Чому у яєць качки більше терміну дії, ніж у курячих яєць?


8

Здається, яйця качок отримують приблизно 6-тижневий термін дії терміну дії курячих яєць. Остання упаковка, яку я придбала вчора (19 березня), закінчується 25 травня, тоді як курячі яйця в кращому випадку закінчуються в середині квітня).

Чому це? Це структура шкаралупи чи це стосується білкової структури яєчного білка? Я бачив те саме, що і з перепелиними яйцями, і вони також давно закінчують термін придатності.

Відповіді:


-5

Цікаве запитання, я намагався шукати, і дуже важко знайти якусь реальну відповідь, я знайшов це посилання, яке припускає, що оскільки яйця качок мають більш товсті оболонки, у них довший термін зберігання.


Ця пов’язана стаття веде з хибними претензіями на охорону здоров’я, тому я трохи скептично ставлюсь до будь-яких спекуляцій.
Каскабель

16

Перш за все, яйця, як правило, набагато міцніші, ніж прийнято вважати. Поради щодо безпечності харчових продуктів для яєць дуже різняться, але здорові (курячі) яйця можуть залишатися хорошими протягом багатьох місяців. Якщо яйця забруднені бактеріями під час відкладання або під час переробки, вони, звичайно, також можуть зіпсуватися або загнити до дати «найкращого до». Я не знайшов жодної публікації, але в цьому інтерв'ю дослідник з Нофіми (Норвезький інститут харчових досліджень) розповідає, що не вдалося знайти жодних шкідливих бактерій у яйцях 7 місяців і навіть після 12 місяців яйця зазвичай їстівні .

Повернімось до різниці між курячими та качиними яйцями ... Курячі яйця гарні принаймні три тижні навіть без охолодження. Причиною цього є те, що в яйцях містяться природні консерванти, необхідні для того, щоб яйце залишалося хорошим у період гніздування. Природне призначення яйця - це, звичайно, забезпечити харчування куркою, що міститься, і це, мабуть, не принесе користі курці, якщо їй доведеться залишатися з гнилим яєчним жовтком кілька тижнів. Він різниться між різними видами качок, але качки, як правило, розводять яйця набагато довше курей. Я зараз лише припускаю, але я гадаю, що качині яйця також мають подібний природний захист, щоб зберегти їх добре протягом більш тривалого періоду розмноження, що може пояснити довший рекомендований термін зберігання яєць качки.


1
приємно. +1 для аргументу природи.
MandoMando

4
Цікаво, що з Інтернету курячі яйця вилуплюються за 21 день, качині яйця в 28 (Московія 35), перепелині яйця 23 дні, гусячі 25-27, страус 40-43, але пам’ятайте, яйця часто миють, що скорочує термін зберігання.
Стефан

9
Питання, про яке згадували кілька інших, - це прання. Як правило, в Європі яйця не миють перед продажем, а в Північній Америці -. Прання видаляє більшу частину кутикули, скорочуючи термін зберігання. Ось чому яйця зазвичай знаходяться в холодильнику в Північній Америці, а не в (у всіх країнах) Європі. У цій статті є багато інформації - серед інших, про те, що до недавнього часу яйця в США часто зберігалися до року до їх продажу.
Ерік П.

4

Качині яйця мають більш важке, більш воскоподібне покриття, ніж курячі яйця. Яєчні качки повинні бути стійкішими до бактерій у вологому середовищі, оскільки вони набагато частіше піддаються впливу цього, ніж куряче яйце, оскільки в природі качка проводить набагато більше часу у воді. Більш важке, більш воскоподібне покриття означає менше випаровування і менше шансів бактерій потрапити в яйце і розмножитися при зберіганні.


4

Я підозрюю, що це питання обсягу. Курячі яйця - це величезний товар, і багато часу і зусиль витрачається на класифікацію USDA тощо. Качині яйця мають менший ринок, і зазвичай не класифіковані, що означає, що вони можуть швидше дістатися від ферми до магазину.

У багатьох країнах яйця не миються та не відбілюються, як у США, так що яйця можна продавати та зберігати не охолодженими протягом тривалого періоду без жодних негативних наслідків.


3
Проблеми з обсягом можуть не обов'язково пов'язані з оцінкою - існує куди порівняно фіксований попит на курячі яйця, і я здогадуюсь, що десь існують різні запаси для поглинання короткотермінових змін попиту. Ті яйця, які ви купуєте в магазині, можливо, вже провели пару тижнів на складі. Качині яйця, будучи нішевим предметом на багатьох ринках, рідше мають додаткову інфраструктуру.
Джо

1

Не повинно бути різниці в термінах зберігання, якщо качині яйця та курячі яйця обробляються та зберігаються однаково. Однак слідчі репортери показали, що курячі яйця часто зберігаються в холодильниках не охолодженими, що дозволяє їм стояти при кімнатній температурі протягом годин, перш ніж ставити у вітрину, тому, очевидно, коротший термін зберігання курячих яєць може бути пов'язаний з виробники помиляються на стороні обережності, коли вони маркують коробки.

Я тримаю холодильник холодніше рекомендованого, на два-чотири градуси вище заморожування, і я успішно зберігаю курячі яйця протягом трьох місяців без псування. Навіть якщо яйця не зіпсуються, проте вони втрачають вологу, і жовток і білий колір можуть з часом стати досить густими. Я також стикався з гнилими курячими яйцями, які добре вживались в дату вживання, імовірно, тому, що яйце заразилося навіть під час розвитку всередині курки.


Дякую Андрію. Кури зазвичай датуються 8 тижнів. Кожен день з холодильника вважається 1 тиждень. З яйцями качок я регулярно бачу дати закінчення терміну придатності за останні 8 тижнів від появи їх у магазині, не кажучи вже про час відкладання.
MandoMando

0

Я тримаю і качок, і курей, і я вважаю зовсім протилежним. Яйця моїх качок починають висихати протягом декількох тижнів після збору (з миттям або без нього), і як тільки сушка розпочнеться, вони можуть відійти досить швидко, тобто. неїстівний протягом 4 тижнів після закладання. Я прийшов сюди, сподіваючись на поради, щоб змусити їх тривати довше.


Джонатане, можливо, функція харчування та споживання кальцію? Яйця качок, які ми отримуємо, мають досить тверду шкаралупу, і вони добре зберігаються до закінчення терміну дії, не відпадаючи.
MandoMando
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.