Чи безпечно кленове дерево з отвором білки?


6

У мене у дворі великий клен з отвором у ньому. Я не впевнений, чи все живе всередині, але я бачу, що часом білки бігають і виходять. Чи добре використовувати сік з цього дерева? Чи було б це безпечно? Це велика дірка.


Мені здається обнадійливим те, що на сторінках CDC, де перераховані небезпечні захворювання, передані гризунами, не згадуються білки (зауважте, що вони згадують наземних білок, але вони не однакові), cdc.gov/rodents/diseases/direct.html . Я вважаю це добрим доказом того, що жодних проблем із безпечністю харчових продуктів немає - але я не медичний працівник, тому, будь ласка, не сприймайте це як належне і, можливо, перевірте його на якійсь гарячій лінії для боротьби зі шкідниками чи запобігання захворювань, якщо ви можете знайти його. Зрештою, харчове отруєння пов'язане з екскрементами, і я не знаю, як чисті білки зберігають свої нори.
румчо

Відповіді:


3

За умови відмови, що я ніколи насправді не чіпав кленове дерево, я майже впевнений, що це нормально, припускаючи, що отвір не вказує на те, що дерево є нездоровим.

Скрізь, де я бачив, наприклад, в цьому посібнику сказано, що ви можете натискати на дерева, якщо вони досить дорослі - діаметром принаймні 10-12 дюймів. Я знайшов деякі посилання (на кшталт цього ), які додатково говорять, що вам слід натискати лише на здорові дерева. Ці вказівки дійсно просто для того, щоб переконатися, що постукування по дереву не завдає йому великої шкоди, і що дерево насправді зможе виробити достатню кількість соку з достатньою кількістю цукру в ньому.

Але отвір, у якому грають білки? У багатьох деревах є дірки в них, і поки ми не говоримо про зелена рана на хворому дереві, це повинно бути добре. Дерево насправді не оголюється в ополонці, якщо воно нещодавно створене або надзвичайно велике.

Тепер, враховуючи, що ви говорите, дірка "велика": дерева ростуть над ранами, намагаючись не залишати їх оголеними. Якщо рана достатньо велика, можливо, її не вдасться ефективно відновити. Знову ж таки, питання здоров’я дерева - це питання, а не безпека харчових продуктів - ви не хочете натискати на дерево, яке вже намагається залікувати. Тож якщо отвір є достатньо великим, щоб переживати з цього приводу, вам слід його оглянути: подивіться, чи на дереві виросло новий твердий шар над раною, чи воно оголене і загниває зсередини. Якщо ви хочете дізнатися більше деталей про те, на що звернути увагу, я б запропонував gardening.stackexchange.com ; вони краще відповідатимуть на особливості здоров’я дерев, ніж у нас!


Процес кип'ятіння соку допоможе піклуватися про будь-які захворювання.
Джон Дайер

@JohnDyer Імовірно, так, хоча приготування їжі не завжди робить речі безпечними . Сенс моєї відповіді тут полягає в тому, що слід спочатку переживати за дерево, а не про безпеку харчових продуктів.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.