Чому мікрохвильові печі не вбивають шкідливих бактерій так само, як кипіння?


8

Медична біохімія точки зору

Моя вчителька біохімії сьогодні сказала, що проблема мікросів полягає в тому, що вони не вбивають усіх шкідливих бактерій. Замість цього він запропонував кип'ятити їжу.

Я думаю, що на це є дві причини. Вода може виділяти тепло бактеріям з багатьох інших напрямків, ніж мікрохвильові печі. Частота тепла постійно змінюється на бактерії, оскільки вода рухається. Радіохвилі можна застосовувати лише з дискретних напрямків. Щоб зробити мікрохвильові печі краще, я думаю, що роздуми та різні матеріали на стінах слід враховувати

Я не впевнений, яка з них є сильнішою причиною того, чому мікрофони не можуть робити гарну їжу:

  • послідовно різні хвилі - напевно, ні
  • або нагрівання бактерій з різних кутів дзеркалом / віддзеркаленням - я думаю, що це головна причина, чому краще кипіння та духовка

Існує як мінімум два типи мікросхем - широкі та більш вертикальні. У мене була інтуїція, що вертикальні можуть бути ефективнішими. Вони можуть надсилати сигнали ширше знизу, тоді як широкі мікросистеми можуть надсилати їх лише з одного напрямку - ліворуч або праворуч. Також техніка відображення простіше застосувати до тих вертикальних мікро, оскільки дах може бути круглою, тоді як в інших ящиках це неможливо.

Медична мікробіологія з точки зору

У книзі Мюррея «Медична біохімія» говориться про різні захворювання, як, наприклад, епідеміологія Лістерії, що «Захворювання може виникнути, якщо їжа буде не сированою або недостатньо приготованою (наприклад, мікрохвильова яловичина та індичка) перед вживанням.

Це підказує мені, що існує деяка точка зору, чому їжу мікрохвильову назву називають "м'якою їжею". Я додам сюди докази, коли вивчу більше.


4
Цікаве запитання, Масі! Чи є у вас задокументовані дослідження, що мікрохвильові печі не знищують усіх шкідливих бактерій, коли їх готують? Чи можете ви включити його до запитання? Дякую!
Крістіна Лопес

5
Я збентежений. Якщо ви насправді готуєте їжу в мікрохвильовій печі (а не просто розігріваєте її), ну ви її готуєте. Це тепло те, що вбиває речі, тож якщо ви нагрієте його так само, як і будь-який інший спосіб, чому б це не вбило речі? Жодна з причин, по якій ви міркуєте про звук, як ніби вони мають щось спільне з безпекою харчової їжі в мікрохвильовій печі.
Каскабель

1
@ No'amNewman, який би застосовувався до всіх способів приготування їжі - якщо у вас в їжі є термостійкі токсини, ви не можете їх позбутися жодним способом приготування. Єдине, про що конкретно я можу придумати мікрохвильові печі, - це потенціал нерівномірного нагрівання.
Меттью Уолтон

2
Я також думаю, що це залежить від типу їжі. Ми говоримо про твердий білковий шматок, де центр його, ймовірно, досить стерильний, або це яловичина, суп, суміші з м’яса та овочів тощо.
Брендан

3
Я не впевнений, чи це навмисне чи просто мовний бар'єр, але це питання, здається, пов'язане з дуже очевидним круговим міркуванням, спочатку явно позначаючи мікрохвильовку як "не готування", а потім продовжує міркувати, як це якось інакше від «готування». Але в мікрохвильовій печі є приготування їжі, тому вся дискусія спірна. Насправді мікрохвильові печі готують, нагріваючи воду в їжі, тож все, що може робити на пару, так і мікрохвильова піч. Це менш рівномірне приготування їжі, як говориться в одній з відповідей, і потрібно бути обережним, але це все ще готування .
Ааронут

Відповіді:


5

Є цікава стаття про The Straight Dope, яка перевіряє питання про те, наскільки добре мікрохвильова піч вбиває бактерії на піцу. Ось кілька цитат:

Якщо я візьму шматок піци, який деякий час сидів на столі, і мікрохвильову піч, чи це вбиває бактерії, чи я просто їмо приємні гарячі бактерії?

Буде мікрохвильова піч вбивати мікробів? Звичайно. Мікрохвильові печі використовують електромагнітне випромінювання для нагрівання молекул води в їжі. Це спека, а не мікрохвилі, це тут смертельно; чим гарячіше ви готуєте їжу, тим більше шансів на те, що ви вбиєте в ній бактерії. (Деякі заперечують, що саме мікрохвильова енергія є фатальною для бактерій, але це недоведено.) Ключ - зробити їжу достатньо гарячою досить рівномірно на достатньо довгий час. Якщо воно нагрівається нерівномірно, поширена проблема в мікрохвильовій печі, деякі бактерії можуть вижити.

Провівши кілька тестів у реальному світі та вивчивши чашки Петрі, вони зробили висновок:

  1. Нагрівання піци протягом 30 секунд було відносно малоефективним.

  2. Нагрівання його протягом цілої хвилини вбило більшість бактерій, але не всіх.

  3. Ми не ходили на черговий раунд тестування, але підозрюємо, що мінімум дві хвилини мікрохвильовки знадобляться для того, щоб забезпечити стовідсоткове знищення бактерій, за можливих витрат, щоб зробити піцу неїстівною.

Ознайомтесь із повною (досить цікавою) статтею тут:
http://www.straightdope.com/column/read/2947/do-microwave-ovens-kill-bacteria


Ця відповідь має правильне уявлення тут. Немає доказів того, що саме мікрохвильова енергія є фатальною для бактерій. Саме вода необхідна. Припустимо, ви давно пили свою піцу на столі. Це призведе до нерівномірної втрати води. Деякі частини піци будуть сухими, тобто відсутність води та / або водного газу, які б перешкоджали піцерії при нагріванні, щоб не було виділено енергетичне тепло для деяких частин піци. Маленька вода багатофункціонально означає набагато більшу температуру в мультифокальних частинах, тобто набагато більш швидку карбонізацію піци.
Лео Леопольд Герц 준영

1
@Masi, але цитоплазма - це 80% води за вікіпедією? Чи нагріється він, тобто бактерія закипить зсередини, як ми?
noncom

Що з молекулами води всередині бактерій?
juanmf

20

Я піду вперед і побіжу відповісти на це, хоча питання дещо розпливчасте. Я припускаю, що під «кухарем» ви маєте на увазі «готувати не мікрохвильовим методом», наприклад, варінням, парінням, випічкою, смаженням, солітуванням чи будь-чим іншим.

Перш за все, ні, я не можу придумати жодної причини, чому мікрохвильові печі були б гіршими, ніж будь-який інший спосіб приготування. Якщо ви повністю готуєте щось у мікрохвильовці, це так само безпечно, як і повністю готувати його будь-яким іншим способом. Якщо їжа досягає однакових температур і тримається там протягом тієї самої кількості часу, бактерії будуть такими ж мертвими, незалежно від джерела тепла. Тепло, яке подається мікрохвильовою піччю, досить схоже на тепло, яке подається на пару, і ніхто не стверджує, що на пару - це небезпечний спосіб приготування. Єдине, що я можу подумати, що це було ббути небезпечним, якщо ви насправді не повністю готуєте їжу, а просто нагріваєте її до температури, при якій хочете їсти її. Але це буде проблемою для будь-якого способу приготування; небезпечне нежарене м’ясо небезпечне через температуру, а не спосіб приготування. (І звичайно, не всю їжу потрібно готувати, щоб бути безпечною.)

Аргументи, які ви пропонуєте, теж не мають великого сенсу для мене. По-перше, я не маю уявлення, що ви маєте на увазі під частотою нагрівання або послідовно різними хвилями; спека - це не хвиля, тому я не знаю, як реагувати. Як би ви щось не готували, тепло передається в їжу. Тепло, спричинене поглинанням мікрохвильових печей, не відрізняється від тепла, що подається при контакті з киплячою водою, парою, каструлею або гарячим повітрям у духовці. Це все ще передача тепла, і це призводить до підвищення температури. Різні методи можуть нагріватися більш-менш рівномірно або з різною швидкістю, але тепло - це тепло.

Що стосується вашої другої пропозиції, відображення мікрохвильових печей, то це вже відбувається. Можливо, ви помітили, що їжа в мікрохвильовці закінчується гарячою з усіх боків; це особливо помітно, якщо це великий міцний шматок їжі, як запіканка. Це буде спекотно вгорі, знизу та з боків. Мікрохвилі відбиваються навколо; насправді іншого способу це не існує. Якби вони не відбилися, їм доведеться або поглинутись (тобто ваша мікрохвильова піч нагріється), або пройти крізь стіни (тобто стояти поруч із мікрохвильовою піччю було б небезпечно). І це було б жахливо неефективно.

Звичайно, все, що стосується відбиття та нагрівання з усіх боків, все ще є суперечливим фактором щодо безпечності харчових продуктів. Коли ви готуєте щось на сковороді на плиті, поки ви повністю готуєте його, це добре, навіть якщо воно нагрівається лише знизу. Важливо лише температура, яку досягає їжа.


2
Я думаю, що звичайна мікрохвильова піч - це щось на зразок довжини хвилі 12 см, і саме тому дуже маленькі шматки їжі (тобто поодинокі ядра попкорну) можна помістити в нукер на кілька хвилин без істотного нагрівання. Але тепло - це тепло, мікрохвилі просто виявляються дуже ефективними щодо води та нафти, але якщо потрапляє на достатню температуру, я не бачу причин, чому бактерії не будуть вбиті, але текстура, ймовірно, буде лайна.
Брендан

2
@ Бренда Попкорн нагрівається повільно, тому що у нього мало вологи, я думаю. Довжина хвилі викликає гарячі та холодні плями в деяких мікрохвильових пічках, але вони не на повну довжину хвилі - всі відображення згладжують речі - і поворотні сторони, по суті, не роблять їх проблемою. Що стосується текстури, то вона повністю залежить від того, що ви робите. Можна навіть отримати хрусткий бекон.
Каскабель

Я щойно закінчив читати мікрохвильовий розділ книги "Модерністська кухня вдома", і вони спеціально говорили про попкорн. Вони використали це як приклад через всі проблеми, які ми маємо з останніми кількома ядрами, які ніколи не з’являються на дні сумки. Я не можу пов’язати це, оскільки це в книзі, це сторінка 40 у книзі, насправді дуже цікаві речі.
Брендан

2
@ Джефромі, розмір має значення, спробуйте нарізати, наприклад, сир на шматки 0,5 см, 1 см, 2 см і 4 см і нагріти в мікро, вони будуть нагріватися по-різному.
Стефан

@Stefan Добре, можливо, розмір тут має значення (можливо, саме через передачу тепла всередині їжі), але якщо ми хочемо поговорити про це, хтось повинен просто поставити ще одне питання, оскільки це не має нічого спільного з моєю відповіддю.
Каскабель

12

Мікрохвильові печі не готують їжу дуже рівномірно. Це покращується вертушкою, але якщо їжа не може перемішатися, і ви її не перемішаєте, їжа матиме гарячі та холодні місця. Більшість людей, здається, переварили їжу, а потім дають їй відпочити, щоб тепло вирівнялося

Більшість інших способів приготування їжі проходять повільніше, ніж мікрохвильова приготування, тому це дає час, щоб тепло проходило через їжу і дало загалом рівномірне тепло, яке дасть час, зробить більшість поверхневих бактерій безпечними (не те, що на це слід покладатися). Завдяки мікрохвильовій печі, висока швидкість приготування їжі, нерівномірне нагрівання, а також недостатня кількість часу для тепла, яке можна провести через їжу без серйозного надмірного приготування їжі, означає, що ви не можете розраховувати на це

Не слід готувати їжу, яка потребує тепла для вбивства бактерій, це завжди не ідеальний процес, незалежно від обладнання, яке ви використовуєте, так що це ризиковано, мікрохвильова піч чи ні


2
Насправді, якщо ви не помішуєте, готуючи традиційно, ви закінчите саме так. Єдиний аргумент тут полягає в тому, що перемішування в традиційній кулінарії зустрічається частіше.
СФ.

@SF Є деякі традиційні страви, такі як рис, були рекомендується НЕ в stirr.
JAIL

3
@TFD, тому більшість рецептів мікрохвильової печі (і звичайного приготування) зазвичай включають перемішування з певними інтервалами в інструкціях. Навіть мій мікрохвильовий обід визначає перемішування середнього циклу або спокійний відпочинок у мікрохвильовій печі протягом 1-2 хвилин, щоб забезпечити рівномірний та ретельний нагрівання. Я погоджуюся з вашим коментарем щодо того, що будь-який спосіб приготування може бути ризикованим (якщо його не зробити належним чином).
Крістіна Лопес

1
@ SAJ14SAJ Більшість форм приготування їжі займають набагато довше, ніж мікрохвильові печі, тому з ними є достатньо часу, щоб тепло переходило через їжу. Виняток складають як на грилі стейк, який демонструє повільну міграцію тепла, і зазвичай короткий час приготування. Різниця полягає в тому, що зовнішня поверхня стейка повністю готується, тоді як у мікрохвильовій печі повністю будуть готові лише частини поверхні (смачний, мікрохвильовий стейк!)
TFD

2
@tfd Зараз я зображую стада мігруючого тепла, штампуючи по мікрохвильовій рівнині ....
SAJ14SAJ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.