Наскільки ретельно потрібно очистити внутрішню частину курки перед тим, як запекти її?


8

Сім'я моєї дружини розбивається всередині і очищає те, що знаходиться між кістками. Моя сім'я просто промиває нутрощі, а потім пече. Чи потрібно бути дуже ретельним при чищенні курки чи процес випічки буде вбивати всі бактерії?

Відповіді:


12

За умови, що ви не залишите нічого порожнього всередині порожнини, добре промийте під краном досить добре. Як ви здогадалися, процес приготування курки знищить всі бактерії. Просто переконайтесь, що вона готується правильно :)


2
Тобі навіть не потрібно, щоб бути чесним, і можливе поширення сирих курячих частинок було вказано як причину взагалі не мити курку.
NBenatar

3

America’s Test Kitchen щойно це перевірив. Вмиватися взагалі не потрібно. Посушити і зварити. Будь-яка погана ситуація загине в процесі приготування.


1
Принаймні прополощіть його. Калові речовини в порожнині тіла можуть бути стерилізовані теплом, але це не робить його смачним.
ceejayoz

1
Якщо курка не була забита м'ясом належним чином, промивання не дуже допоможе.
tonylo

3

Якщо припустити, що ви купуєте у бакалійного продукту чи м'ясника (на відміну від того, щоб витягувати його з нуля - у такому випадку, див. Нижче), якщо ви готуєте його достатньо, тепло буде вбивати бактерії в порожнинах так само, як і вони чи бактерії в м’язі. Не потрібно спеціального прибирання. Насправді я б уявив, що мікроби на поверхні в порожнині загинуть від тепла задовго до тих, що біля кісток, і покриті товстими м'язами.

Якщо ви починаєте з цілої птиці, перегляньте http://butcherachicken.blogspot.com/ . (Так, це саме так звучить.)


0

Моя мати завжди наливала окріп гарячою водою через бадьорість, від шишки до шиї та гарного струшування солі. Це обов'язково очистить його, а приготування їжі вбиває бактерії.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.