Коли додати в томатний соус свіжий базилік?


8

Чи краще додати свіжий базилік до томатного соусу, а потім дати йому варитися, скажімо, 10 хвилин, або почекати до кінця і додати безпосередньо перед подачею?

Відповіді:


11

Свіжі трави, як правило, слід додавати ближче до кінця рецепту. Сушені трави слід додавати досить рано в процесі готування, щоб вони встигли «розвинутись» і більш повно випустити свої смакові якості. Однак свіжа зелень і спеції, як правило, матимуть більш тонкий смак, і їх, як правило, найкраще використовувати для приправ в самому кінці рецепту, а не для власного приготування. Ви можете ознайомитись з детальнішою інформацією про те, як використовувати різні види прянощів у цій статті .

Що стосується вашого конкретного випадку, я б сказав, що ви обов'язково додасте базилік наприкінці - можливо, за п'ять-десять хвилин до закінчення соусу, як ви сказали. Можливо, навіть буде гарною ідеєю вийняти горщик зі свого джерела тепла після того, як ви додали базилік, щоб трави могли вливати свій аромат, фактично не готуючись до соусу. Ви повинні бути обережними, щоб не приготувати занадто багато аромату зі свіжих трав. Якщо вони кип'ятять занадто довго з рештою страви, тонкими смаками можна легко перемогти інші інгредієнти.


3
Я думаю, що суть цього питання полягає в тому, чи краще 10-хвилинне вливання краще, ніж взагалі - і я не можу знайти жодних доказів щодо цього.
SAJ14SAJ

2

Це залежить від того, що ти робиш. Зазвичай до свіжого соусу слід додавати свіжий базилік (мається на увазі соус, приготований із свіжих помідорів, щоб подавати його "сьогодні") безпосередньо в кінці варіння, за 3-4 хвилини до вимкнення вогню. Потім дайте йому відпочити ще кілька хвилин, поки ви готуєте макарони. Вам доведеться знову підпалити вогонь наприкінці, адже вам потрібен дуже гарячий соус над вашими дуже гарячими макаронами. Дуже приємно зберегти кілька листя в стороні (два верхніх листя, або бічні, btw), а потім додати листя на кожну страву для прикраси.

Якщо ви робите соус для консервування власного томатного соусу, вам слід додати свіжий базилік, перш ніж розтопити соус.

Якщо ви робите будь-який соус, використовуючи консервовані помідори , ймовірно, час додати базилік байдуже, оскільки консервовані помідори ще приправлені, як мінімум, сіллю. Або інші промислові продукти. Можливо, додавання базиліка на півдорозі приготування допомагає покрити галузеві смаки.

PS Саме так ми це робимо в Італії .

Basil is commonly used fresh in cooked recipes. In general, it is added at the last
 moment, as cooking quickly destroys the flavor.

Свіжий шавлія і розмарин - це зелень для смаженого м’яса і ніколи для томатного соусу. Орегано , свіжий або сухий (може бути драйвовий), є травою для піци , тому якщо ви готуєте щось з орегано, це називається "alla pizzaiola".

pom e bas


Пристойні консервовані помідори не мають "промислового" смаку, щоб прикрити, і приготувати ідеально хороші соуси. Ви бажаєте додати базилік в кінці так, як хочете до свіжих соусів. Факт, що вони можуть містити трохи солі, тут насправді не важливий.
Каскабель

Я бачу, що я знаходжу у французькій та Іспанській. Вони завжди містять лимон або цукор (та інше). Мені дуже важко знайти "пристойні консервовані помідори", як ви кажете
violadaprile

Крім того, коли хтось, що не італійський, говорить про щось потенційно італійське, це, здається, сприймається: не все, що роблять люди, є традиційною італійською стравою. Є тонна речей, які смакують з помідорами, включаючи шавлія і розмарин, тому якщо хтось хоче покласти їх у свій соус, добре для них. Наскільки хороша італійська їжа, це не єдиний хороший спосіб приготування їжі.
Каскабель

Цукор і лимон навряд чи є "промисловими" добавками - лимон (або лимонна кислота) - це знизити рН для безпеки консервів, а цукор - просто приховати кислотність і збалансувати її. (І крихітний цукор насправді все-таки випромінює аромат помідорів.) Звичайно, можна перестаратися - але якщо ваші консервовані помідори переборщили, я не впевнений, як переварити базилік вирішить проблему. Здається, ви все-таки хочете отримати максимум користі від базиліка.
Каскабель

1

З базиліком (та іншими м'якими, свіжими травами) дочекайтеся до кінця, щоб додати їх, безпосередньо перед подачею.


1
Я думаю, що свіжий шавлія і орегано - винятки з цієї настанови.
SAJ14SAJ

Я згоден, я додав би розмарин, чебрець і лавровий лист до списку @ SAJ14SAJ. Я думаю, це залежить від того, як ви визначаєте м'яке.
GdD

2
Якщо ви могли їсти його як лист салату, додайте його в кінці. Інакше він, ймовірно, досить сильний, щоб витримати процес приготування.
kdmurray
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.