Шукаєте точну базу даних про харчування


3

Я сподіваюся, що це правильне місце, щоб задати це питання. Моя проблема полягає в тому, що я хочу створити дієту для себе, але майже кожна база даних має різні значення для однієї їжі. Як я можу знати, хто з них точний?

Наприклад, якщо я перевіряю bodybuilding.com на сирі яйця: Яйця на bodybuilding.com та на веб-сторінці USDA : Запис USDA для сирих яєць, я отримую різні значення для однієї і тієї ж речі.

Відповіді:


9

Ви, як правило, довіряєте USDA. Вони доклали чимало зусиль, щоб все точно виміряти для маркування харчових продуктів, і, принаймні, у США, майже всі отримують дані про їх харчування.

Це дійсно в цьому випадку: на сторінці харчування bodybuilding.com написано: "Ця база даних містить дані Міністерства сільського господарства США, Служби сільськогосподарських досліджень". Тож немає жодних вагомих причин вони не погоджуватися з USDA - якщо вони є, я вважаю, що це тому, що їхні дані застаріли, або вони неправильно скопіювали їх із бази даних USDA.

Однак, відмінності досить невеликі (в цьому випадку досить незначні), тому припускаючи, що вони не зробили великих помилок, вам слід добре вживати будь-які - це повинні бути ті самі дані. (Особисто я б більше віддав перевагу веб-сайту USDA або http://nutritiondata.self.com/, тому що їх читати набагато простіше, ніж цей сайт з бодібілдингу.)


Ви можете зареєструватися (безкоштовно) як на nutritiondata.self.com, так і на cronometer.com, щоб мати гарну ідею. (Вони обидва отримують свої дані в базі даних USDA, але ви знайдете деякі різниці у світлі через їх остаточний розрахунок. Існує якась дивна різниця, наприклад, з кальцієм) Pro cronometer.com : простіше змінити кількість (редагована таблиця). Він має надзвичайно важливу особливість: перебираючи конкретні, він показує всі джерела його споживання (наприклад: ви бачите, де ви взяли кальцій зі свого раціону). Ви також можете додати добавку Віт у свій раціон.
JinSnow

pro nutritiondata.self.com : його показник глікемічного навантаження, і він має цікаві графіки, і він є більш детальним у всьому світі (наприклад, про жири). І ви можете завантажити свій профіль дієти.
JinSnow

1

На різних веб-сайтах буде багато різних факторів, включаючи те, як вони обчислюють їх кінцеву кількість, така проблема в будь-яких наукових даних. Щоправда, для своєї дієти не варто надто турбуватися про це. Якщо ваш раціон харчування настільки суворий, що незначні відмінності у фактах харчування значною мірою змінюються, то чи будете мати енергію дотримуватися цього в довгостроковій перспективі?

Кожне яйце різне, тому шанси того, кого ви їсте, точно відповідає одному з цих сайтів, нульові. Не кажучи вже про те, що точність цих чисел залежить від того, щоб ви вимірювали інгредієнти з однаковою точністю.

Використовуйте базу даних, щоб дізнатись швидкі оцінки продуктів, які ви зазвичай їсте, щоб ви могли приймати рішення без комп’ютера поблизу. Якщо ви їсте поза їжею, то, знаючи, що в яйці є приблизно 75 калорій і 5 грамів жиру, ви можете вирішити, скільки ви хочете.

Редагувати: Якщо ви шукаєте іншу базу даних, пошук у Wolfram Alpha має багато продуктів. Спробуйте ввести щось на кшталт "хлібне харчування".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.