Якщо ви використовуєте це в якості замінника рисового вина, загальноприйнятим замінником справді є сухий херес.


Дякую! Ти врятував мене, я збирався купувати вершковий херес. Було 4 марки вершкового хересу, і лише одна суха і дуже суха. Шеррі не був брендом.
hobodave

І так, це було заміною рисовим вином. :) Генерал Цо ось я прийшов!
hobodave

10
Шеррі - це тип вина, який не є маркою, як порт або нуар Піно. (Хоча він не названий для винограду, який робить його на відміну від багатьох вин)
sarge_smith

@sarge, я тільки що знайшов це - по- видимому , це є зареєстрованим ім'ям , але як правило, використовується в США
Aaronut

5

Якщо ви в змозі придбати актуальні стилі херес, то фіно - найсухіше, і саме це слід в більшості пікантних страв. Якщо ви вживаєте його в морепродуктах або рибних стравах, я б спробував отримати манзанілу, яка є різновидом фіно, який вирощується на узбережжі і має солоний танг до нього.

Для солодких страв спробуйте по-справжньому родзинку Педро Симінез (PX) або олоросо, яка зазвичай суха, але є солодкі версії.


1
Я думаю, що типовий американський продуктовий магазин повинен мати досить гадкий вибір. Жодне з цих слів / марок навіть не траплялося на жодному з тих, кого я дивився.
hobodave

Фіно відрізняється від інших видів хересу, він є бочковим ферментованим, на відміну від інших сортів. Сухий херес для варіння або в якості замінника повинен бути Амонтільядо або Манзанілла (що буквально означає яблукоподібне).
кліпос

1
@klypos Manzanilla також є іменником для настою ромашки в іспанській мові , якого кольору вона більше нагадує. Це також може означати маленьке яблуко . А Манзанілла - це різновид оливкової та оливкової дерев .
Тюрма

1

Я б тяжів до сухих херес, наприклад фіно / манзанілли

Але! Я використовував суху мадейру, сухий білий порт і амонтільядо шеррі з китайськими рецептами, які вимагали рисового вина, і все це з прекрасними результатами.

Справжнє рисове вино Sake (якщо у вас є) завжди добре справляється з приготуванням їжі, хоча я вважаю це приємним напоєм, і він завжди досить швидко зникає з холодильника!


0

Я б використовував суху херес; брендом, який найпопулярнішим в Ірландії та Великобританії був би Winters Tale, я використовував це в кулінарії та десертах багато разів.


0

Сухий херес - це те, що ти хочеш! Крем-шеррі - це солодший херес і частіше використовується для випівки. Якщо рецепт вимагає херес, але не позначає його як солодкий херес, тоді перейдіть на суху херес. Ви можете знайти його в більшості продуктових магазинів. Я вже кілька років користуюся херес-християнами. Хоча це не позначено як сухий херес, я виявив, що це гарний херес для приготування їжі (і попиваючи, як я готую!).


0

Сухий херес - це те, що зазвичай використовується.

введіть тут опис зображення


0

Шеррі - англійська назва вина, виготовленого поблизу Херес-де-ла-Фронтера (Кадіс, Іспанія). Юридична (захищена в ЄС) деномінація - "Херес-Херес-Шеррі". Також є американські шеррі, але вони мають зовсім іншу розробку, ніж справжня шеррі.

Шеррі виготовляють виключно з білого винограду, але деякі сорти херес роблять також із сушеного винограду.

Розробка:

Виноград, що використовується для вина херес, є сортами Palomino (сухий херес), Pedro-Ximenez (черешня, виноград сушений) або Moscatel (черешня, виноград сушать).

Виноград збирають на початку вересня. Їх очищають від будь-яких листків і стебел і викидають будь-які погані грона винограду. Потім виноград віджимають і один раз обережно притискають. Залишки можуть отримати друге пресування для інших цілей, але не для виготовлення вина.

Сік встановлюють для бродіння до грудня, і виходить сухе біле вино 11 / 12º. Дегустатори вина класифікують вина за різними типами.

Потім вино зміцнюється коньяком, щоб отримати більш високий вміст алкоголю. Нарешті, кріплене вино ставиться на дубові бочки для старіння .

Звичайно, це лише короткий опис процесів виготовлення хересу, фортифікація старіння херрі є досить складною, для отримання додаткової інформації: виробництво вина в Шеррі

Види херес:

Відповідно до процедури, що застосовується при його приготуванні, різні сорти хересного вина можна згрупувати так:

  • Vinos Generosos (Щедрі вина) зі зниженим вмістом цукру не більше 5 грам на літр, серед яких - типи Fino , Amontillado , Oloroso та Palo Cortado ;
  • Vinos Dulces Naturales (натуральні солодкі вина) із вмістом відновлювальних цукрів понад 160 грам на літр, серед яких є типи Дульсе , Москатель та Педро Ксеменес ;
  • Vinos Generosos de Licor (Щедрі винні спиртні напої), загальна алкогольна міцність не менше 17,5 об.% І зменшення вмісту цукру понад 5 грам на літр, такі як сухий , середній , блідий і вершки .

види хересу

Кулінарне використання:

Кожен тип хересу може поєднуватися з різними групами їжі:

  • Фіно і манзанілла поєднуються з закусками (тапас, оливки, м'які сири, морепродукти, ...), з супами та білою рибою.
  • Пара амонтільядо з сушеним сиром, супами, консоме, синьою рибою та білим м’ясом.
  • Oloroso пар з червоним м'ясом і м'ясом дичини.
  • Педро Сіменес поєднується з солодощами та синім сиром.
  • Блідо-кремовий пар з фуа і свіжими фруктами.
  • Середні пари з паштетами та паштетами.
  • Кремові пари з усілякими десертами.

Для приготування їжі використовуються в основному сухі, але звичайно можна знайти скорочення Педро Ксіменеза у багатьох препаратах, але якщо потрібні інші, ніж сухі, в рецепті буде вказано, який тип вживання.


-2

Я справді не думаю, що в азіатських рецептах, які, як правило, є історичними, херес з Іспанії не є відповіддю. Я б дотримувався корінних рисових вин з Азії, якщо ви шукаєте справжній смак.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.