Чому соєве молоко закінчується більше часу?


4

Як правило, молоко потребує близько двох тижнів, щоб вичерпатися, принаймні з мого досвіду, купуючи його з нашого місцевого продуктового магазину.

Однак, придбавши коробку соєвого молока, я помітив шокуючу річ; для того, щоб повною мірою закінчитися (це я придбав наприкінці травня, термін його дії "23 серпня 2013 року"). Отже, в чому причина цього? Я припускаю, що більшість соєвого молока та молока не використовують консервантів, які виключають це, але що може дозволити соєвому молоку тривати більше часу?


Дата, що "закінчується", яку ви переглядаєте, чи вони позначені як "найкраще за", "продати за", "використовувати раніше" або щось інше? Вони мають різні значення. Чи існує інша мова на упаковці, яка б вказувала, як упаковувалися різні продукти? Існує різниця між терміном зберігання до відкриття та після, залежно від методології.
SAJ14SAJ

Коробка соєвого молока (шовк) лише показує дату, а не формулювання "найкраще, продавати, використовувати раніше". на самому молоці міститься напис "Best By".
yuritsuki

Відповіді:


3

Що означають дати?

На їхньому сайті Поширені запитання , виробник шовку описує дату на упаковці:

Наші заморожені напої та вершки залишаться свіжими   холодильник до дати, віддрукованої на коробці. Після відкриття вони   потрібно споживати протягом 7-10 днів. Це не є незвичайним для нашого   продукти, що залишаються хорошими за 10-денний знак; однак ми тільки   гарантуйте, що вони будуть добре протягом 7-10 днів після відкриття.

Якщо молоко найкраще маркується, це показник якості, а не безпека. Тим не менш, зазвичай молоко в США маркується з датою продажу, і повинно бути добре протягом тижня або близько того після цієї дати, або приблизно протягом тижня після відкриття, в залежності від того, що станеться раніше.

Що це за молоко?

Тепер розглянемо, які ці дві різні продукти є . Відповідно до Іди Запитай Алісу стовпець, який опублікував Корнель:

Як і всі інші тварини   їжа, це повний білок; це означає, що вона забезпечує людей усіма   необхідні амінокислоти для утворення білків. Коров'яче молоко містить 8   грамів білка і 12 грамів вуглеводів на чашку 8 унцій. Корова   Молоко також є багатим джерелом інших поживних речовин. Одна чашка забезпечує   дорослим близько 30 відсотків їх щоденних потреб у кальції і близько 50%   відсоток їх вітаміну В12 та вимог до рибофлавіну. Часто молоко   збагачений вітаміном D для полегшення абсорбції кальцію.   Вітамін А зазвичай додають до молока. Залежно від   Відбір коров'ячого молока може мати значну кількість жиру.

[...]   Одна чашка неукріпленого соєвого молока містить майже 7 грамів білка, 4 грами вуглеводів, 4½ грами жиру та холестерин. Незважаючи на те, що соєве молоко постачає вітаміни групи В, це не є хорошим джерелом В12, а також не забезпечує значну кількість кальцію. Оскільки багато людей замінюють соєві напої коров'ячим молоком, виробники пропонують укріплені версії. Ці сорти можуть включати кальцій і вітаміни Е, В12 і D, серед інших поживних речовин. Якщо ви вирішили використовувати соєве молоко замість коров'ячого молока, уважно прочитайте етикетки, щоб переконатися, що ви отримуєте достатньо цих важливих поживних речовин або розглядаєте можливість їх отримання з альтернативних джерел їжі.

Молоко є повноцінною їжею для зростаючої тварини (або людини). Це робить його ідеальним середовищем для росту мікрофауни всіх типів, оскільки він містить все, що потрібно, у тому числі легко доступні цукри для початку їхнього зростання.

Соєве молоко, з іншого боку, в той час як отримане з насіння, призначене для вирощування повного рослини, має дуже різний профіль. Це майже позбавлене цукру легкодоступних жирів, що робить його менш ідеальним середовищем для росту мікрофауни. Це не означає, що вони не будуть рости, але вони можуть не колонізувати так легко і швидко зростати.

Висновок

Таким чином, ви очікуєте, що соєве молоко матиме більш тривалий термін придатності, ніж молоко, оскільки це просто не ідеальне середовище для росту. Шовк означає це може довше після відкриття, але, будучи консервативними, вони не обіцяють цього.

До відкриття молоко матиме коротший термін придатності (він не стерильний, і він поганий навіть у холодильнику), і, безумовно, триватиме менше часу після впливу на навколишнє середовище.

Вони просто дві різні продукти, з дуже різним змістом; той факт, що обидва названі "молоком", не є показником.


Дивіться також: Дата закінчення терміну дії молока


0

Причина соєвого молока протягом тривалого часу полягає в тому, що соєве молоко не містить стільки вітамінів, скільки жирів, тому поживних речовин не вистачає. На відміну від коров'ячого молока, в якому міститься кальцій і вітаміни і жир. Сподіваюся, це допомогло!


1
Ласкаво просимо в Досвідчені поради! Хоча це і відповідає на це питання, існуюча відповідь сказала все це більш детально. Я думаю, ви знайдете свої відповіді краще отримані, якщо додати нову інформацію!
Cascabel

Часто соєве молоко укріплене більше вітамінів, ніж у коров'ячого молока. Проте вміст жирів і цукрів нижчий навіть у підсолодженому соєвому молоці.
Vaelus
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.