Як можна врятувати надмірно захищений хліб?


9

Якщо я зроблю хліб і повільно переставляю його в холодильнику, я вважаю, що іноді він обвалиться посередині. Я знаю, що це відбувається тому, що в хлібній плівці над хлібом є велика повітряна кишеня.

Чи можна щось зробити, щоб врятувати хліба, як тільки це сталося? Завдання полягає в тому, щоб він піднявся протягом ночі, щоб я міг запекти його першим ділом вранці, не маючи збити його назад і зробити другий підйом.


1
Опубліковано велику кількість відповідей, тому я не буду братися за це, але я хотів зробити пропозицію, якщо ви шукаєте хліб, який можна легко залишити на ніч, не перестараючись готовий запікати вранці ... чи досліджували ви можливості закваски? Це також має перевагу, що вона буде повільно підніматися в прохолодному місці, не потребуючи холодильника, тому ви не намагаєтеся отримати піч-весну з холодного тіста.
Spagirl

Мені це подобається, це гарна ідея. Я люблю закваску, але не вважала доказ за ніч.
Антонія

В основному я роблю тільки закваску. Я виїжджаю з дому близько 10 годин в день, що дозволило б отримати хлібний дріжджовий хліб, зроблений досить непросто за тиждень, але я в основному можу дозволити моїй заквасці повіситися довше, ніж 24 години в цей час років , тож я змішую його один вечір і запікаю наступного,
Spagirl

Відповіді:


13

Зазвичай ви не робили остаточного доказу протягом ночі - тобто доказ, який ви зробили для формування батона. Натомість ви зробили перший фермент чи доказ протягом ночі, потім сформували хліб, нехай він має остаточний доказ, а потім запікайте його.

Тісто не витрачається даремно, але ви не хочете спекти сформований хліб, який перестарався і впав. Це тому, що глютенова мережа зруйнується, і у вас буде дуже погана структура і дивна текстура. Вам потрібно буде повторно обгорнути тісто, сформувати хліб і перемотати його:

За свіжий хліб , ви можете, безсумнівно, просто пробити тісто і знову дозволити. Насправді він може мати покращений смак.

Ілюстрований Кук погоджується:

За допомогою кінчиків пальців обережно відбийте надмірно застелене тісто і переформатуйте його в кулю, а потім дозвольте йому знову перевірити протягом рекомендованої кількості часу, хоча він попереджає, що ваш остаточний хліб може бути приблизно на 20% меншим.


Ви маєте на увазі, що я можу довести це як нормальне, відбити, повторно замісити, форму, а потім робити доказ протягом ночі в холодильнику, і це повинно бути нормально? Я для зручності використовую швидкодіючі дріжджі ака; наданий рецепт має лише один підйом / доказ.
антоні

1
Рецепти одного підйому не просто підходять для перевірки протягом ночі. Як правило, ви зробили б два докази. Ви робите початковий доказ протягом ночі в холодильнику, потім формуєте буханець, робите остаточний доказ, а потім запікаєте.
SAJ14SAJ

Я щойно намагався врятувати перекритий хліб із закваски, але це було супер липким. Текстура була буквально схожа на жувальну гумку - я думаю, що більше закінчилося на моїх руках, ніж у буханці. Я врешті-решт поклав у нього набагато більше борошна, щоб зробити його справжнім.
стиб

7

Я б не намагався зберегти партію як хліб. Дійсно, якщо вона повністю перекрита, дріжджі витрачаються, і ви більше не можете отримати добре закваску.

Це не означає, що ви повинні його викинути. Якщо вона надмірно захищена, велика ймовірність, що вона довго просочилася. У цьому випадку ви отримали чудове утворення глютену. Якщо ви використовували хорошу (= низьку) кількість дріжджів, ви також отримали чудовий смак бродіння *.

Тож найкраще, що ви можете зробити, - використовувати в якості переваги тісто, що перекривається. Зробіть другу партію однакових пропорцій і замішайте в ній старе тісто (нарізане на шматки). Зробіть це на початку процесу змішування, як ви це зробили б із бігою. Потім продовжуйте нову, подвійну партію, як завжди. У вас буде кращий глютен і більше смаку, ніж якщо б ви не використовували перевагу.

* Тут є застереження. Якщо надмірна ізоляція викликана занадто швидкою ферментацією (що, здається, так), то вироблені смаки будуть не такими приємними, як якщо б це було повільне, але занадто тривале бродіння. Можливо, використання вподобання в цьому випадку насправді робить смак вашого тіста трохи гіршим, аніж кращим, порівняно (у порівнянні з відсутністю переваг). Тим не менш, у вас є хороші стимули використовувати його, якщо абсолютний смак є досить хорошим для вашого піднебіння: ви не витрачаєте матеріали та витрачений час, і отримуєте кращу текстуру завдяки високоякісній глютену в перевазі. Але якщо ви вважаєте, що ваше бродіння було занадто швидким, зменшіть кількість дріжджів у новій суміші.


2

Ви можете легко врятувати надмірно захищене тісто, якщо просто його подавати, замісити і дати піднятися.

Але ОП хотіла врятувати це " без другого підйому ". Це неможливо - навряд чи зафіксувати будь-яке тісто без трохи борошна, замісити, піднятись тощо.

  • Порятунок : легко! Додайте нове тісто, щоб перекрити і дати піднятися (деталі нижче).

    • Використовуйте надмірну стійкість, як закваску (перевагу) - це додає чудового смаку та текстури. Настійно рекомендується. Таким чином, неспівпадіння перетворюється на перевагу.
  • Профілактика : колапс вірогідний через слабку клейковинну сітку:

    1. Замішайте більше напередодні ввечері, зробіть тісто більш твердим і схожим на гуму.
    2. Додаю трохи [більше] олії, попередньо розминаючи, це допомагає стабілізувати структуру і захоплює мікроскопічні бульбашки, працює досить добре.

Дріжджі / крохмаль малоймовірні з огляду на повільний разовий підйом ; швидше дріжджові бульбашки, але тісто занадто слабке для тримання. Потрібна добре розвинена глютенова сітка , наприклад, погано вимішане тісто руйнується при легкому струшуванні.


Для тих, хто просто хоче врятувати надмірно захищене тісто (саме так я і дійшов до цього питання):

Я колись забув тісто за межами 21С (70F) на 30 годин , накрив кришкою. Це надмірно захищено. Пахло сильним спиртним напоєм, але інакше чудово.

Я додав свіжу суміш просто білої муки та води (⅓ оригінальної надмірно захищеної) в тісто, що перекривається, замісити вручну 7 хвилин, підняти 30 хвилин, 1 годину в духовці - і на мій подив, це було смачно.

Не потрібно додавати цукру , мабуть, достатньо крохмалю в додане борошно. Ні дріжджі , імовірно, достатньо залишених у партії з надмірною ізоляцією. Проблема бездіяльності дріжджів була б проблемою, якби тісто взагалі не піднялося, але обвал сигналізує про слабке тісто.

Помітно, тісто піднялося досить добре, його кінцева текстура була чудовою: міцна конструкція, але всередині пухнаста, пори рівномірного розміру та розподілу, приємна скоринка та відчуття танення в роті, коли ви перекушуєте. Я чесно побоювався, що це буде марною тратою часу (згладжуватиметься чи матиме післясмак). З тих пір я це робив успішно багато разів.

У наш час я часто 'нехтую наміром' .. (надмірно пізніше додайте борошно і замішуйте)

Надмірно захищене тісто діє як закваска або хлібний закваска , що насправді добре і робить хліб кращим (тісто, що перекривається, не є заквасками, а подібними за функцією)


Я базував свої експерименти на відповідях, які були вирішальними для моїх спроб порятунку. Це просто підтверджує основні поняття тут і розширює їх: рятувальна операція легко можлива навіть у важких умовах за умови другого підтвердження.

  • Надмірно захищене тісто виготовляли з простого білого борошна, води та невеликої кількості чорного моласу, канолової олії та дріжджів.
  • Очевидно, ніколи не використовуйте тісто, яке залишилося назовні, якщо ви включили інгредієнти, які можуть зіпсуватися (молочні яйця тощо)

Я намагався знайти ледачий спосіб прокинутися до свіжого хліба, щоб добу на ніч виявились гарною ідеєю. Я не пробував з тих пір (минуло 6 років), але це все добре звучить для мене, особливо поради щодо швидкопсувних інгредієнтів. Що стосується "без другого підйому", я сподівався на поради, як запобігти краху, в першу чергу :-) особливо, оскільки це було доведення 5с протягом 12 годин, що не здавалося надмірним. Дискусія тут була дуже освічуючою щодо стратегій виходу з надмірної ситуації, дякую.
антоні

1
так, я отримав те, що "залиш-спаси - це" ;-) Не відповів, що б / у попросив врятувати не запобігання, але легко запобігти краху. Я поправлю відповідь, щоб майбутні покоління знали.
Даніель Е. Кляйн

1

Я погоджуюся з іншими відповідями - так, ви можете воскресити надмірно захищене тісто. Я це робив багато разів! Просто злегка розминайте, переформовуйте і чекайте, коли він знову підніметься. Ви можете замісити трохи дріжджів (тип хлібопічки), але я вважаю, що це зазвичай не потрібно і може призвести до нерівномірних результатів, якщо дріжджі не розподіляться рівномірно по тісту.

Враховуючи, що ви використовуєте єдиний рецепт доказів, ваш хліб, мабуть, не буде меншим, і ви можете виявити, що він має кращий аромат. Ще один варіант - скоротити кількість дріжджів, які ви використовуєте у своєму рецепті. Це дозволить вам придбати деякий час (як у техніці без замісу), щоб шанси на перевитрату в нічні години були меншими. Затримка протягом доби в сипучому бродінні та на завершальній стадії перевірки дають різні результати. Я вважаю за краще сипуче бродіння протягом ночі. Просто вийміть тісто вранці, формуйте, перевіряйте, поки духовка нагрівається (моїй потрібно не менше години, щоб дістати до 450), а потім запікайте.

Удачі та щасливої ​​випічки!


1

Я роблю цільнозерновий хліб і люблю робити довгий повільний початковий доказ - для посилення смаку, як радять досвідчені пекарі.
На жаль, я також часто не вважаю це правильним і непомірним. Зазвичай мої надмірно захищені батони не видужують; у них не виходить піч-пружина, і вони в кінцевому підсумку або руйнуються, або дуже щільно, зовсім не піднімаючись для остаточного підтвердження.

Я спробував додавати життєво важливий глютен, і це, безумовно, допомагає моєму домашньому меленому борошну WW, і, оскільки я вважав, що, можливо, дріжджі споживають весь цукор у тісті під час першого випробування, я почав додавати щіпку діастази ( інгредієнтам не потрібно багато!)
Діастаза - це фермент, який перетворює крохмаль на цукор, і додаючи його, я сподіваюся забезпечити, щоб дріжджі ніколи не закінчилися їжею та / або загинули.

Це працює.

Я готую хліб у хлібопічці за програмою, яка робить два цикли замішування та підйому, і я додаю 1/2 дріжджів (SAF) на початку кожного циклу. Я не закінчував експериментів, але можу сказати, що діастаза (і клейковина для борошна ВВС) дала чудовий хліб, який пережив надмірну перевірку. Якщо ви хочете спробувати це, не отримуйте багато: унція повинна тривати вам все життя.


0

Надмірно закрите тісто робить чудову піску з тонкою скоринкою.


4
Чи можете ви пояснити, чому? Сам по собі це не є великою відповіддю, оскільки він не роз'яснює і не пояснює, що означає "чудовий" (тобто чим він відрізняється від піци, виготовленої із звичайного тіста).
Ааронут

0

Я воскресив своє над піднятим тістом, просто зробивши ще одну партію і включивши в неї надто підняте тісто. І, як згадували інші, він куштував набагато краще. Я просто дав йому піднятися знову, а текстура була трохи густішою - хоча мені це дуже подобається. Наступна партія, якій я дозволила піднятися достатньо часу, була приємною і пухнастою. Так добре.

Дякуємо за ваші коментарі, Bv


1
Ласкаво просимо у досвідчені поради! Будь ласка, не додайте "дякую" як відповіді. Вкладіть деякий час у сайт, і ви отримаєте достатньо привілеїв, щоб одержати відповіді, які вам подобаються, що є способом «Сезонні поради» сказати спасибі.
румчо

-1

Немає проблем ... Збийте його, замісіть, і він не піднімається, додайте до нього 1/4 чайної ложки цукру і дріжджів, і замісіть її знову. обкладинка і нехай докази.


Набагато складніше буде змішувати додаткові дріжджі та цукор у тісто, яке вже було розроблено.
SourDoh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.