Чорна пляма на телячому фарші?


3

Тому я придбав нежирну органічну мелену яловичину близько тижня тому, пішов прямо у морозильну камеру. Використовували 3/4 його для помічника Гамбургера, готували весь шлях ... пахло чудово і виглядало чудово.

Однак я помітив на нежитній яловичій яловичині (збирався зберегти її в морозилці) (звичайно після того, як я їв і клав щось у морозилку). Щоб на меленій яловичині була чорна ... маленька пляма. Я бачив зіпсоване м'ясо / яловичину раніше, і це коричневе, однак це було дуже темне і чорне і було дуже мало. Тепер решта м'яса я подивився / пахнув, і це було чудово. І м'ясо не пройшло, і нічого, і воно пішло ПРОСТО у морозилку.

Якою могла бути ця темна пляма. Це було ТІЛЬКО темне і дуже маленьке (можливо, розмір голівки сірника). якщо так .... ти вважаєш, що з рештою м'ясом було нормально? враховуючи, що я його готував ретельно, мені просто цікаво, що це за чорна пляма. Очевидно, я не хочу отримати божевільну корову хворобу чи щось хахаю

Відповіді:


5

Очевидно важко знати точно. Закони та вказівки диктують використання обладнання для харчових продуктів, тому, якщо шматок випаде і поглинеться, він не шкодить. Якщо ви його приготували, то вам ще менше турбуватися.

В якості запобіжного заходу я пропоную взяти його в магазин і попросити про це, щоб інші клієнти не їздили з цього ж питання. Нешкідливий чи іншим чином. Якщо вони точно не знають, запропонуйте їм відправити на лабораторний тест.

За низькою ймовірністю це може бути:

  • шматок гумової гуми, відламаний від прокладки (шліфувальний верстат чи інше). Не є небезпекою. Це не далеко від жувальної гумки;)

  • шматок м’яса, який контактував із мастильним маслом у машині. Також зазвичай харчового сорту. Через деякий час вони темніють.

  • іноді чорнило, яке брендує з м'яса зовні, закінчується меленим (також харчовим). Хоча вони зазвичай темно-синього кольору.

  • шматок старого згустку крові, печінку або інші органи.

  • Мабуть, тут, але я чув, як Лістерія з’являється чорною. Хоча я б міг уявити, що вона пошириться і буде виглядати більш нечітко / пухнасто. Більшість бактерій гинуть під час правильної варіння.


Ну, я навіть не використовував цей шматок і готував його ...... дуже добре, так що я пролію принаймні добре, я б думав? Якби це був згусток крові / інший орган, це як нормально? принаймні, лістерія заражає лише 7 на мільйон ...... так що, здається, сумнівно, сподіваюся, lol

1
ні, це не здається тривожним. Я все-таки рекомендую зателефонувати за номером на етикетці (якщо такий є). Якщо вони належні до органічних, вони дбають про цей матеріал. пс. +1 про вибір органічного м’яса.
MandoMando

Я ваше право, маючи на увазі, що це виглядає, можливо, це був якийсь інший орган.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.