Їстівні опори для пальми з помадки


4

Я працюю над тематичним пирогом у зоопарку для 2-х років. Я створив усіх тварин і додав шматочок спагетті через тіло і приклав до нього голову, щоб все було їстівне на торті як його дитячий торт. Я не хочу додавати зубочистки або дроти, оскільки вони не їстівні. Я зараз хочу зробити пальму (близько 10-15 см). Я шукав в Інтернеті, і всі підручники просять проводів або дюбелів для підтримки.

Може хтось підкаже, будь ласка, що ще я можу використати як їстівну підставку для виготовлення пальми з помадки?

PS Він також може бути використаний як підставка для інших високих статуеток із помадки.


Я не бачу, як дворічна дитина, яка зустрічається на шматочку сирого спагетті в торті, є кращою, ніж сказана 2-річна дитина, зустрічаючи дерев'яний дюбель. Він не їстівний, але принаймні останній навряд чи зламається при укусі.
Marti

@Marti: Дякую за ваш коментар. Саме лінгвіні я використовую і є заміною зубочистці. Це все ще їстівне і досить легко зламати, якщо фігурку потрібно було їсти, що роблять діти. Це краще, ніж класти не їстівні речі на торт, принаймні, на мій погляд. Я знаю, що спагетті не зможе утримувати довші структури, як дерево, і звідси моє запитання.
Діві

Відповіді:


7

Кренделі палички звучать багатообіцяюче! Нормальні розміри не дуже 10-15 см, але є і довші. Ви також можете шукати Покі чи інший вид печива - інколи подібні речі продаються як їстівні мішалки для кави (можливо, покриті шоколадом).

Якщо ви нічого не можете знайти, все повинно бути досить легко, щоб зробити себе; майже будь-який хрусткий сухар або печиво, розкатаний на тонкі палички замість його нормальної форми, повинен розпочати.


Я купив шоколадну паличку з м'ятою і буду використовувати її для створення підставки.
Діві

4

Щось дещо більш міцне, ніж кренделі чи печиво, я, як правило, пропоную цукеркові тростини, особливо якщо ви можете знайти не зігнутий стиль «палички м’яти». На жаль, до них у цей час року прийти трохи складніше.

Можливо, ви також зможете склеїти купу спагетті або лінгвіні, щоб зробити його міцнішим ... або скористайтеся яєчним білком або борошняною пастою, покрийте макаронами, потім з’єднайте їх у пучок і дайте висохнути протягом дня-двох.


Це чудова ідея. Спробую це наступного разу. +1. Спасибі
Divi

3

Зробіть їх із помадки, а потім заморозьте. Переконайтеся, що у вас є зайві довгі стовбури дерев

Коли ви будете готові до подачі, поцупніть у долоні та свічки і жодних проблем

Дітям подобається заморожений фондан!


Вибачте, я повинен був зазначити, що це для чужого малюка, і я буду транспортувати торт, який знаходиться за 30-45 хвилин. Тож заморожування цього разу може бути не гарною ідеєю. Як ваша ідея інакше +1
Divi

Ще працюватимуть, використовуйте ізольований контейнер і пакети з льодом, вони не зможуть так швидко розморозити
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.